(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Kruizinė kelionė po Persijos įlankos šalis MSC EURIBIA kruiziniu laivu su vadovu iš Lietuvos 12d. - KARŠTA NAUJIENA!

Kruizinės kelionės maršrutas: Dubajus JAE (2 dienos) - MSC Euribia kruizinis laivas - Doha (Kataras) - Manama (Bahreinas) - Abu Dabis (JAE) - Sir Bani Yas sala (JAE) - Dubajaus dykuma (JAE) - Dubajus (JAE)
2024.11.13 - 11.24 Garantuotas išvykimas. Liko tik 2 vietos!
2025.01.08 - 01.19 Grupė renkama!
2025.02.12 - 02.23 Grupė renkama!
Kaina nuo:
2659 €
Lėktuvų bilietai įskaičiuoti
Visos datos ir kainos
Programa
Kelionės privalumai
 • Poilsinė – pažintinė kruizinė kelionė nauju, prabangiu MSC Cruises Euribia laivu;
 • Vienos kruizinės kelionės metu aplankysite net tris Persijos įlankos šalis ir keturis skirtingus miestus;
 • Įskaičiuotos praktiškai visos privalomos išlaidos (uostų mokesčiai, pagrindinės ekskursijos, arbatpinigiai laive ir pan.);
 • Pamatysite aukščiausius pasaulyje pastatus, modernius ir prabangius miestus;
 • Mėgausitės saulės spinduliais privačioje Sir Bani Yas saloje ir safariu džipais dykumoje;
 • Kruiziniame laive bus įskaičiuotas pilnas maitinimas, profesionalių atlikėjų vakariniai pasirodymai, gyva muzika, atviri baseinai, sporto salė ir kitos pramogos.;
 • Visos kruizinės kelionės metu jus lydės profesionalus lietuviškai kalbantis kelionės vadovas;
 • Keliausite tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus su AirBaltic aviakompanija.

 

Informacija apie kruizinį laivą MSC EURIBIA

 • MSC Euribia - tai prabangus kruizinis laivas, įkvėptas Graikijos jūrų deivės. Kruizinis laivas siūlo Jums pramogų bei paslaugų įvairovę, atitinkančią įvairių keliautojų poreikius. MSC Euribia suteikia unikalią galimybę mėgautis nuostabiomis atostogomis ant vandens, pradedant prabangiomis kajutėmis, skirtingų pasaulio virtuvių restoranais ir barais, ir baigiant įvairiapusiška pramogine programa.
 • MSC Euribia taip pat pasižymi draugiškumu aplinkai - tai jau antras laivas, naudojantis suslėgtų dujų (LNG) variklius, vykdo atliekų perdirbimą, nuotekų valymo sistemą, dvigubai kūrenamą variklį, kietųjų dalelių filtrą, elektros prijungimą iš kranto, LED apšvietimą ir kitus ekologiškus sprendimus.
 • Pramogoms laive skirtas teatras, baseinai, diskoteka, lošimo namai, kinoteatras, kavinės, įvairūs barai ir t.t. Jaunesniems kruizinių kelionių dalyviams skirti vaikų ir paauglių klubai, vaizdo žaidimų salė, pramogos baseine, Formula 1 simuliatorius.
 • MSC Euribia taip pat atitinka sporto entuziastų poreikius, siūlydamas krepšinį, sporto klubą, bėgimo takelius, baseinus tiek atvirus, tiek uždarius ir vandens čiuožyklas.
 • Tai laivas, kuris apjungia prabangą, tvarumą ir įvairovę, kuriant neįtikėtiną kelionės patirtį jūroje!
 • Statybos metai: 2023m.
 • Denių skaičius: 18.
 • Kajučių skaičius: 2419.
 • Keleivių skaičius: 6327.
 • Laivo tonažas: 184011 tonų.
 • Ilgis: 331 metrai.
Žiūrėti didelį žemėlapį ir kelionės programą
Kelionės programa
1
diena. Skrydis Vilnius-Dubajus (tiesiogiai).

2
diena. Dubajus (JAE).

