(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Pažintis su magiškąja Armėnija 5 d.

Jerevanas – Zvartnocas – Ečmiadzinas – Kor Virapas – Noravankas – Jerevanas – Garni – Gegardas – Sevano ežeras – Jerevanas
2024.07.09 - 07.13 grupė renkama
2024.08.13 - 08.17 grupė renkama
2024.09.10 - 09.14 grupė renkama
Kaina nuo:
599 €
+ lėktuvų bilietai
Visos datos ir kainos
Programa
Kelionės privalumai
 • Išsamus, gyvas ir kontrastingas 5 dienų kelionės maršrutas.
 • Skanus nacionalinis maistas, paslaugus ir dėmesingas vietos personalas.
 • GRŪDOS kelionių ekspertų kruopščiai atrinkti viešbučiai.
 • Patikimi ir patikrinti partneriai Armėnijoje.
 • Kvalifikuoti rusakalbiai/anglakalbiai vietos gidai.
 • Kelionės vadovas iš Lietuvos.
   

Kelionės aukso fondas

 • Ečmiadzinas – religinis Armėnijos centras. Miestas garsėja savo katedra - viena seniausių bažnyčių pasaulyje (UNESCO paveldas).
 • Zvartnoco katedra – Armėnijos viduramžių architektūros šedevras, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.
 • Jerevano Respublikos aikštė – centrinė sostinės aikštė, kurią XX amžiaus pirmoje pusėje suprojektavo architektas  A. Tamanianas, troškęs savo mylimą miestą paversti Armėnijos Paryžiumi.
 • Kaskados – tai žaismingas šiuolaikinio meno muziejus po atviru dangumi, iš kurio pakilus ant parko viršūnės, atsiveria plati Jerevano panorama, ją „piešia“ namų stogai ir tolumoje išryškėjančios kalnų linijos.
 • Kor Virapo vienuolynas, paskęstantis Ararato kalno peizaže – šis vaizdas laikomas vienu gražiausiu visoje Armėnijoje.
 • Noravankas – Viduramžiais tarp raukšlėtų, rausvų uolų greta Amaghu upės suformuoto tarpeklio, išaugęs vienuolynas, kurio Šventos Motinos bažnyčia greičiausiai buvo paskutinis anų laikų skulptūros ir architektūros talento Momiko šedevras. Tarp kitų sakralių vertybių, vienuolyne įkurdinta unikali Dievo Tėvo skulptūra, bene tokia vienintelė pasaulyje.
 • Garni   nežemiškai gražioje vietoje, Garni tarpeklyje, iškilusi pagoniška šventovė – toks vienintelis Armėnijoje išlikęs ikikrikščioniškų kultų statinys. Įspūdinga šventykla galėjo būti skirta Saulės dievui Mitrai garbinti.  
 • Gegardas – žmogaus tikėjimo ir senovinės architektūros didybės pavyzdys. Tai ant uolos skardžio, Azato upės Garni tarpeklyje stūksantis vienuolynas.
 • Sevano ežeras – Armėnijos gamtos turtas, atgaiva sielai ir kūnui. Kartu su aplink „banguojančiais“ kalnais ežeras išlieja ypač romantišką peizažą.
 • Sevanavankas – Sevano ežero pusiasalyje jau daugiau nei tūkstantį metų skaičiuojantis vienuolynas, kurio mūrai ir tolumoje raibuliuojantis vanduo sukuria neįtikėtiną harmonijos pojūtį.


Kelionės programa
1
diena. Vilnius – Jerevanas

Skrydis: Vilnius – Jerevanas (gali būti su persėdimu). Nusileidę oro uoste ir sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, susitiksite su vietiniu gidu ir vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

Jerevanas - didžiausias šalies miestas, išsidėstęs prie Razdano upės, Ararato kalno papėdėje, netoli sienos su Turkija. Armėnijos sostinė įkurta labai seniai, dar anksčiau nei Roma – 782 m. pr. m. e. Šalis pagal plotą yra maždaug du kartus mažesnė nei Lietuva, o didžiąją dalį jos užima kalnai. Teigiama, jog iš viso pasaulyje išsibarstę net penki milijonai armėnų, o šalyje įsikūrę tik apie tris, o iš jų – net apie milijoną gyvena sostinėje. Armėnijos nacionalinis simbolis ir pasididžiavimas – Ararato kalnas. Jo baltą viršūnę galima pamatyti iš daugelio šalies vietų, o giedrą dieną ji matoma ir Jerevane. Jei tik oras bus tinkamas, viešėdami Jerevane ir jo apylinkėse, Jūs tikrai pamatysite platų ir snieguotą vulkaną, kurio aukštis – daugiau nei 5000 metrų. Miega jis įsitaisęs Turkijoje, apie 40 kilometrų į pietus nuo Armėnijos, nors, regis, jis – visai čia pat.

