(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Seišelių salų kruizas: harmonija ir tropikų žavesiu alsuojantis archipelagas. Išskirtinis 8 dienų kruizas, aplankant net 10 Seišelių salyno salų!

Programa
Kelionės privalumai
 • Unikalus kruizo maršrutas - per 8 dienas aplankoma net 10 Seišelių salyno salų.
 • Jauki ir atpalaiduojanti aplinka nedideliame kruiziniame laive (Megajachta).
 • Daug laiko skiriama poilsiui Seišelių paplūdimiuose, paviršiniam nardymui ir maudynėms.
 • Net keturios pažintinės ekskursijos salose.
 • Profesionalus aptarnaujantis personalas.
 • Puikus maitinimas visos kelionės metu.
 • Apgyvendinimas erdviose kajutėse su langu (Ocean View).
Žiūrėti didelį žemėlapį ir kelionės programą
Kelionės programa

1 diena. Mahė / Viktorija – Šv. Anne sala.
Atvykimas į Seišelių sostinę Viktoriją. Šis gamtos rojus kelioms dienoms taps jūsų namais. Čia laukia Seišelių svetingumas, unikali gamta ir kultūrinio paveldo objektai. Atvykę į laivą pasimėgausite pasveikinimo gėrimu ir išplauksite į pirmąją stotelę - Sainte Anne salą. Maudynės Indijos vandenyne, pirmoji vakarienė laive ir nakvynė netoli salos krantų.

2 diena. Šv. Anne sala - Curieuse sala
Anksti ryte iš St. Anne salos išvyksite į negyvenamą Curieuse salą, kažkada buvusią raupsuotųjų kolonija. Ekskursija pėsčiomis su vietiniu nacionalinio parko gidu, aplankant mangrovių miškus ir vėžlių fermą. Pietūs salos paplūdimyje ir laisvas laikas poilsiui bei maudynėms. Vakarienė laive ir nakvynė netoli salos kranto.

3 diena. Cousin sala - Anse Lazio (Praslin)
Ryte vyksite link Cousin salos, kuri nuo 1968 m. yra gamtos rezervatas. Prieš plaukdami į vieną gražiausių paplūdimių pasaulyje - Anse Lazio Praslino saloje, aplankysite paukščių draustinį. Laisvas laikas maudynėms, paviršiniam nardymui ar saulės voniomis. Vakarienė laive ir nakvynė netoli salos kranto.

4 diena. Anse Lazio (Praslin sala) – Aride sala – St. Pierre sala – Baie St. Anne (Praslin sala).
Ryte vyksite link Aridės salos, kurioje jūsų laukia ekskursija į aukščiausią ir vaizdingiausią salos viršūnę. Saloje susipažinsite su daugybe egzotinių augalų ir paukščių. Apie vidurdienį išvyksite į St Pierre salą. Čia siūlomas paviršinis nardymas, maudynės vandenyne ir ramus poilsis. Saulei leidžiantis išvyksite iš St. Pierre Baie St Anne (Praslin sala) link. Laive stebėsite Kreolų nakties pramoginę programą ir vakarieniausite.

5 diena. Baie St. Anne (Praslin sala) – Felicite sala – La Digue sala.
Baie St Anne siūloma pasirenkama (už papildomą mokestį) ekskursija į salos širdį Vallée de Mai, kurioje yra didžiausias nepaliestas endeminės kokoso palmės miškas Seišeliuose. Po pietų išvyksite į Felicite arba Grand Soeur salą paviršiniam nardymui ir maudynėms. Vakare išplauksite į La Digue salą.

6 diena.  La Digue sala - Moyenne sala.
La Digue saloje siūloma pasirenkama (už papildomą mokestį) ekskursija į vieną gražiausių paplūdimių Anse de Source d’Argent. Ši vieta žavi savo baltu smėliu, didžiulėmis granito uolomis ir nepaprastai skaidriu vandeniu, traukiančiu turistus iš viso pasaulio. Tai nuostabus gamtos kūrinys, paliekantis nepamirštamą įspūdį kiekvienam jį aplankiusiam. Vėlyvą popietę išvykstama į Moyenne salą.