Ryte nusileidžiame Dubajaus oro uoste. Grupės pasitikimas ir pervežimas į viešbutį poilsiui po naktinio skrydžio. Po pietų apžvalginė ekskursija po Dubajų: pažintis prasidės nuo mistinio Mėlynojo Vandens Salos, kuri leis jums pamatyti unikalų kraštovaizdį ir pasinerti į nuostabų vietinės gamtos grožį. Toliau vykstame į Dubajaus prabanga persmelktą rajoną - Dubai Marina, kuriame rasite ištaigingas parduotuves, butikus, stilingus dangoraižiu ir milijonierių jachtas. Aplankysime žymiąją Palmės salą su fotografavimo sustojimu prie įspūdingo viešbučio Atlantis (bilietas už papildomą mokestį). Žavintys vaizdai puikiai perteiks Dubajaus miesto išskirtinumą. Ekskursijos kulminacija - vizitas stilizuotame, tradiciniame arabų kaime Madinat Jumeirah, kur galėsite mėgautis panoraminiais vaizdais į žymų 7* viešbutį Burj Al Arab. Nakvynė viešbutyje Dubajuje.

3
diena. Dubajus (JAE).

Pusryčiai viešbutyje. Tęsiame pažinti su Dubajaus miestų nuo paslaptingo al Sif rajono, kur emyrato istorija slypi tarp senų gatvelių akmenuotų grindų. Aplankysime senąjį prieskonių ir aukso turgų, Dubajus teisėtai didžiuojasi vienu iš didžiausių pasaulyje aukso turgų, kuriame galima įsigyti visko: nuo aukso luitų iki kruopščiai pagamintų juvelyrinių dirbinių. Kasdien aukso turguje į juvelyrinių dirbinių parduotuvių vitrinas išdėliojama daugiau nei 25 tonos aukso, kuris, beje, žymiai pigesnis nei bet kur pasaulyje. Čia jūs išvysite didžiausią pasaulyje aukso apyrankę, įspūdingo dydžio vestuvinius papuošalus, neįprastą arabišką dizainą ir subtilų juvelyrų darbą. Dubajaus aukso turgus –  geriausia vieta pasaulyje aukso papuošalų pirkimui, nes JAE vieni iš svarbiausių aukso eksportuotojų. Turguje auksas yra parduodamas pagal svorį, dideliais kiekiais. Daugybė parduotuvių siūlo 18 karatų geltono, balto ir rožinio aukso, 21 ir 22 karatų aukso bei grynojo 24 karatų aukso, o taip pat auksinių dirbinių su briliantais, perlais, safyrais, rubinais ir kitais brangakmeniais.

Nuo aukso spindesio pailsėti pasuksite į gretimas siaurutes gatveles, kur uoslę pamalonins prieskonių turgus. Siauros prieskonių turgaus gatvelės pakvipusios gvazdikėlių, kardamono, cinamono, smilkalų, džiovintų vaisių ir riešutų, suvežtų iš viso artimųjų Rytų regiono, aromatais. Vakare trauksite link 828 metrų aukščio Burj Khalifa dangoraižio – dar vieno moderniojo Dubajaus simbolio. 2010 metais oficialiai atidarytas aukščiausias pasaulio pastatas liudija šeichų turtus, norą įrodyti arabų pasaulio svarbą ir paversti Dubajų įspūdingiausiu pasaulio miestu. Dėl ypatingos dabartinio JAE prezidento pagalbos dangoraižis buvo pavadintas jo vardu. Pastate sumontuoti greičiausi pasaulio liftai, 124 aukšte įrengtas aukščiausiai esantis restoranas, keliuose aukštuose įsikūręs Armani Dubai viešbutis, suprojektuotas paties D'Armani. Rekomenduojame pasikelti į dangoraižio apžvalgos aikštelę (bilietas už papildomą mokestį) ir pamatyti 360 laipsnių kampu atsiveriančią miesto panoramą iš 442 metrų aukščio. Nakvynė viešbutyje Dubajuje.

4
diena. Dubajus (JAE) ir MSC Euribia laivas.

