(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Temperamentingoji Kuba. Poilsis 4 – 5* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema Varadero kurorte 14d.

Havana – Pinar del Rio – Vinales – Guama – Cienfuegos – Trinidadas – Guanayara nac. parkas – Sancti Spiritus – Santa Clara – Varaderas
2024.11.15 - 11.28 liko 12 vietų
2024.12.27 - 01.09 Naujieji metai Kuboje!
2025.02.07 - 02.20 grupė renkama
Kaina nuo:
1949 €
+ lėktuvų bilietai
Visos datos ir kainos
Programa
Kelionės privalumai

 

Kelionės aukso fondas

 • Karibų salų perlas, salsos miestas – Havana (UNESCO pasaulio kultūros paveldas).
 • Legendinis šokių šou naktiniame klube – geriausiame Kubos kabarete „Tropicana“ po atviru dangumi.
 • Išsami pažintis su Nobelio premijos laureato, rašytojo Ernesto Hemingvėjaus gyvenimu Havanoje.
 • Pasivaikščiojimas žvejų, šeimų ir porų pamėgta Malekono krantine, vedančia iš Havanos senamiesčio į Vedadą.
 • „Havana Club“ romo daryklos muziejaus lankymas, romo ragavimas.
 • El Moro tvirtovė, menanti kolonijinės epochos laikus, įspūdinga Havanos panorama nuo jos apžvalgos aikštelės.
 • Kelionė į Pinar del Rio provinciją, vadinamą „Auksiniu tabako trikampiu“. Pažintis su tabako gamyba.
 • Nuostabaus kraštovaizdžio Vinales slėnio panorama nuo Los Jazmines apžvalgos aikštelės (UNESCO pasaulio kultūrinis žmonijos paveldas).
 • Plaukimas valtimis požemine upe El Indio į olas, kuriose, dar iki atvykstant K.Kolumbui, gyveno vietiniai gyventojai indėnai.
 • Pažintis su Cienfuegos senamiesčiu, kuriame atsispindi XIXa. kolonijinė architektūra (UNESCO pasaulio kultūros paveldas).
 • Kelionė į salos praeitį Trinidade (UNESCO pasaulio kultūros paveldas). Tai tarsi laiko neliečiamas miestas su puikiai išsilaikiusiais neoklasicistinio ir barokinio stiliaus pastatais, siauromis, legendomis ir tradicijomis alsuojančiomis gatvėmis. 
 • Tropinės augmenijos magija ir žygis pėsčiomis Guanayaros nacionaliniame parke.
 • Kelionė Cukraus gamyklų ir cukranendrių laukų slėniu. Tai kolonijinės cukranendrių cukraus pramonės ir socialinių santykių istorijos muziejus po atviru dangumi (UNESCO pasaulio kultūros paveldas).
 • Kubos herojaus, kovojusio kartu su Fideliu Kastro, Ernesto Čegevaros miestas – Santa Clara.
 • Poilsis Varadero kurorte, garsėjančiame balto smėlio paplūdimiais.

 

Ši sala – gražiausia, kokią tik yra regėjusios žmogaus akys.

K. Kolumbas

 

Žiūrėti didelį žemėlapį ir kelionės programą
Kelionės programa
1
diena. Skrydis į Havaną.

Skrydis iš Vilniaus/Rygos į sostinę Havaną (su tarpiniu persėdimu).

2
diena. Senoji Havana.

