(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Anglija ... kol gyvena Taueryje varnai, tol laimingai gyvuos Didžioji Britanija... 8d.

Londonas – Oksfordas – Blenheimo Rūmai – Stratfordas Prie Eivono – Jorkas - Liverpulis – Česteris- Konvai – Karnarvonas – Snoudonijos Nacionalinis Parkas – Bath – Glastonburi – Ekseteris – Boscastle – Tintangelis –Stounhendžas – Solsberis – Braitonas – Londonas
2024.06.16 - 06.23 liko 4 vietos
Kaina nuo:
1649 €
1616.02 €
Lėktuvų bilietai įskaičiuoti
-2%
Visos datos ir kainos
Programa
Kelionės privalumai
 • Pamatykite centrinės Anglijos perliuką – Oksfordą.
 • Paklaidžiokite po V.Šekspyro gimtinę – Stratfordą prie Eivono.
 • Susipažinkite su „The Beatles“ pop roko grupės istorija Liverpulyje.
 • Keliaukite po Velsą, kurio smaragdo žalumo slėniai, jūros peizažai ir senosios pilys užburia ir įkvepia.
 • Pasiklausykite legendų apie karalių Artūrą ir jo  stalo riterius, Gralio taure ... 
 • Aplankykite magišką, sunkiai paaiškinamos kilmės mistinį Stounhendžą.
Žiūrėti didelį žemėlapį ir kelionės programą
Kelionės programa
1
diena

Skrydis Vilnius/Kaunas – Londonas. Pažintis su *Londonu – vienu gražiausių ir didingiausių pasaulio miestų, Jungtinės karalystės sostine. Ekskursija po miestą pėsčiomis ir autobusu. Viktorijos laikų inžinerijos stebuklas – Tauerio tiltas. *Tauerio tvirtovė – viena iš labiausiai turistų lankomų vietų, buvusi karališkaisiais rūmais, kalėjimu, mirties bausmių vykdymo vieta, ginklų arsenalu, karūnos brangenybių saugykla. Šv. Pauliaus katedra – sero Kristoferio Reno baroko architektūros šedevras. Nakvynė viešbutyje.

2
diena

Pusryčiai. Kelionė į Oksfordą. Ekskursija po universitetinį miestą, kurios metu apžiūrėsite *Kerfaks bokštą, į kurį pakilus atsiveria puiki miesto panorama, garsų Magdalenos Koledžą su varpine - miesto simboliu, Mertono Koledžą, įkurtą 1264m. Aplankysite Šv. Mergelės Marijos bažnyčią, Šv. Trejybės koledžą. Kelionę tęsite į **Blenheimo rūmus – Marlboro hercogo rezidenciją. Tai vieni iš prabangiausių šalies rūmų, Anglijos karalių pavydo objektas. Rūmus supa puikus parkas, kurį per metus aplanko tūkstančiai turistų. Dalį pastato iki šių dienų užima vienuoliktojo Marlboro Hercogo šeima. Šiuose rūmuose gimė garsus britų politikas Vinstonas Čerčilis.  Apžiūrėsite rūmų menes, garsiam anglų politikui skirtą parodą, pasivaikščiosite po rūmus supantį parką. Išvykimas į V.Šekspyro gimtinę Stratfordą prie Eivono. Ekskursija po vietas, susijusias su Šekspyro gyvenimu: *Šekspyro gimtasis namas, Karališkasis Šekspyro teatras; esant galimybei aplankysite – *Šv. Trejybės bažnyčią – Šekspyro amžinojo poilsio vietą. Kelionę tęsite per Angliją link Jorko. Nakvynė viešbutyje.