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio ir pervežimas į kruizinį terminalą. Registracija ir pažintis su MSC Euribia laivu. Vakare išplaukimas į 8 dienų kruizą po Persijos įlankos šalis pagal maršrutą:

MSC Euribia kruizo maršrutas:
1 kruizo diena. Dubajus (JAE) išvykimas iš uosto 19:00
2 kruizo diena. Doha (Kataras) stovėjimas uoste 08:00-19:00
3 kruizo diena. Bahreinas stovėjimas uoste 08:00-19:00
4 kruizo diena. Diena jūroje.
5 kruizo diena. Abu Dabis (JAE) stovėjimas uoste 07:00-21:00
6 kruizo diena. Sir Bani Yas sala stovėjimas uoste 08:00-18:00.
7 kruizo diena. Dubajus (JAE) atvykimas į uostą 09:00
8 kruizo diena. Dubajus (JAE) išlaipinimas iš laivo (iki pietų).
Pastaba: kruizų kompanija pasilieka teisę keisti kruizo maršrutą.

 

5
diena. Doha (Kataras).

Doha, Kataras: siūloma MSC Cruises organizuojama apžvalginė ekskursija po Kataro miestą Dohą (už papildomą mokestį, anglų kalba lydint kelionės vadovui iš Lietuvos). Pusdienio ekskursijos metu apžiūrėsime įspūdingiausius Dohos miesto akcentus, kuriuose harmoningai dera moderni ir tradicinė miesto architektūra. Keliaudami komfortabiliu autobusu pamatysime Dohos žymius objektus, įskaitant Islamo meno muziejų, Kornišą (Corniche), Diplomatų rajoną, Kataros kultūros kaimą ir dirbtinę salą Pearl. Ekskursijos metu numatytas sustojimas, kad galėtumėte įamžinti akimirką nuotraukose. Paskutinė stotelė – Souq Waqif, didžiulė tradicinė turgavietė, kurios istorija siekia XIX amžių. Tai autentiškas rytietiškas turgus, kuriame rasite įvairiausių prekių, nuo aukso ir tekstilės iki prieskonių ir gyvų gyvūnų. Ekskursija baigsis grįžimu į kruizinį laivą. 

Laisvas laikas, poilsis ir pramogos laive.

6
diena. Bahreinas.

Bahreinas: siūloma MSC Cruises organizuojama apžvalginė ekskursija po Bahreiną (už papildomą mokestį, anglų kalba lydint kelionės vadovui iš Lietuvos). Ši pusdienio ekskursija leis mums susipažinti su Bahreino pagrindiniais turistiniais objektais: sostine Manama ir viena iš didžiausių pasaulyje Al-Fateh didžiąja mečete. Modernus pastatas su didžiausiu stikloplastiko kupolu talpina 7000 maldininkų, o jo sudėtinga architektūra atspindi Vidurio Rytų stilistiką. Toliau pasivaikščiosime po moderniąją Manamą, praeidami pro tokias įžymias vietas kaip Bahreino Nacionalinis muziejus, Bahreino Pasaulio prekybos centras, Finansų uostas ir miesto blizgantys prekybos centrai. Kitas sustojimas įrodo, kaip Bahreinas nuo seno buvo prekybos centru – tai Bahreino tvirtovė, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Atkakliai vykdyti kasinėjimai nuo 1950-ųjų atskleidė skirtingus sluoksnius, siejamus su skirtingomis epochomis nuo maždaug 2300 m. pr. Kr. Vėliau aplankysime Manamos turgavietę, kurios siauruose ir painiuose gatvėse telpa įvairių prekių, drabužių ir prieskonių, vaistažolių, senovinių daiktų parduotuvėlės. Kelionė baigsis nuotraukų darymu prie nuostabaus Bahreino Pasaulio prekybos centro.

Laisvas laikas, poilsis ir pramogos laive.

7
diena. Visa diena jūroje. Laisvas laikas, poilsis ir pramogos laive.