Atvykus į tarptautinį Havanos oro uostą, įvažiavimo į šalį formalumų sutvarkymas. Vėliau ekskursija su kvalifikuotu vietos gidu ir profesionaliu kelionės vadovu iš Lietuvos. „Kubos sostinės vaizdas niekuomet nenusibosta. Lyg žvelgtum į mėgstamą paveikslą ir stebėdamasis vis įsitikintum, kad kaskart randi naują pribloškiančią smulkmeną“ Jeanette Erazo Heufelter. Apžvalginė ekskursija po Havaną. Tai nepakartojama pažintis su Kubos sostine, vietinių gyventojų švelniai vadinama „Senąja Karibų dama”. El Moro tvirtovė, menanti kolonijinės epochos laikus. Šią galingą tvirtovę 1589 m. pastatė ispanai Havanos uostui apsaugoti. Pakilus ant jos galingų gynybinių sienų, atsiveria nuostabus vaizdas į Malekono krantinę, Meksikos įlanką ir senąją Havaną. Habana Vieja – senamiestis (UNESCO įtrauktas į pasaulio paveldo sąrašą), dailininkų Meka su daugybe ispaniškos architektūros paminklų, ryškiomis Karibų salų spalvomis ir formomis. Seniausia Plaza de Armas („Ginklų“) aikštė ir jos architektūrinis ansamblis su rūmais, puikiu kolonijinės architektūros pavyzdžiu; Katedros aikštė, kurios centrą puošia didžiausia Kuboje barokinė katedra. Jos požemiuose ilgą laiką ilsėjosi Kristupo Kolumbo palaikai (vėliau buvo išvežti į Seviliją). Pietūs. Keliaujame viena iš senamiesčio gatvelių „Mercaderes“ iki „Ambos Mundos“ viešbučio, kurio vienas iš kambarių net 7 metus buvo tapęs E.Hemingvėjaus namais. Būtent čia E.Hemingvėjus pradėjo rašyti savo romaną „Kam skambina varpai“. Pasikėlimas ant „Ambos Mundos“ viešbučio stogo terasos pasigrožėti nuostabiais Havanos vaizdais. Nakvynė viešbutyje.

Kuba

Kuba

3
diena. Havana – Pinar Del Rio – Vinales – Havana.

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos keliaujame į Pinar del Rio, vieną gražiausių gamtos kampelių Kuboje. Tai žemės ūkio provincija, kurios beveik 70 proc. dirbamos žemės užima tabako plantacijos. Ši teritorija yra vadinama „Auksiniu tabako trikampiu”. Būtent čia užauginamas geriausias tabakas ir daromi garsiausi pasaulyje cigarai. Tabako augintojai sako: „Tu negali paprasčiausiai pasisodinti tabako. Tu turi su juo susituokti“. Laikas šiose vietovėse vis dar matuojamas cigaro užsitraukimais... Lankomės tabako plantacijoje (pagal galimybę, priklausomai nuo tabako sodinimo sezono)  ir fabrike, kuriame išgirsime ir pamatysime, kiek darbo įdeda vietiniai gyventojai, kol tabako lapas pavirsta cigaru.

Kuba

Kelionę tęsiame į nuostabaus gamtovaizdžio Vinales slėnį (1999 m. UNESCO paskelbtas kultūriniu žmonijos paveldu), kuriame įsikūręs nacionalinis parkas, bene gražiausia ir labiausiai lankoma salos vieta. Šioje vietoje esantis Siera de los Organos kalnynas yra vienas gražiausių Kuboje. Nuo Los Jasmines apžvalgos aikštelės atsiveria kerinti panorama į slėnį ir tabako plantacijas. Vinales miestelyje apžiūrime aikštę ir bažnyčią, didžiulį 120 m ilgio piešinį ant vieno iš mogotų šono, vaizduojantį evoliucijos teoriją. Pietūs. Ekskursija laiveliu požemine El Indio upe į olas, kuriose išvysime stalaktitus, stalagmitus, o taip pat grotas, kuriose, dar iki atvykstant K.Kolumbui, gyveno vietiniai gyventojai indėnai. Vakare grįžimas į Havaną. Nakvynė viešbutyje.

Kuba

Kuba

4
diena. Modernioji Havana.