Ararato kalno papėdėje kadaise rungėsi ir prasilenkinėjo skirtingos Azijos ir Europos tautos bei dinastijos. Antai garsiosios, Biblijoje minimos Urartu valstybės miestas Erebuni dabartinio Jerevano teritorijoje buvo jau VIII amžiuje prieš mūsų erą. Jį valdė ir romėnai, ir persai Sasanidai, ir arabai, o XIV amžiuje Jerevanas priklausė galingai Mogolų dinastijos pradininko Tamerlano, kitaip dar žinomo kaip Timūras Šlubasis, imperijai. Kalnų apsuptą ir Razdano upės dalijamą miestą XV amžiuje užėmė persai, vėlesniais šimtmečiais jį pakaitomis valdė Osmanų Turkija ir Persija, o XIX amžiuje Jerevanas atiteko carinei Rusijai. Net sovietai nesugebėjo iš Armėnijos atimti jos tradicinio veido su skirtingais – krikščioniškos ir islamiškos – kultūrų bei gyvenimų sluoksniais. Juos kelionės metu atidenginėsite po truputį.

Jerevanas svarbus pramonės ir kultūros centras, o lankytinos vietos žavios ir įdomios. Pilnas kontrastų miestas - europietiškos ir azijietiškos kultūros mišinys. Čia rasite daugybę parkų, muziejų, kelias dideles viešąsias bibliotekas, botanikos ir zoologijos sodus. Naktinis Jerevano gyvenimas taip pat įdomus ir įtraukiantis, galintis pasiūlyti daugybę pramogų net išrankiausiems turistams.

2
Jerevanas

Pusryčiai. Šiandien pradėsite pažintį su Armėnijos sostine Jerevanu – moderniu ir spalvingu miestu.

Vyksite į Jerevano centrąRespublikos aikštę, kurią XX amžiaus pirmoje pusėje suprojektavo architektas, A. Tamanianas, troškęs savo mylimą miestą paversti Armėnijos Paryžiumi. Tarp aikštę supančių pastatų yra Vyriausybės rūmai, Užsienio reikalų bei Transporto ir Komunikacijų ministerijos, Istorijos muziejus, 8-ajame dešimtmetyje iškilusi Nacionalinė galerija, „Marriott“ viešbutis. Patyrinėti šią moderniąją architektūrą bus tikrai įdomu. Iš anksto pasufleruojame, kodėl Jerevanas dar vadinamas Rausvuoju miestu - kai kurie pastatai sumūryti iš ryškaus klintinio (vulkaninio) tufo – tai miestui suteikia savitumo ir jaukumo.  Stabtelėsite prie dar vieno didžio A. Tamaniano projekto – Nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro. Pirmoji opera jame buvo pastatyta 1933 metais. Mums, lietuviams, armėnų opera sentimentus kelia ne tik dėl panašių išgyvenimų, kuriuos teko menui patirti sovietmečiu, bet ir dėl šviesaus atminimo tenoro Geghamo Grigoriano artumo su Lietuva – jo ir primadonos Irenos Milkevičiūtės dukra, gimusi ir augusi Vilniuje Asmik Grigorian seka tėvų pėdomis ir yra tarptautiniu lygiu pripažinta operos žvaigždė. Jei šios kelionės metu bendraudami su armėnais nukrypsite į pokalbį apie savo šalį, nustebsite, kiek daug jie apie mus žino. Šiandien taip pat aplankysite memorialą ir genocido muziejų, nuo kurio stogo atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į Ararato slėnį ir didingą Ararato kalną.

Vėliau lankysite naują Jerevano muziejų po atviru dangumi – Kaskados, apstatytą žaismingomis šiuolaikinių menininkų skulptūromis. Šį kelių lygių kompleksą puošia fontanai, iš čia atsiveria nepamirštamas vaizdas į Jerevano centrą ir Ararato kalną.  Vėliau, esant galimybei, lankysitės garsiojo „Ararat“ brendžio gamykloje**, pastatytoje 1887 metais, kurioje ragausite šio žymaus armėniško gėrimo. Iš vietinių baltųjų vynuogių gaminamas populiarusis brendis buvo labai mėgstamas net paties V. Čerčilio! Gamykloje įkurtas muziejus, vyksta brendžio degustacijos. 

Vakarą siūlome praleisti vakarieniaujant vietiniame restorane** su folkloro pasirodymu.  Nakvynė viešbutyje.