MSC Cruises Euribia laive plaukiant visą dieną atviroje jūroje, galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis ir veiklomis:

 • Vandens pramogos: laivo vandens pramogų zonoje veikia baseinai, mini vandens parkas ir organizuojami įvairūs aktyvaus laisvalaikio užsiėmimai keliautojams.
 • Sporto veiklos: kruizinis laivas MSC Euribia turi sporto salę, mini golfo aikštelę ir kita sportui skirtą infrastruktūrą kur galite dalyvauti įvairiose aktyvaus laisvalaikio veiklose.
 • Muzika ir pasirodymai: Vakariniai pramoginiai renginiai, koncertai, šokiai ir šou programa užtikrins Jūsų gerą nuotaiką viso kruizo metu.
 • SPA ir sveikatingumo procedūros: Norintiems atsipalaiduoti, laivo Aurea SPA centras siūlo įvairius masažus, grožio procedūras ir kitas sveikatingumo paslaugas.
 • Restoranai ir barai: Mėgaukitės skaniu maistu ir gėrimais įvairiuose laivo restoranuose ir baruose.
 • Laivo parduotuvės: apsilankykite parduotuvėse, kur galima įsigyti suvenyrus ir kitas prekes.
 • Edukacinės programos: kruizinio laivo keleiviams siūlomos įvairios edukacinės programos, paskaitos, meistriškumo klases ir kitos edukacinės veiklos.
 • Laivo viršutinis denis: Mėgaukitės saulės voniomis ir jūros vaizdais.

8
diena. Abu Dabis (JAE)

Abu Dabis: siūloma MSC Cruises organizuojama apžvalginė ekskursija po Abu Dabį (už papildomą mokestį, anglų kalba lydint kelionės vadovui iš Lietuvos). Keturių valandų ekskursija pristato paslaptingąją Jungtinių Arabų Emyratų sostinę. Pradžioje aplankysime nepakartojamą Šeicho Zaido mečetę, kurioje galėsite susipažinti su neoromantinės architektūros šedevru ir viena iš didžiausių pasaulyje musulmonų maldos namais. Mečetės išorėje išsiskiria apie 1000 kolonų, visos padengtos daugiau nei 20000 marmuro plokštėmis su pusbrangiais akmenimis, tokiais kaip lazuritas, raudonas agatas, ametistas, abalonų kriauklė ir margasis perlas. Dažnai mečetė vadinama aštuntuoju pasaulio stebuklu ir trečiaisiais pagal svarbą musulmonų maldos namais po mečečių Mekoje ir Medinoje. Mečetę puošia 57 baltojo marmuro kupolai, grindis dengia didžiausias pasaulio kilimas (5,627 m2), joje vienu metu gali melstis iki 40 tūkstančių maldininkų. Mečetė buvo statoma nuo 1996 iki 2007 m. ir yra pati didžiausia JAE (aštunta pagal dydį musulmoniškame pasaulyje), jos statytojai –Italijos kompanija Impregilo. Dėl savo didybės ir projekto išlaidų, (kurios neatskleidžiamos paties šeicho nurodymu), mečetė yra laikoma viena didžiausių ir reikšmingiausių musulmonų šventyklų visame pasaulyje. Tačiau jokie skaičiai nenusako to, ką išvysta keliautojo akis ir pajunta jo širdis: visus užburia statinio didybė bei arabiškų erdvių ir spalvų dermė. Abu Dabyje reziduoja ir karališkoji šeima.

Vėliau keliausime Corniche keliu ir per Abu Dabio miestą, kuris dėl savo ultramodernių dangoraižių vadinamas "Arabijos Manhatanu". Galėsite nusifotografuoti prie prabangaus Emirates Palace viešbučio. Ekskursija pasibaigs kelione pro Manarat Al Saadiyat ir vizitu į Abu Dabio datulių turgų.
Laisvas laikas, poilsis ir pramogos laive.

9
diena. Sir Bani Yas sala (JAE).

Sir Bani Yas sala: galėsite pamatyti stebuklingą Arabijos gamtos ir pramogų pasaulį. Ši sala, buvusi privati žymiausių šalies šeichų rezidencija, dabar tampo nuostabiu kruizo sustojimu, kurioje galėsite dalyvauti įvairiose pramogose, nuostabioje gamtos apsuptyje arba tiesiog paplūdimyje mėgautis saule ir jūra.
Laisvas laikas, poilsis ir pramogos laive.