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien mūsų laukia pažintis su šiuolaikine Havana – moderniuoju miesto centru su Prezidento rūmais,  Revoliucijos aikšte – viena didžiausių aikščių visame pasaulyje, užimančia 24 tūkst.kv.m. plotą bei apsupta šiuolaikinės statybos pastatų. Šioje aikštėje 1979 metais buvo pastatytas ir Nacionalinis Kubos teatras, kuriame nuolat gastroliuoja kitų šalių trupės bei valstybinis simfoninis orkestras reguliariai rengia koncertus. Toliau turo metu vyksime pasigrožėti Centriniu parku ir didinguoju Kapitolijumi, pastatytu pagal Vašingtono Kapitolijaus pavyzdį 1929 m. Jame šiuo metu įsikūręs Havanos universitetas. Centrinis parkas – viena  lankomiausių vietų Havanoje, kur susirenka ne tik vietiniai gyventojai, bet ir apsilanko daug įvairių šalių turistų. Centrinį parką supa nuostabaus grožio Kubos istoriją menantys savitos architektūros pastatai –  ypač efektingi Plaza, Inglaterra, Telegraph ir Parque Central viešbučiai. Prisėdę ant akmeninių suolelių trumpam poilsiui parke grožėsimės karališkosiomis palmėmis, žydinčiomis gėlėmis, čiurlenančiais fontanais bei skulptūromis.

Pietūs viename iš miesto restoranų. Po pietų laisvas laikas, kurio metu siūlome apsilankyti viename iš Havanos barų “El Floridita”, “La Bodequita”, ragaujant kokteilius (1 gėrimas įskaičiuotas), kuriuos mėgo Ernestas Hemingvėjus: „Mojito“ (nacionalinis gėrimas iš romo, sodos vandens ir citrinos sulčių su mėtos lapeliu), „Daiquiri“ (kubietiškas gėrimas iš romo, žaliųjų citrinų sulčių ir cukraus sirupo).

Vėliau lankome „Havana Club” romo daryklą – muziejų, kuriame klausysimės įdomaus pasakojimo apie kubietiško romo istoriją ir jo gamybos procesą, o taip pat ragausime romo. Grįžimas į viešbutį. Pageidaujantys (už papildomą mokestį) vakarą galės praleisti garsiausiame Kuboje „Tropicana” kabareto naktiniame klube po žvaigždėtu dangumi, kur stebėsime įspūdingą šokio ir muzikos šou. Nakvynė viešbutyje.

5
diena. Havana – Guama – Cienfuegos – Trinidadas.

Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos keliausime link Cienfuegos miesto. Pakeliui sustosime „Fiesta Campesina“ ūkyje – zoologijos sode, kuriame susipažinsime su tik Zapatos pusiasaliui būdinga augalija ir gyvūna. Vėliau atvykę į Guamą apžiūrėsime didžiausią krokodilų fermą, kurioje pagal 1962 m. specialiai sukurtą programą, veisiama ir auginama prie išnykimo ribos esanti krokodilų rūšis. Pietūs. Išvykimas į Cienfuegos, vadinamą „Pietų perlu”, Kubos mažiausios provincijos sostinę, vienintelį miestą saloje, įkurtą prancūzų gražioje įlankoje, Hagua tvirtove apsaugotoje nuo priešų. Dėl prancūziškos kilmės Cienfuegos nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia plano simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Pasivaikščiosime po Marti parką su vienintele Kuboje Triumfo arka, pastatyta šalies nepriklausomybės garbei, apžiūrėsime: „Tomás Terry“ teatrą, Kultūros vertybių namus ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedrą. Ilgiausia Kuboje Prado promenada pasieksime maurų stiliaus Valle rūmus, nuo kurių terasos atsiveria nepakartojamas vaizdas į Cienfuegos įlanką. Išvykimas į Trinidadą. Nakvynė viešbutyje.

(P.S. Esant galimybei, nakvynė Karibų jūros pakrantės kurorte).

Kuba

6
diena. Trinidadas – Guanayara nacionalinis parkas.

