(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Nepamirštamas savaitgalis Kopenhagoje 4d.

Kaina nuo:
649 €
629.53 €
Lėktuvų bilietai įskaičiuoti
-3%
Visos datos ir kainos
Programa
Kelionės privalumai
Žiūrėti didelį žemėlapį ir kelionės programą
Kelionės programa
1
diena

Skrydis Kaunas – Kopenhaga. *Nuvykimas į viešbutį miesto transportu. Apgyvendinimas viešbutyje. Pažintis su Danijos sostine: Naujasis uostas (Nyhavn) – 17 amžiaus prieplauka ir kanalas, kurį per tris metus iškasė Danijos – Švedijos karo belaisviai; Rotušė, *Rosenburgo pilis, įliustruojanti Danijos kulturinį paveldą; rokoko stiliaus architektūros šedevras - *Amalienborgo rūmai - Danijos karalių rezidencija. Šie rūmai sudaryti iš keturių vienodų pastatų, o vidinėje rūmų aikštėje stovi 1771 metai pastatyta Frederiko V statula. Ir, žinoma, miesto simbolis - Kristiano Anderseno undinėlė. Pasivaikščiosite viena ilgiausių Europoje Stroget pėsčiųjų gatve. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2
diena

Pusryčiai. Tęsite ekskursiją po Kopenhagą: *Kristiansborgo rūmai, buvusi karališkoji rezidencija, įsikūrusi Slotsholmeno saloje. Dabartinių rūmų vietoje XII a. iškilo pirmoji miesto tvirtovė, kurią pastatė Kopenhagą įkūręs vyskupas Absalonas. Dabar čia įsikūręs Danijos parlamentas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti keletą iš miesto muziejų (pasirinktinai): *akvariumą „The Blu planet“, *nacionalinį bei *taikomosios dailės muziejus, *nacionalinę galeriją, didžiausią meno saugyklą Šiaurės Europoje *Karlsbergo gliptoteką, *Ekspermentariumą, *zoologijos sodą. Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti po Kristianiją, tai visai netoli Danijos karalienės rezidencijos esantis kvartalas, kurį „valdo“ visuomenės normoms nepaklūstantys žmonės. Kristianija yra laisvasis miestas mieste, jame veikia maisto bei suvenyrų parduotuvės, kavinukės, meno dirbtuvės, blusų turgus. Čia verda atskiras gyvenimas, nuspalvintas ryškiomis ir nuo standartų neretai nukrypstančiomis spalvomis. Nakvynė viešbutyje.

3
diena

Pusryčiai. Laisvas laikas Kopenhagoje arba *išvyka traukiniu į renesansinius *Frederiksborgo rūmus bei barokinį sodą. Tai gražūs rūmai, įsikūrę ant trijų salelių Hillerod mieste, į šiaurę nuo Kopenhagos. Olandų renesanso stiliaus rūmai, kuriuos supa gražūs Frederiksborgo rūmų sodai, buvo pastatyti 1600 metų Karaliaus Kristiano 4-ojo. XIXa. vid. mieste siautę gaisrai nuniokojo rūmus, tačiau Carlsbergo daryklos savininko JC Jacobseno dėka jie buvo atstatyti. Grįžimas į Kopenhagą. Vakarą rekomenduojame praleisti nuo 1843 m. veikiančiame *Tivoli pramogų parke, tapusiame viena svarbiausių Kopenhagos atrakcijų. Čia ne tik vaikų ir suaugusiųjų pamėgti atrakcionai, bet ir fontanai, pagodos, restoranai, klounų ir fokusininkų pasirodymai bei daugybė kitų pramogų. Nakvynė viešbutyje.

4
diena

Pusryčiai. Laisvas laikas. *Nuvykimas vietiniu transportu į oro uostą. Skrydis Kopenhaga – Kaunas.

Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Lėktuvo bilietai Kaunas – Kopenhaga – Kaunas,
 • 1 × mažas rankinis krepšys (kuprinė) lėktuvo salone (40 x 20 x 25 cm) pagal aviakompanijos taisykles,
 • 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • lėktuvų bilietų registracija ir administravimas.
Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia)pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – kaina nuo 70 EUR asmeniui (pirmyn-atgal), papildomas registruojamas 20 kg  svorio bagažas – kaina nuo 120 EUR, standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 46 Eur asmeniui (pirmyn-atgal), vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir papildomos išlaidos,  miesto transporto bilietai Kopenhagoje, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), turistiniai viešbučio mokesčiai – 10 eur.
 • **„Geriausios kainos garantija“  paslauga – 10 €/asm.
 • ** Lankomi mokami objektai ir vietinio vadovo paslaugos neįskaičiuoti į ekskursijos kainą.
 • Priemoka už vienvietį kambarį ~ 149  EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 170 EUR.
Svarbi informacija

Kelionės išvykimo atmintinę (skrydžio laikai, atstovo kontaktinis telefono numeris ir kt.) atsiųsime el.paštu ne anksčiau kaip 1 sav. iki kelionės pradžios.

Lėktuvų bilietai: juos Jums įteiks GRŪDOS kelionių atstovas oro uoste prie keleivių registracijos vietos skrydžiui.

Keičiantis lėktuvo bilietų kainoms, kelionės kaina gali keistis.

Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas už papildomą mokestį.

** Gali būti keičiamas programos eiliškumas dėl skrydžių grafiko ir laiko.

** Kelionių organizatorius neatsako dėl atrakcionių techninių kliūčių ar darbo veiklos grafiko atrakcionų darbo veikla priklauso nuo oro sąlygų. Dėl techninių ar kitų kliūčių gali neveikti tam tikri atrakcionai. 

** Galioja lankytinų objektų sezoniškumas (dirba ne ištisus metus).

Papildoma informacija

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Kauno Grūda“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, eiliškumas, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti.

Į bažnyčias neįleidžiami turistai apnuogintais pečiais ir (ar) mūvintys šortus.

SVARBU! Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiami pusryčių paketai.

Galimi kelionės programoje aprašomų šventinių renginių, pramogų apribojimai ir/ar pakitimai.

Nuolaidos

Keliaujantiems 2-ą kartą                                                       -3 %

Keliaujantiems 3-ą kartą ir daugiau                                   -5 %

Senjorams (nuo 65m. ir daugiau)                                        -5 %

Nuolaidos taikomos tik keliavus su "GRŪDOS" organizuojamomis kelionėmis lėktuvu. Nuolaidos taikomos nuo bazinės kelionės kainos. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionių priemokoms. Nuolaida pastoviems keliautojams skaičiuojama ir taikoma padarytiems užsakymams nuo 2012m.Detalios informacijos kreiptis į maršruto operatorių
Datos ir kainos
Kelionės datos ir kainos
Apgyvendinimas

Apgyvendinimas.

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Atsiliepimai (3)

Atsiliepimai

GRŪDA – vienas didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, jau ketvirtą dešimtmetį kviečia kartu pažinti pasaulį. Augame ir tobulėjame kartu. Jūsų nuomonė – mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus. Maloniai prašome įvertinkite mūsų paslaugas pažymėdami žvaigždutes.

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.
5 / 5.0
Kelionės programa
Transportas
Apgyvendinimas
Kelionės vadovo darbas
Vairuotojų darbas
5 / 5.0
Palmira
Keliauta Kovo mėn. 2023
Intensyvi kelionė su puikiu kelionės vadovu, kuris nuoširdžiai aprodė Kopenhagos apylinkes.
5 / 5.0
Inga
Keliauta Kovo mėn. 2023
Labai patenkinta Kopenhaga, labai patiko marįrutas papildytas nenumatytais objektais, todėl kelionė tik tapo įdomesnė. Gidas puikiai pristatė šalį, turintis daugybę žinių. Ačiū labai už malonius įspūdžius.
5 / 5.0
Ingrida
Keliauta Kovo mėn. 2023
Kelionė labai patiko, dar vieną dieną pasilikę aplankėme zoologijos sodą ir akvariumą. Šiandien sėkmingai visi penki parskridome namo. Labai ačiū už pagalbą. Ingrida ir Ramūnas
Apie šalį