3
diena. Jerevanas – Kor Virapas – Areni – Noravankas – Jerevanas

Pusryčiai. Važiuosite į ypatingą vietą – kur Araratas alsuoja į istorinio vienuolyno mūrus – tarsi gynybinę Armėnijos sieną. Jei bus saulėta, o dangus skaidrus, šį legendinį galiūną išvysite visu savo grožiu, tik prisidengusį balsva sniego ir ledo paklode. Jei bus debesuota, garsiosios viršukalnės fragmentus gaudysite tarp debesų. Jei bus apsiniaukę ar lis, Araratą slėps pilkšva rūko ir kritulių širma, kuri bet kada gali pasitraukti. Araratas stulbina visada! O jo plačioje, lygioje papėdėje, visai netoli Turkijos, Jus pasitiks Pokr Vedi kaimelyje įspūdingas Kor Virapo vienuolynas. Tai dar vienas iškalbingas atvirukas Jūsų akims ir sielai, į kurį bent sykį verčiau patekti patiems nei visą gyvenimą gerėtis vaizdais nuotraukose.

Tiksli Kor Virapo statybų data nugrimzdusi į praeities gelmes, bet virš jų iškilusios reikšmingų Armėnijos ir krikščionybės raidai įvykių versijos. Manoma, kad šiame vienuolyne buvo kalėjimas, kuriame keliolika metų kentėjo uždarytas Grigorijus Švietėjas, vėliau tapęs jį įkalinusio karaliaus religiniu mentoriumi ir pirmuoju armėnų apaštališkosios bažnyčios vadovu. Vienuolyno gyvybę šiandien palaiko piligrimai, traukiantys į mišias, rengiamas, kaip manoma, V amžiuje statytoje bažnyčioje.

Vėliau važiuosite į Areni kaimą Armėnijos pietuose, geriausiai žinomą dėl vyno gamybos ir Areni-1 urvų komplekso, kuriame rasta seniausia žinoma vyninė pasaulyje. Tai 6100 metų senumo vyno darykla, dėka kurios Armėniją drąsiai galima laikyti seniausiu vyno gamybos regionu pasaulyje. Vyno degustacija vietinėje vyninėje.

Šiandien aplankysite ir kitą energiškai galingą vienuolyną – Noravanką. Viduramžiais jis išaugo tarp uolų greta Amaghu upės suformuoto tarpeklio. Patys įvertinsite, kuri architektūra stipresnė ir išraiškingesnė – gamtiškoji, tiksliau, rausvos, raukšlėtos uolos, kurios saugo senuosius maldos ir meditacijos namus, ar vis dėlto vienuolynas ir jo Šventos Motinos bažnyčia, išsiskirianti savo konstrukcija ir dekoru. Greičiausiai tai paskutinis anų laikų skulptūros ir architektūros talento Momiko gyvenimo šedevras. Tarp kitų sakralių vertybių, vienuolyne įkurdinta unikali, vienintelė tokia pasaulyje Dievo Tėvo skulptūra. Grįšite į Jerevaną. Nakvynė viešbutyje.

4
diena. Jerevanas – Garni – Akmenų simfonija – Gegardo vienuolynas – Sevano ežeras – Jerevanas

Pusryčiai. Ši diena Armėnijoje bus ypač turininga. Ją pradėsite nuo išvykos į Garni šventyklą. Apie 30 kilometrų į pietryčius nuo Jerevano, Garni tarpeklyje, skardžių apsuptoje vietoje stūkso romėnų ir helenistinio stiliaus šventovė – toks vienintelis Armėnijoje išlikęs ikikrikščioniškų kultų statinys. Dar I amžiuje istorikas Tacitas jį paminėjo savo raštuose. Įspūdinga šventykla, kurią iki Timūro įsiveržimo saugojo galinga tvirtovė, galėjo būti skirta dievui Mitrai garbinti. Griuvo ji per užpuolimus ir žemės drebėjimą, o atstatyta buvo XX amžiuje. 