Pusryčiai. Po pusryčių kartu su vietos gidu ir kelionės vadovu iš Lietuvos keliaujame link Topes de Collantes draustinio, kuriame lankysime nacionalinį Guanayara parką. Šis parkas įsikūręs nuostabaus grožio Eskambrajaus kalnuose, apaugusiuose tropiniais miškais, kuriuose gausu krištolo skaidrumo krioklių, paslaptingų urvų bei slėnių. Susėdę į karinį sunkvežimį, pradėsime šios dienos ekskursiją Topes de Collantes draustinyje ir vyksime iki Guanayara parko. Čia kelionę tęsime pėsčiomis vaikščiodami džiunglių takeliais. Susipažinsime su vietine augmenija – daugiau nei 40 rūšių orchidėjų, įvairių rūšių paparčiais, bananmedžiais, eukaliptais, magnolijomis bei augalais, turinčiais gydomųjų savybių. Taip pat grožėsimės čia augančiomis ryškiaspalvėmis laukinėmis gėlėmis. Jeigu mums pasiseks, susipažinsime ir su šiame parke gyvenančiu nacionaliniu Kubos paukščiu tecoroco, kuris, kaip ir Kubos vėliava, švyti raudona, mėlyna ir balta spalvomis. Toliau keliausime taku palei ežerą, kol pasieksime įspūdingą Salto El Rocio krioklį. Nepamirškite maudymosi kostiumėlių, nes tikėtina išsimaudyti bei atsigaivinti krištolo skaidrumo gėlo vandens baseinuose. Po nuostabių vaizdų parke – pietūs vietiniame restorane. Grįžimas į Trinidadą pakeliui sustojant prie Karibų jūros poilsiui bei maudynėms (esant galimybei). Nakvynė viešbutyje.

(P.S. Esant galimybei, nakvynė Karibų jūros pakrantės kurorte).

7
diena. Trinidadas – Sancti Spiritus.

Pusryčiai. Po pusryčių pažintis su Trinidadu – tai miestas, tarsi sustingęs laike ir žavintį ne tik savo aikštėmis, gerai išsilaikiusiais neoklasicistiniais ir barokiniais pastatais, gatvėmis, kurios vis dar alsuoja ne tik tradicijomis bei legendomis, bet ir jūros bei kalnų artumu. Tai geriausiai išlikęs kolonijinio stiliaus miestas pasaulyje. Pasivaikščiojimas po senamiesčio gatves ir aikštes, kur architektūra prabyla XVIII-XIXa. bei XXa. pradžioje – cukraus gamybos pakilimo metu – populiarių stilių kalba, prilygstančia kelionei į salos praeitį. Miesto simbolis – vaizdinga Didžioji (Mayor) aikštė su senaisiais cukraus pramonės magnato grafo Bruneto rūmais. Šv.Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia. Trovos muzikos namai, kuriuose pasiklausysime folklorinės kubiečių muzikos. Degustuosime unikalų Trinidado romo kokteilį, gaminamą iš romo ir medaus, „Canchanchara” to paties pavadinimo bare. Šio gaivinančio gėrimo praeityje šeimininkai duodavo vergams pasibaigus darbo dienai. Pietūs. Po pietų išvykimas link Sancti Spiritus. Keliaujame per cukraus gamyklų slėnį, kuriame, sakoma, būtina apsilankyti norint suprasti kubiečio sielą. Šis pasaulio paveldo objektas (nuo 1988 m. įrašytas į UNESCO) – tai kolonijinės cukranendrių cukraus pramonės ir socialinių santykių istorijos muziejus po atviru dangumi. Cukraus gamyklų slėnis parodo ir iš Afrikos atgabentų vergų buvusias baisias gyvenimo sąlygas. Šio krašto simbolis – 45 metrų aukščio plantatoriaus Isnagos pastatytas bokštas, iš kurio buvo stebimi vergai, dirbantys cukranendrių plantacijose. Slėnio panorama nuo bokšto apžvalgos aikštelės. Atvykimas į Sancti Spiritus miestą, vieną iš septynių Kubos miestų, kurį 1514 m. įkūrė ispanai šalia didžiausio salos ežero Zaza. Istorinis miesto centras su kolonijinio laikotarpio pastatais, seniausia Kubos bažnyčia, Serafino Sančeso parkas. Nakvynė viešbutyje.