7 diena. Moyenne sala – Mahės sala.
Trumpa pažintis su Moyenne sala ir laikas paviršiniam nardymui bei maudynėms. Moyenne sala yra viena iš mažiau lankomų Seišelių salų. Jus pakerės salos gamtos grožis, ramybė ir tyla. Sala turi nuostabius paplūdimius, gausią egzotišką augaliją ir puikias galimybes mėgautis maudynėmis vandenyne ir poilsiu. Tai puiki vieta ieškantiems atokios, nuošalios, nepaliestos gamtos kampelio. Pietūs laive ir išvykimas į Mahės Viktorijos uostą. Vakare jūsų lauks kapitono atsisveikinimo vakarienė su gyva muzika ir šokiais. Nakvynė laive netoli Mahės salos.

8 diena. Viktorija (Mahė sala).
Po pusryčių išsiregistravimas iš laivo. Kelionė namo arba poilsio Seišeliuose pratęsimas (už papildomą mokestį).

Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Apgyvendinimas dvivietėse kajutėse su langu ir oro kondicionieriumi.
 • Maitinimas: pusryčių bufetas, pietūs ir vakarienės. 
 • Pasveikinimo kokteilis.
 • Teminis vakaras laive.
 • Kapitono vakarienė.
 • Kava, arbata ir vanduo viso kruizo metu.
 • Žvejybos ir nardymo įrangos naudojimas.
 • Angliškai kalbančios įgulos paslaugos.
 • 4 ekskursijos pėsčiomis Curieuse (2d.), Cousin (3d.), Aride (4d.) ir Moyenne (7d.) salose, kurias veda vietiniai gidai.
   
Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Uostų mokesčiai 395€ asmeniui.
 • Gėrimai (išskyrus paminėtus aukščiau).
 • Papildomos pasirenkamos ekskursijos.
 • Arbatpinigiai įgulos nariams.
 • Asmeninės išlaidos.
 • „Wifi“ internetas (galima įsigyti už papildomą mokestį).
 • Aplinkos tvarumo turizmo mokestis 25 SCR vienam asmeniui už naktį, mokamas laive.
Svarbi informacija

M/Y PEGASOS laive (megajachtoje) kajutės yra išsidėsčiusios saulės denyje (3 kajutės), viršutiniame denyje (2 kajutės) ir pagrindiniame denyje (16 kajučių). Visose kajutės su  langais, jose yra vonios kambarys su dušu, mini šaldytuvas, TV/VCR įrenginiai, muzikos kanalai, plaukų džiovintuvas, individualiai valdomas oro kondicionierius ir seifas. Kajutės didelės ir patogios, dekoruotos švelnių spalvų audiniais. Viena dvigulė arba dvi viengulės lovos.

 • C kategorijos kajutės yra erdvios su langais. Kajutėse yra vonios kambarys su dušu, individualiai valdomas oro kondicionierius, plokščiaekranis televizorius (palydoviniai kanalai), telefonas vidiniam naudojimui, mini seifas, plaukų džiovintuvas, adapteriai (220V).
 • B kategorijos kajutės yra erdvios kajutės pagrindiniame ir saulės denyje su dideliais langais, pro kuriuos atsiveria vaizdai į lankomas vietas. Kajutėse yra vonios kambarys su dušu, individualiai valdomas oro kondicionierius, plokščiaekranis televizorius (palydoviniai kanalai), telefonas vidiniam naudojimui, mini šaldytuvas, mini seifas, plaukų džiovintuvas, adapteriai (220V).
 • A kategorijos kajutės yra erdvios kajutės su dideliais langais, pro kuriuos atsiveria vaizdai į lankomas vietas. Kajutėse yra vonios kambarys su dušu, individualiai valdomas oro kondicionierius, plokščiaekranis televizorius (palydoviniai kanalai), telefonas vidiniam naudojimui, mini šaldytuvas, mini seifas, plaukų džiovintuvas, adapteriai (220V).
 • P kategorijos kajutės yra aukščiausios kategorijos, erdvios kajutės su dideliais langais, pro kuriuos atsiveria vaizdai į lankomas vietas. Kajutėse yra vonios kambarys su dušu, individualiai valdomas oro kondicionierius, plokščiaekranis televizorius (palydoviniai kanalai), telefonas vidiniam naudojimui, mini šaldytuvas, mini seifas, plaukų džiovintuvas, adapteriai (220V).

Papildoma informacija:  kruizą organizuojanti kompanija pasilieka teisę keisti kelionės kruizo maršrutą ir programą laive.


Detalios informacijos kreiptis į maršruto operatorių
Datos ir kainos