Danija

Danijos nuotraukos

Danija – margaspalvė šalis, kuri keliautojus džiugina smaragdiniais kraštovaizdžiais, autentiškais miesteliais ir moderniais miestais, kuriuose pramogų ir įdomybių tikrai netrūksta. Ši šalis padovanos įsimintas ir nuostabias atostogų akimirkas.  (Visos kelionės į Daniją)

Apgyvendinimas

Danija – brangi šalis, todėl norintiems apsistoti prabangiame 4 – 5 žvaigždučių viešbutyje teks plačiai praverti piniginę. Nakvynės kaina prasideda maždaug nuo 120 eurų ir gali siekti kelis šimtus. Žemesnės klasės viešbučiuose vidutinė nakvynės kaina – apie 90 – 100 eurų. Tiesa, gali pavykti šiek tiek sutaupyti, gerokai anksčiau rezervuojant kambarį arba sekant viešbučių pasiūlymus.  Pats ekonomiškiausias pasirinkimas – jaukūs ir tvarkingi svečių namai, kuriuose lova parai kainuoja apie 20 eurų, o atskiras kambarys – apie 30 eurų. Vykstantys į Daniją su didesne draugų ar artimųjų kompanija gali apsistoti vietinių nuomojamuose butuose. Poros miegamųjų buto nuomos kaina parai prasideda maždaug nuo 110 eurų ir kyla iki „beribio dangaus“. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Danijoje

Maistas

Neįmantri, soti ir labai gardi – būtent taip būtų galima apibūdinti Danijos virtuvę, kurioje svarbią vietą užima mėsos, ypač kiaulienos, ir žuvies valgiai, patiekiami su bulvėmis ir daržovių salotomis. Unguriai Danijoje laikomi tikru delikatesu, čia jų galima paragauti ir keptų, ir virtų, ir rūkytų.  Vienas mėgstamiausių danų patiekalų, kurio būtų nuodėmė neparagauti svečiuojantis šalyje, yra virta menkė su aitriu garstyčių padažu, kietai išvirtais kiaušiniais ir bulvėmis su lydytu sviestu. Nemėgstantiems žuvies danai siūlo išmėginti keptą antieną su slyvomis, obuoliais, kopūstas, bulvėmis ir gardžiu raudonuoju padažu. Įdomu tai, kad tradicinis šalies patiekalas yra ne įmantrus kepsnys ar troškinys, o sumuštinis. Tiesa, jų gaminime danai atskleidžia visą savo išmonę, todėl šalyje gaminami patys įvairiausi sumuštiniai – su grybais, salotomis, krevetėmis, unguriais ir pan. Smaližiams turėtų patikti raudonų uogų drebučiai, migdoliniai riestainiai, obuolių pyragas, saldi sriuba su uogomis.

Daniška virtuvė

Transportas

Danija gali didžiuotis puikiai išvystyta viešojo transporto infrastruktūra, kuri leidžia patogiai keliauti po visą šalį. Miestuose veikia autobusai, kurie darbą pradeda 5 val. ryte ir baigia gerokai po vidurnakčio, o tada į gatves išrieda naktiniai autobusai. Taip pat galima keliauti metro, kuris padės išvengti transporto grūsčių. Viešojo transporto bilietai parduodami automatizuotose kasose ir informacijos centruose. Tarp miestų reguliariai kursuoja patogūs ir modernūs autobusai bei traukiniai, o nemėgstantys derintis prie viešojo transporto grafiko, gali rinktis kelionę nuomotu arba nuosavu automobiliu. Keliai Danijoje nemokami, tačiau reikia susimokėti už važiavimą Storebaelt ir Oresund tiltais. Patogiausias ir greičiausias būdas nusigauti iš vieno šalies galo kitą – lėktuvas. Visą informaciją apie lėktuvo bilietus galite rasti čia.