Kuba

8
diena. Sancti Spiritus – Santa Clara – Varaderas.

Pusryčiai. Išvykimas iš Sancti Spiritus link Havanos. Vėliau atvykimas į Santa Clarą, dar vadinamą Kubos herojaus, kovojusio su Fideliu Kastro revoliucijos laikotarpiu, Ernesto Čegevaros miestu. Apžiūrime Čegevaros memorialą, revoliucijos muziejų, „La Caridat“ teatrą, paminklą popiežiui Jonui Pauliui II-ąjam atminti, kai jis 1998 m. lankėsi Kuboje. Vakare atvykimas į Varadero kurortą. Apgyvendinimas 4 – 5* viešbutyje Varadero kurorte su „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema.

Kuba

9 - 12
dienos. Poilsis ir pramogos prie jūros Varadero kurorte.

Varadero kurortas – žymiausias ir gražiausias Kubos kurortas – tai puikūs balto smėlio paplūdimiai, krištolo skaidrumo jūra, saulė ir nuostabi gamta, tropinė žaluma. Tai viena geriausių vietų nardymui. Jus nustebins daugybė koralinių salų ir povandeninė gyvūnija, augmenija bei įspūdinga 70 metrų pločio mėlynoji skylė (smegduobė) – Ojo del Megano. O ką jau kalbėti apie romantiškas vakarienes puikiuose žuvies patiekalų restoranuose, nuostabius saulėlydžius, pasivaikščiojimus po parką su daugybe restoranų ir barų, įsikūrusių palmių šešėlyje. Jei labiau vilioja naktinis gyvenimas – tai Varaderas nepaliks Jūsų abejingų naktiniais šou. Uždeganti kubietiška muzika, atlikėjų meistriškumas ir programų įvairovė čia yra vieni geriausių Kuboje. Nakvynė viešbutyje.

Už papildomą mokestį Varadero kurorte siūlomos pačios įvairiausios pramogos:

 • Nepamirštama kelionė jachta į jūrą, užsukant į įvairius povandeninio nardymo centrus, kur plaukiosite su delfinais ir patirsite nepakartojamų įspūdžių.
 • Ekskursija laivu stikliniu dugnu. Šios kelionės metu Jūs galėsite įvertinti regiono povandeninio pasaulio grožį, įspūdingus koralų rifus.
 • Pageidaujantiems pažintis su Varadero kurorto istorijos ir kultūros objektais – tai 1897 metais pastatytas fortas, delfinariumas, krokodilų ferma.
 • Nepamirštamas pasiplaukiojimas katamaranu, kurio metu mėgausimės saulės voniomis bei sustosime prie įspūdingų koralinių rifų išbandyti paviršinio nardymo malonumus. Vėliau po pasiplaukiojimo jūsų lauks jūros gėrybių pietūs.
 • Abejingų nepaliks Delfinų šou bei pasiplaukiojimas su šiais draugiškais žinduoliais.
 • Giluminė žvejyba – nepraleiskite šios fantastiškos galimybės pasijusti patyrusiu žveju ir pagauti savo svajonių žuvį!

Penkios nakvynės 4 – 5* viešbutyje Varadero kurorte su „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema.

13
diena. Varaderas – Havana.

Pusryčiai (arba pusryčių paketas). Ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Havanos oro uostą. Skrydis iš Havanos  (su tarpiniu persėdimu).
Pageidaujantiems po turo Kuboje siūlome pratęsti atostogas Majamyje (Florida).

14
diena. Grįžimas.

Grįžimas į Lietuvą.