10
diena. Dubajus (JAE).

Dubajus: siūloma MSC Cruises organizuojama ekskursija „Safaris džipais dykumoje“ (už papildomą mokestį, anglų kalba lydint kelionės vadovui iš Lietuvos). Jūsų laukia įkvepiantis kelias per arabų aukso spalvos smėlynus. Ekskursija kulminuos vizitas dykumos tradicinėje stovyklavietėje.
Laisvas laikas, poilsis ir pramogos laive.

11
diena. Dubajus (JAE).

Išsiregistravimas iš laivo. Pervežimas į viešbutį netoli Dubajaus centro. Laisvas laikas pirkiniams Dubajuje. Vakare galėsime pamatyti įspūdingas paties aukščiausio ir ilgiausio pasaulyje fontano šviesos ir muzikos šou. Tai didžiausia pasaulyje fontanų sistema, įdiegta Burj Khalifa ežere, kurio plotas – daugiau nei 80 arų. Milžiniško, gėlės ornamento formą primenančio, fontano srovė gali „iššauti“ net į 152 metrų aukštį! Įspūdį sustiprina ir 6 600 vandenį apšviečiančių lempučių bei 25 spalvų projektoriai. Dar daugiau – fontanai „šoka“ pagal populiariausias klasikines, arabiškas ir pop muzikos melodijas. Nakvynė viešbutyje Dubajuje.

12
diena. Skrydis į Lietuvą.

Pervežimas į oro uostą. Skrydis Dubajus-Vilnius.

Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Aviabilietai pagal nurodytą maršrutą su AirBaltic avialinijomis (priklauso registruotas ir rankinis bagažas);
 • Ekskursijos Dubajuje prieš / po kruizo (2d., 3d. ir 11 d.) ir transporto paslaugos pagal aprašytą maršrutą su rusų / anglų kalbomis kalbančiais gidais lydint kelionės vadovui iš Lietuvos;
 • 3 nakvynių apgyvendinimas Dubajuje (prieš ir po kruizo) 3* viešbutyje su pusryčiais;
 • Profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos visos kelionės metu;
 • 8 dienų kruizas pasirinktoje kajutėje su pilnu 3 kartų maitinimu, pramogomis laive, uostų mokesčiais ir arbatpinigiais.
Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Įėjimo bilietai: fotografavimas prie Atlantis viešbučio 15 USD asmeniui , Burj Khalifa (124 aukštas) 50-66 USD asmeniui
 • MSC Cruises organizuojamų 4 ekskursijų paketas 449€ asmeniui (Dohoje 5d., Bahreine 6d., Abu Dabyje 8d. ir Dubajuje 10d.)
 • Gaiviųjų ir alkoholinių gėrimų EASY paketas laive (perkant iš anksto) 210€ asmeniui (273€ asmeniui užsakant vėliau, t.y. atlikus kelionės užsakymą)
 • Kataro viza (mokama laive) 20 USD asmeniui
 • Medicininių išlaidų draudimas (iki 100000€) 12-36€ asmeniui
 • Neįvykusios kelionės draudimas (iki 2000€) 80€ asmeniui
 • Specialieji, teminiai restoranai, SPA paslaugos, kavinės, kai kurios pramogos kruiziniame laive
Svarbi informacija

APGYVENDINIMAS

 

 • Vidinė kajutė - Plotas apie 12-17 kv.m., vonios kambarys su dušu, praustuvu ir plaukų džiovintuvu, atpalaiduojantis fotelis, patogios dvigulės arba viengulės lovos (pagal pageidavimą), interaktyvi televizija, telefonas, belaidis internetas (už papildomą mokestį), seifas ir mini baras. Dydis, išdėstymas ir baldai gali skirtis nuo parodytų nuotraukose, vaizdas yra tik reprezentacinis.