Grožėsitės natūraliu Armėnijos gamtos sukurtu stebuklu – Akmenų simfonija. Kelionę tęsite aplankydami ir Gegardo vienuolyną, įsikūrusį vos 10 kilometrų nuo Garni. Ne veltui ši didelę istorinę reikšmę turinti šventovė iš pradžių vadinta Airivank – „urvų vienuolynu“. Prie jo kūrybos prisidėjo ne tik gilus tikėjimas, bet ir talentingoji gamta. Prie uolos skardžio, Azato upės Garni tarpeklyje, šią Dievo ir maldų citadelę greičiausiai įkūrė Šv. Grigorijus. Pagrindinė koplyčia ir kitos įstabaus komplekso dalys išlikusios nuo XIII amžiaus. Dabartinis vienuolyno pavadinimas – Geghard siejamas su strėle: anot legendos, apaštalas Judas Tadas čia atgabenęs šventąją ietį, kuria buvo perdurta Jėzaus širdis. Tiesa, ieties kol kas dar niekam nepavyko rasti. Pasiūlysime atidžiai apžiūrėti masyviose senojo vienuolyno sienose išskaptuotus kryžius, kartu su gidu išsiaiškinti jose išlikusių mitinių būtybių bei raštų reikšmes, paieškoti šventojo šaltinio. Vietinių gyventojų namuose dalyvausite armėniškos duonos  – lavašo (UNESCO paveldas) gaminimo pamokoje. Lavašas yra labai plonas ir dažniausiai kepamas specialiose krosnyse – tandyruose. Ragausite savo pagamintą lavašą bei vietinį sūrį. Toliau vyksite prie tyru grožiu garsėjančio Sevano ežero. Jis tyvuliuoja beveik 2 kilometrų aukštyje. Kartu su aplink „banguojančiais“ kalnais ežeras išlieja ypač romantišką peizažą.

Sevanas, taip pat žinomas kaip Geharkunikas, Gehamo jūra ir Gokčia – pats didžiausias ežeras Kaukazo kalnuose, Armėnijoje. Telkšo tektoninėje įduboje Armėnijos kalnyne. Ežerą supa kalnai. Artanišo ir Noratuso kyšuliai ežerą dalina į dvi dalis – gilesnį, raižytais krantais Šiaurės Sevaną šiaurės vakaruose ir seklesnį, lygiu dugnu ir krantais Didįjį Sevaną pietryčiuose. Šias dalis jungia platus sąsiauris. Giliausia ežero vieta siekia 83 m. Šiaurės vakarinėje dalyje seniau buvo Sevano sala, bet, sumažinus ežero vandens lygį, ji virto pusiasaliu. Ežeras gėlas, žydros spalvos. Į Sevaną suteka 28 upės, o išteka vienintelis Razdanas. Sevano ežere veisiasi endeminės sevaninės lašišos. Taip pat yra sykų, auksinių žuvelių, vėžių. Pakrantėse gyvena gausūs paukščių būriai – armėninės žuvėdros, mažosios gulbės, mažosios žąsys, rudės, šalminės antys, kirai kvatokliai. Ežeras ir jo apylinkės priklauso Sevano nacionaliniui parkui. Šiaurės vakarinėje ežero pakrantėje įsikūręs Sevano miestas, aplink išsidėstę keletas mažesnių gyvenviečių. Sevanas – populiarus turistinis ir rekreacinis šalies objektas. Pakrantėse išlikę daug senovinių armėnų vienuolynų, archeologinių radimviečių.

O pažinties su Sevano ežeru pabaigai Jums palikome viešnagę viename vaizdingiausių šalies vienuolynų kompleksų – Sevanavanke, kuris ežero pusiasalyje buvo pastatytas daugiau nei prieš tūkstantį metų. 

Grįšite į Jerevaną. Nakvynė viešbutyje.

5
diena. Jerevanas – Zvartnocas – Ečmiadzino katedra. Skrydis į Lietuvą.

Pusryčiai. Šiandien vyksite apie 20 kilometrų nuo Jerevano apžiūrėti bizantiškojo šedevro – Zvartnoco – Dangiškųjų angelų – katedros (prie Vaharšapato miesto), kuri įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Simboliška, kad rafinuotų kolonų, sueinančių į arkas, įrėmintą šventovę stebi Araratas – kalnas, ant kurio, anot biblijinių pasakojimų, turėjo nutūpti Nojaus balandis. VII amžiuje katedra iškilo Armėniją apkrikštijusio Grigorijaus Švietėjo garbei. Nėra tiksliai žinoma, kodėl katedra sugriuvo, bet vyrauja nuomonė, kad ją įveikė žemės drebėjimas. Vis dėlto stichija ateities kartoms paliko romantiškus griuvėsius, kurie buvo rasti tik XX amžiaus pradžioje, o dar gilesniuose sluoksniuose aptikta Urartu laikų miesto užuominų. Zvartnoco katedros žavesys per amžius ne blėso, o tik stiprėjo.  