Kelionės pratęsimas!
KUBA – FLORIDA (JAV)

Pageidaujantiems po turo Kuboje siūlome pratęsti atostogas Majamyje (Florida)

Majamis – miestas, žadantis puikias atostogas. Čia nuolat šviečia saulė, vilioja žydra jūra, paplūdimiai ir Karibų virtuvė. Tai antras pagal dydį Floridos miestas, kurio klestėjimas prasidėjo maždaug prieš šimtą metų. Atsipalaiduokite ir grožėkitės Majamio dangoraižių panorama. Čia įsikūrusios įvairios įstaigos, bankai ir biurai.  Majamio paplūdimys (Majami Bičas), kuris yra visiškai atskira savivaldybė, įsikūręs saloje, su žemynu besijungiančioje galybe tiltų. Paplūdimys yra puikiai žinomas dėl 1930-ųjų Art Deco architektūros ir neoninių iškabų, kurios žavi ir vilioja praeivius. Garsiausia ir populiariausia yra pietinė palūdimio dalis – South Beach.  Čia visada verda gyvenimas – šėlstantys naktiniai klubai, barai, gurmaniški restoranai ir prašmatnios parduotuvės.

KELIONĖS PRATĘSIMAS

1 (12)
diena.

Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Nuvežimas į Havanos oro uostą. Skrydis iš Havanos: Havana – Majamis. Atvykimas į Majamio oro uostą. Oro uoste sutvarkius įvažiavimo į šalį formalumus, jūsų lauks pervežimas į pasirinktą viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Majamyje.

2 (13) – 4 (15)
dienos.

Laisvas laikas Majamyje arba papildomai-pasirinktinai siūlomos ekskursijos. Nakvynės viešbutyje Majamyje (pageidaujantiems 1 nakvynė Ki Veste).

5 (16)
diena.

Išsiregistravimas iš viešbučio. Nuvežimas į Majamio oro uostą. Skrydis iš Majamio: Majamis – Europos mietas – Varšuva/Ryga/Vilnius.

6 (17)
diena.

Grįžimas į Lietuvą.

 • Skrydis: Havana – Majamis. Kaina asm. nuo 150 EUR./asm. (priklausomai nuo pasirinkto skrydžio varianto).
 • Individualus pervežimas oro uostas – viešbutis. Kaina 1 – 2 asm. nuo 100 EUR. (į vieną pusę).
 • Nakvynė Majami Biče (nakvynių skaičius derinamas individualiai):
  3* be maitinimo nuo 100 EUR./asm. dviviečiame kambaryje.
  4* be maitinimo nuo 140 EUR./asm. dviviečiame kambaryje.
  5* be maitinimo nuo 200 EUR./asm. dviviečiame kambaryje.
 • Kurorto mokesčiai Majamyje ~ 15 – 18 USD/asm./dienai.
 • *JAV viza (~185 USD/asm.).
   

Už papildomą mokestį siūlomos pačios įvairiausios pramogos ir ekskursijos:

 • Ki Vestas. Tai yra unikali vieta – sala, kurią su žemynine Florida jungia apie 40 tiltų. Žymiausias "Septynių mylių" tiltas, kurio ilgis beveik 11 km. Ki Vestas nėra toks triukšmingas ir šurmuliuojantis kaip Majami Bičas, todėl jį vertina ramaus poilsio mėgėjai. Čia dvelkia praėjusio amžiaus septintuoju dešimtmečiu, ir tarsi juntamas atsiribojimas nuo likusios Floridos. Ki Veste aplankysite Ernesto Hemingvėjaus namą-muziejų, švyturį ir kitas įspūdingas vietas.
 • Evergleids (Everglade). Floridos Evergleidsas – šlapiųjų lygumų nacionalinis parkas, garsėjantis retais augalais ir gyvūnais. Jis driekiasi nuo Okeechobee ežero iki Floridos įlankos. Čia yra neįtikėtinai unikali ekosistema – parke galite pamatyti didžiulę gyvūnų įvairovę: nuo plaukiojančių krokodilų iki delfinų, lamantinų ar pilkųjų erelių. Gausybė pramogų, tokių kaip turistiniai žygiai, plaukimas baidarėmis ar valtimis, stovyklavimas ir žvejyba čia sutraukia tūkstančius turistų. Pasiplaukiojimas Evergleids nacionaliniame parke.
 • Apžvalginė ekskursija kateriu. Kolinso aveniu – garsiausia ir labiausiai turistų lankoma Majamio gatvė, kertanti XXa. pražios Art Deco kvartalą. Čia Jūsų laukia gausybė pramogų: gurmaniški restoranai, parduotuvės, šėlstantys naktiniai klubai ir egzotiškais kokteiliais viliojantys barai – pasimėgaukite garsenybių ir žvaigždžių laisvalaikio praleidimo stiliumi! Miesto turtingųjų pamėgta sala, Majamio verslo centras – „rimtoji“ dirbančioji miesto dalis: biurai, bankai, įstaigos, dūzgiančios prabangiuose dangoraižiuose. Emigrantų iš Kubos įrašas miesto veide – Mažosios Havanos rajonas – leis Jums pasilepinti aromatinga kubietiška kava. 
 • Wynwood – artistiškas, savotiškas, originalus ir „išdykęs“ prie Majamio prisiglaudęs miestelis, mėgstamas ir žymus tuo, kad visas apipieštas profesionaliu grafiti – kavinės, parduotuvės ir kitos viešos įstaigos įsileido šį gatvės meną net į patalpų vidų ir dabar džiaugiasi šio savotiško ir modernaus meno (jei taip galima vadinti) sukurta trauka. 
 • Zoological Wildlife Foundation – privatus nedidelis zoologijos sodas, pageidaujantys apsilankyti privalo dėl vizito susitarti iš anksto, vizitas gana brangus (~85 USD/asm.). Šį objektą galėtų pasirinkti gyvūnų mylėtojai – čia galima glostyti, paliesti ir palaikyti beždžionytę ar tigriuką, gyvūnai neapjuosti griežtų, ribojančių aptvarų.
 • Majamio mokslo muziejus, kuriame originaliai pristatomi liečiami ir interaktyvūs eksponatai.
 • Vizcaya muziejus ir sodai – vienas didžiausių Majamio lobių. Tai buvusi XXa. pradžioje gyvenusio pramonininko James Deering „žiemos praleidimo“ rezidencija. 1916 metais pastatytus rūmus sudaro 34 kambariai, išdėstyti aplink centrinį kiemą. Italų renesanso stiliumi dekoruota vila gali pasigirti puikiomis europietiškų baldų ir XV-XIXa. meno dirbinių kolekcijomis.
Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Pervežimai autobusu su vėdinimo sistema pagal programą.
 • 6 nakvynės 3* – 4* (pagal šalies kategoriją) viešbučiuose su pusryčiais.
 • Pietūs visos ekskursinės programos metu.
 • 5 nakvynės 4 – 5* (pagal šalies kategoriją) viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema poilsio metu.
 • Vietinio angliškai arba rusiškai kalbančio gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa ir įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.
 • Profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Tarptautinių skrydžių bilietai su oro uosto mokesčiais ~ 1400 – 1600 EUR. (priklausomai nuo sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos, t.t.)
 • Kubos viza (turisto kortelė) ~ 55 EUR/asm.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
 • “Tropicana Show” ~ 110 EUR/asm.  
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams ~3–5 EUR/dienai/asm., asmeninės išlaidos, gėrimai, papildomos paslaugos, t.t.
Svarbi informacija
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
 • Pasikeitus skrydžių, traukinių, keltų tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa, data ir kaina gali keistis. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami.
 • Siūlomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, skaičius ir kainos gali keistis.
 • Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų.
 • Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, t.t.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. Kelionės organizatorius neatsako už papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių aplinkybių (pvz, vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, papildomos nakvynės, pervežimai, skiepai ir pan.).
 • Minimalus keliautojų skaičius grupėje – 10 turistų. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus ir, turistams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo iš Lietuvos; kelionės kaina perskaičiuojama.
 • Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, kelionėje turėkite individualią vaistinėlę. Rekomenduotinų skiepų sąrašas svetainėje http://www.ulac.lt/keliautojams
 • LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos. SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, remiantis nauja ES direktyva, joks asmens dokumentas negalioja ilgiau kaip 10 metų po jo išdavimo datos.
Nuolaidos