 • Kajutės su langu (dalinis vaizdas) - Plotas apie 12-25 kv.m, langas (iliuminatorius) su vaizdu į jūrą, patogios dvigulės arba viengulės lovos (pagal pageidavimą), atpalaiduojantis fotelis, vonios kambarys su dušu, praustuvė su plaukų džiovintuvu, interaktyvi televizija, telefonas, belaidis internetas (už papildomą mokestį), seifas ir mini baras. Gali apsistoti iki 6 žmonių. Dydis, išdėstymas ir baldai gali skirtis nuo parodytų nuotraukose, vaizdas yra tik reprezentacinis.

 • Kajutės su balkonu (dalinis vaizdas) - Plotas apie 12-17kvm, balkonas apie 4-8 kv.m., svetainė su sofa, vonios kambarys su dušu arba vonia, praustuvė su plaukų džiovintuvu, patogios dvigulės arba viengulės lovos (pagal pageidavimą), interaktyvi televizija, telefonas, belaidis internetas (už papildomą mokestį), seifas ir mini baras. Dydis, išdėstymas ir baldai gali skirtis nuo parodytų nuotraukose, vaizdas yra tik reprezentacinis.

Papildoma informacija
 • Kelionės ir kruizo organizatorius (laivo kapitonas) pasilieka teisę optimizuoti / keisti maršrutą.
 • Nurodyta tarpinių laivo sustojimų ir plaukimų trukmė gali keistis dėl oro sąlygų.
 • Siūlomų papildomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, laikas, skaičius ir kainos gali keistis.
 • Minimalus keliautojų skaičius 20 asmenų.
 • Pasikeitus skrydžių, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa, data ir kaina gali keistis.
 • Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, etc.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. Kelionės organizatorius neatsako už papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių aplinkybių (pvz, vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, papildomos nakvynės, pervežimai, skiepai ir pan.). 
 • Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, kelionėje turėkite individualią vaistinėlę. Rekomenduotinų skiepų sąrašas svetainėje https://www.ulac.lt/keliautojams
 • LR piliečio biometrinis pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.
Nuolaidos

Keliaujantiems 4-ą kartą į tolimus kraštus                                                       50 EUR

Keliaujantiems 6-ą kartą į tolimus kraštus ir daugiau                                    100 EUR

 

Nuolaidos taikomos tik keliavus į "GRŪDOS" organizuojamas tolimų kraštų keliones. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionių priemokoms. Nuolaida taikoma užsakymams padarytiems nuo 2023 11 14.


Detalios informacijos kreiptis į maršruto operatorių
Datos ir kainos
Kelionės datos ir kainos
Apgyvendinimas

MSC Euribia

MSC Euribia yra didžiulis, prabangus kruizinis laivas, skirtas patogiai ir elegantiškai keliauti po Persijos įlanką ir Norvegijos fiordus. Šis laivas yra pilnas įvairiausių pramogų, o patogios kajutės su moderniais įrenginiais suteikia jums visą reikiamą komfortą keliaujant jūra.
Mėgaukitės neįtikėtina gamta, kurią galite matyti iš laivo, taip pat skaniais valgiais, puikiaisiais gėrimais ir poilsio galimybėmis. MSC Euribia siūlo viską, ko reikia jaukiam ir atsipalaidavusiam kruizui. Tai yra puiki galimybė išplėsti savo akiratį ir atrasti pasaulio grožybes keliaujant su komfortu ir prabanga.

MSC Euribia pasižymi dideliu pramogų pasirinkimu.

MSC Euribia laive yra įvairių restoranų, kuriuose galite mėgautis skaniu maistu ir jaukia atmosfera. Štai keletas jų:

 • "Le Vele" restoranas - tai pagrindinis restoranas laive, kuriame yra gausybė skanių patiekalų pasirinkimo, įskaitant itališkus patiekalus, taip pat tradicinius Europos valgius. Čia pasimėgauti galite ne tik vakariene, bet ir pusryčiais bei pietumis.
 • "L'Arabesque" restoranas - tai prabangus restoranas su aukšta lygio aptarnavimu ir prancūziškos virtuvės meniu. Čia galite mėgautis nuostabiu vakariene bei ypatingais vynais.
 • "Butcher's Cut" restoranas - tai restoranas, kuriame siūlomas aukštos kokybės mėsos meniu, įskaitant jautienos ir avienos patiekalus. Čia yra puikus vynų pasirinkimas.
 • "Kaito Teppanyaki" - tai japoniškos virtuvės restoranas, kuriame lankytojai gali gyvai stebėti kaip ruošiami jų patiekalai.