GRŪDOS ekspertų patarimai: TOP 10 lankytinų vietų

 • Kopenhaga. Danijos sostinė – spalvingas ir užburiantis miestas, žavintis darnia istorijos paveldo ir modernaus pasaulio sinteze.
 • Hanso Kristiano Anderseno „Undinėlės“ skulptūra. Lyg iš pasakos nužengusi nedidelė ir itin grakšti undinėlės skulptūra – Kopenhagos vizitinė kortelė, kurią būtina išvysti.
 • Tivoli sodai. Smagūs atrakcionai, magų ir klounų pasirodymai, restoranai, įvairios parodos, fontanai – šias pramogas, kurios patiks ir mažiems, ir dideliems, galima rasti Kopenhagos Tivoli soduose.
 • Legolendas. Bilunde esantis Legolendas – vienas garsiausių ir populiariausių parkų visame pasaulyje, jam pastatyti prireikė daugiau nei 60 milijonų Lego kaladėlių. Čia galima išvysti garsiausių architektūros statinių kopijas, miniatiūrinį miestą iš kaladėlių, pasivažinėti linksmaisiais kalneliais ir smagiai praleisti visą dieną.
 • Frederiksborgo pilis. HilerodeXVI a. pastatyta karališkoji Danijos pilis – didžiausias renesansinio stiliaus statinys Skandinavijoje, o šalia pilies įrengtas pasakiškas barokinio stiliaus sodas. Nuostabus architektūros ansamblis.
 • Kronborgo pilis. Elsinore stūksanti pilis garsėja ilgiausia mene Šiaurės Europoje, jos ilgis siekia 60 m. Prabanga ir puošnumu alsuojantisstatinys nukelia į romantiškus riterių laikus.
 • Oresundo tiltas. Tai ilgiausias tiltas Europoje, jungiantis Daniją ir Švediją. Šiuolaikinės inžinerijos stebuklas, nuo kurio atsiveria beribis marinistinis natiurmortas.
 • Skagenas. Šiauriausiame Danijos taške, kur susitinka Baltijos ir Šiaurės jūros, plytintis miestelis dažnai laikomas pačiu bohemiškiausiu miestu visoje Danijoje. Jaukios gatvelės alsuoja išskirtine aura, kurią būtina pajusti.
 • Roskildė. Nors Roskildę labiausiai garsina tradicinis muzikos festivalis, kuris kiekvienais metais sulaukia melomanų iš viso pasaulio, tačiau čia taip pat galima apsilankyti Vikingų laivų muziejuje ir išvysti pirmąją krikščionišką bažnyčią Zelandijos saloje.
 • Bornholmo sala. Baltijos perlu vadinama sala keliautojus vilioja puikiais balto smėlio paplūdimiais ir ore tvyrančia ramybe. Ši sala turėtų patikti visiems, kurie mėgsta tykų poilsį gamtoje.

 

Danijos Top vietos

Kada geriausia keliauti į Daniją?

Danija vėjų ir permainingų orų šalis, kuri turėtų patikti tiems, kurie nemėgsta kaitros.  Vasarą termometro stulpelis pakyla iki + 15 – +17 laipsnių šilumos, tačiau lietus čia gana dažnas reiškinys, todėl geriau su savimi turėti skėtį.  Žiemos Danijoje, lyginant su kitomis Skandinavijos šalimis, gana švelnios, oro temperatūra paprastai nenukrenta žemiau 0 laipsnių, o ir sniego čia iškrenta nedaug.

Naudingi patarimai

Leistinas alkoholio kiekis Danijoje – 0,5 promilės.

Danijos valiuta –Danijos krona (DKK). 1 EUR  = 7,43 DKK.

Straipsnis parengtas pagal Tripadvisor.com, Visitdenmark.com informaciją.

Informacija paskelbta: 2017.11.30

Patarimai


Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems autobusu
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems lėktuvu į Europos šalis
Alternatyvus ginčo sprendimas
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems į tolimus kraštus
Standartinės informacijos teikimo forma
Padėsime užsisakyti
Padėsime užsisakyti
Skambinkite
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 
Kaunas: (8-37) 32 44 54
Vilnius: (8-5) 215 00 77
Klaipėda: (8-46) 31 17 43
Mažeikiai: (8-44) 32 53 00
Buhalterija: (8-37) 40 41 67
Grupėms: (8-37) 40 41 73

Jums taip pat patiks!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.
Kaina nuo::
649 €
629.53 €