Keliaujantiems 4-ą kartą į tolimus kraštus                                                       50 EUR

Keliaujantiems 6-ą kartą į tolimus kraštus ir daugiau                                    100 EUR

 

Nuolaidos taikomos tik keliavus į "GRŪDOS" organizuojamas tolimų kraštų keliones. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionių priemokoms. Nuolaida taikoma užsakymams padarytiems nuo 2023 11 14.


Detalios informacijos kreiptis į maršruto operatorių
Datos ir kainos
Kelionės datos ir kainos
Apgyvendinimas

**Apgyvendinimas

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi.

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Atsiliepimai (5)

Atsiliepimai

GRŪDA – vienas didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, jau ketvirtą dešimtmetį kviečia kartu pažinti pasaulį. Augame ir tobulėjame kartu. Jūsų nuomonė – mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus. Maloniai prašome įvertinkite mūsų paslaugas pažymėdami žvaigždutes.

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.
5 / 5.0
Kelionės programa
Transportas
Apgyvendinimas
Kelionės vadovo darbas
Vairuotojų darbas
5 / 5.0
Robertas
Keliauta Kovo mėn. 2024
Kelionė puiki, pateisino lūkesčius.
5 / 5.0
Raimonda
Keliauta Kovo mėn. 2024
Viskas vyko sklanžiai, puikiai. Ačiū.
5 / 5.0
Rasa
Keliauta Kovo mėn. 2024
10 balų!
5 / 5.0
Rimantas
Keliauta Lapkričio mėn. 2023
Grįžau iš kelionės "Temperamentingoji Kuba 2023.11.10-23d.". Norėjau pasidžiaugti kelione: viskas buvo labai gerai organizuota ir sustyguota! Be galo didelė padėka vadovei Eglei - ji labai stengėsi dėl grupės, buvo profesionali, visada su šypsena ir gera nuotaika. Buvo grupės saulutė. Kuba paliko neišdildomą įspūdį, puikūs viešbučiai, geras maršrutas. Ačiū už tobulai suorganizuotą kelionę!
5 / 5.0
Giedrė
Keliauta Rugpjūčio mėn. 2023
Turas buvo tiesiog puikus! Viskas fantastiskai suorganizuota, gidas taip pat fantastiskas! Tikrai labai rekomenduociau si gida ir kitiems!!! Labiausiai turbut bijojom del maisto, bet visiskai be reikalo - visi pietus, kurie buvo iskaiciuoti ture buvo nuostabus! Ir dar aisku paminesiu vairuotoja, kuris taip pat buvo nuostabus! Turejom privatu autobusiuka ir labai patogiai keliavom. Aciu jums uz pagalba organizuojant!
Apie šalį


Kuba
Patarimai


Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems autobusu
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems lėktuvu į Europos šalis
Alternatyvus ginčo sprendimas
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems į tolimus kraštus
Standartinės informacijos teikimo forma
Padėsime užsisakyti
Padėsime užsisakyti
Skambinkite
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 
Kaunas: (8-37) 32 44 54
Vilnius: (8-5) 215 00 77
Klaipėda: (8-46) 31 17 43
Mažeikiai: (8-44) 32 53 00
Buhalterija: (8-37) 40 41 67
Grupėms: (8-37) 40 41 73

Jums taip pat patiks!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.
Kaina nuo::
1949 €