Be to, laive yra daugybė barų, kavinių ir užkandinių kioskų, kuriuose galite mėgautis skaniu maistu ir gėrimais. MSC Euribia restoranai suteikia jums galimybę pasimėgauti ne tik skaniu maistu, bet ir prabangia atmosfera.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

GRŪDA – vienas didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, jau ketvirtą dešimtmetį kviečia kartu pažinti pasaulį. Augame ir tobulėjame kartu. Jūsų nuomonė – mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus. Maloniai prašome įvertinkite mūsų paslaugas pažymėdami žvaigždutes.

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.
Apie šalį


Azija

Azija – didžiausia pasaulio dalis (~33 % viso Žemės paviršiaus be Antarktidos), čia gyvena apie 60 % pasaulio gyventojų. Su Europa sudaro Eurazijos žemyną. Riba tarp Azijos ir Europos žemynų nėra vienareikšmiškai apibrėžta. Nuo Amerikos Aziją skiria Beringo sąsiauris. Nuo Afrikos – Sueco kanalas.

Azija, didžiausia pasaulio dalis. Paviršiaus plotas 44,4 mln. km2 (33 % Žemės sausumos paviršiaus, be Antarktidos). 3,6 mlrd. gyventojų. Su Europa sudaro Eurazijos žemyną; Azija užima 4/5 jo ploto. Beveik visa Azija yra Šiaurės pusrutulyje (išskyrus Malajų salyno dalį).
 
Šiaurėje Azijos krantus skalauja Arkties vandenynas, rytuose – Ramusis vandenynas, pietuose – Indijos vandenynas, pietvakariuose – Atlanto vandenyno jūros: Viduržemio jūra, Egėjo jūra, Marmuro jūra, Juodoji jūra. Aziją nuo Šiaurės Amerikos skiria Beringo sąsiauris, nuo Afrikos – Sueco kanalas, Raudonoji jūra ir Adeno įlanka, nuo Europos – Bosforo ir Dardanelų sąsiauriai.
 
Sutartinė riba tarp Azijos ir Europos (ilgis apie 3000 km) eina Uralo ir Kaukazo kalnų vandenskyromis, tarp jų – Uralo upe ir Kaspijos jūros viduriu; kai kuriose šalyse šia riba laikoma Uralo kalnų rytinė papėdė, Embos upė, Kaspijos jūros šiaurinis krantas, Kumos–Manyčiaus įduba (Kaukazas priskiriamas Azijai). Sutartinė riba tarp Azijos ir Australijos bei Okeanijos eina per Timoro jūrą ir Arafuros jūrą bei Dampiero sąsiaurį, tarp Malajų salyno ir Naujosios Gvinėjos. Tolimiausi Azijos žemyninės dalies kyšuliai: šiaurėje – Čeliuskino kyšulys (77° 43′ šiaurės platumos), pietuose – Piai (1° 16′ šiaurės platumos), vakaruose – Babos kyšulys (26° 10′ rytų ilgumos), rytuose – Dežniovo kyšulys (169° 40′ vakarų ilgumos). Didžiausias plotis pagal dienovidinius 8400 km, pagal lygiagretes – 8590 kilometrų.
Patarimai


Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems autobusu
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems lėktuvu į Europos šalis
Alternatyvus ginčo sprendimas
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems į tolimus kraštus
Standartinės informacijos teikimo forma
Padėsime užsisakyti
Padėsime užsisakyti
Skambinkite
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 
Kaunas: (8-37) 32 44 54
Vilnius: (8-5) 215 00 77
Klaipėda: (8-46) 31 17 43
Mažeikiai: (8-44) 32 53 00
Buhalterija: (8-37) 40 41 67
Grupėms: (8-37) 40 41 73

Jums taip pat patiks!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.
Kaina nuo::
2659 €