Sustosite prie dar vieno reikšmingo religinio monumento ir dvasinio Armėnijos centro – Ečmiadzino katedros, statytos IV amžiuje. Tai viena seniausių bažnyčių pasaulyje, įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Statybas inicijavo Jums jau žinomas misionierius Grigorijus, pakrikštijęs valdovą Tiridatą III Armėną ir jo dvariškius. Legenda byloja, kad bazilikai iškilti padėjo Šv. Grigorijaus vizija. Joje pasirodė besileidžiantis iš dangaus Kristus ir auksiniu kūju trenkiantis į žemę toje vietoje, kur turėtų atsirasti pirmieji krikščionių maldos namai... Laikui bėgant bažnyčia keitėsi, bet iki šiol joje jaučiama senųjų laikų energija.

Sugrįšite į Jerevaną, kur Jūsų lauks laisvas laikas suvenyrų apsipirkimui vietiniame turguje. Pervežimas į oro uostą. Skrydis: Jerevanas – Vilnius (gali būti su persėdimu).

Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Kelionė patogiu mikroautobusu, autobusu (visi pervežimai pagal programą).
 • 4 nakvynės 3* viešbučiuose (pagal šalies kategoriją).
 • Maitinimas pagal programą: 4 pusryčiai.
 • Vyno degustacija vienoje iš vyninių Areni kaimelyje.
 • Lavašo gaminimo pamoka.
 • Ekskursinė – pramoginė programa.
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą.
 • Rusakalbių/anglakalbių vietos gidų paslaugos.
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos (kai vyksta ne mažiau 10 keliautojų).
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Tarptautinio skrydžio Vilnius – Jerevanas – Vilnius bilietai (gali būti su persėdimu) su oro uostų mokesčiais, kurių kaina nuo 450 EUR (kaina priklauso nuo aviakompanijos vykdomų akcijų, bilieto pirkimo dienos, sezoniškumo).
 • Programoje (**) pažymėtos papildomos pramogos (pagal keliautojų pageidavimą pasirinktinai): apie 40 EUR.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai vietiniams gidams 2-3 EUR asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 EUR asm. (dienai), gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 150 EUR.
 • P.S. už leidimą fotografuoti ir filmuoti tam tikruose objektuose mokama papildomai.
Papildoma informacija
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
 • Pasikeitus skrydžių, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa, data ir kaina gali keistis. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami.
 • Siūlomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, skaičius ir kainos gali keistis.
 • Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų.
 • Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, etc.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. Kelionės organizatorius neatsako už papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių aplinkybių (pvz, vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, papildomos nakvynės, pervežimai, skiepai ir pan.).
 • Minimalus keliautojų skaičius grupėje – 10 turistų. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus ir, turistams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo iš Lietuvos; kelionės kaina perskaičiuojama.
 • Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, kelionėje turėkite individualią vaistinėlę. Rekomenduotinų skiepų sąrašas svetainėje http://www.ulac.lt/keliautojams
 • LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos. SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, remiantis nauja ES direktyva, joks asmens dokumentas negalioja ilgiau kaip 10 metų po jo išdavimo datos.
 • Kai kuriuose svečių namuose patogumai gali būti bendri. 
Nuolaidos

Keliaujantiems 4-ą kartą į tolimus kraštus                                                       50 EUR

Keliaujantiems 6-ą kartą į tolimus kraštus ir daugiau                                    100 EUR

 

Nuolaidos taikomos tik keliavus į "GRŪDOS" organizuojamas tolimų kraštų keliones. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionių priemokoms. Nuolaida taikoma užsakymams padarytiems nuo 2023 11 14.


Detalios informacijos kreiptis į maršruto operatorių
Datos ir kainos
Kelionės datos ir kainos
Apgyvendinimas

Apgyvendinimas

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

**Apgyvendinimas

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi.

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

GRŪDA – vienas didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, jau ketvirtą dešimtmetį kviečia kartu pažinti pasaulį. Augame ir tobulėjame kartu. Jūsų nuomonė – mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus. Maloniai prašome įvertinkite mūsų paslaugas pažymėdami žvaigždutes.

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.
Apie šalį


Armėnija
Patarimai


Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems autobusu
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems lėktuvu į Europos šalis
Alternatyvus ginčo sprendimas
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems į tolimus kraštus
Standartinės informacijos teikimo forma
Padėsime užsisakyti
Padėsime užsisakyti
Skambinkite
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 
Kaunas: (8-37) 32 44 54
Vilnius: (8-5) 215 00 77
Klaipėda: (8-46) 31 17 43
Mažeikiai: (8-44) 32 53 00
Buhalterija: (8-37) 40 41 67
Grupėms: (8-37) 40 41 73

Jums taip pat patiks!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.
Kaina nuo::
599 €