3
diena

Pusryčiai. Kelionė į *Jorką – Jorkšyro grafystės centrą įkurtą II m.e.a. Viduramžiais Jorkas, buvo antras miestas Anglijoje, po Londono. Pažintis su senuoju miestu: viduramžiški pastatai, didinga Jorko *katedra, besididžiuojanti vitražiniais langais, vaizduojančiais pasaulio sutvėrimą ir Apokalipsės scenas, archivyskupo rezidencija, senovinė Šembls gatvelė su tradiciniais fachverkiniais namais. Išvykimas į *Liverpulį. Vos išgirdę miesto pavadinimą, prisimename legendinę britų pop roko grupę „The Beatles“. Būtent iš šio miesto buvo pradėta vykdyti indie muzikos invazija. Lankysite: **“Bitlų istorijos” muziejų, kuriame dėmesį pritraukia grupės istorija, negirdėti faktai bei originalūs eksponatai. Sustojimas Metju gatvėje, šalia Kaverna klubo, kur prasidėjo Bitlų grupės karjera. Apžiūrėsite Liverpulio rotušę, Šv. Jurgio panteoną, *katedrą.  Kelionė į Česterį. Ypatinga architektūra (fachverkas), miesto siena, Rows (parduotuvių gatvė) iki šiol žavi turistus. Nakvynė viešbutyje.

4
diena

Pusryčiai. Kelionė po Didžiosios Britanijos aruodą – Velsą. Uolėti kalnai, giliai pasislėpę smaragdo žalumo slėniai ir bekraščiai jūros peizažai užburia ir įkvepia.  Atvykimas į Konvai, kurio *pilis ir miesto sienos yra didžiausia, stipriausia ir geriausiai išsilaikiusi tvirtovė šiaurės Velse. Išvykimas į Karnarvoną – senovinį miestą – tvirtovę prie Meino įlankos, Velso iškilmių sostinę. Pasivakščiosite po senamiestį, apžiūrėsite *Karnarvono pilį. Kelionė per Snoudonijos nacionalinį parką – vieną gražiausių ir įspūdingiausių kraštovaizdžių šalyje. Keliausite Snowdonia **traukinuku gėrėdamiesi puikiu kraštovaizdžiu, tarpukalnių ežerėliais, slėniais ir miškais, neaukštomis, tačiau įspūdingomis kalnų viršūnėmis. Pakilsite į Snoudono kalną nuo kurio atsiveria nuostabus apylinkių vaizdas. Pasak legendos, Snoudono kalno viršūnėje miega Apvaliojo stalo riteriai. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5
diena

Pusryčiai. Kelionė į *Bath miestelį (UNESCO kultūros paveldas), įdomų savo architektūra, romėnų pirtimis, bažnyčia, kurioje iškilę „žvaigždiniai“ skliautai. Kelionė į Glastonburį -  vadinamą stebuklingiausia vieta Anglijoje, čia susitiksite su senųjų  legendų veikėjais:  karaliumi Artūru ir jo Apvaliojo stalo riteriais, su burtininku Merlinu ir fėja Morgana. Vienas iš žymiausių objektų - *Glastonberio Abatija. Pasak legendos, pirmąją bažnyčią abatijos vietoje  įkūrė Josifas Arimafejietis Ia. Sakoma, kad jis į Britanijos salas atvežė garsiąją Gralio Taurę. Legenda taip pat byloja, kad Šventasis Gralis saugomas pilyje ant Toro kalno. Stebuklingąjį karaliaus Artūro kardą Eskaliburą primena kalną supančio ežero legenda. Kelionę tęsite į Ekseterį  – nedidelį miestelį, nutolusį nuo megapolių triukšmo ir laikomą vienu gražiausių Anglijoje. Didingas XIIIa. Katedros pastatas atskleis savo vaiduoklių paslaptis. Ekseterio universitetas – viena labiausiai mėgiamų mokymo įstaigų Jungtinėje Karalystėje. Miestas yra judrus kultūros centras, su kinoteatrais, teatrais, puikiomis  parduotuvėmis. Nakvynė viešbutyje.

6
diena

Pusryčiai. Išvykimas į Boscastle -  žavingą kaimelį su vaizdingais kotedžais, ant Keltų jūros kranto. Jus svetingai pasitiks kavinukės, restoranai, užeigos. Kelias nuo jūros jus atves prie žalumoje pasislėpusių cerkvių, kur sužinosite apie slaptą ryšį  tarp rašytojo Tomo Charbi ir Šiaurės Kornvalio. Rami prieplauka, kur tvyro patriarchalinės Anglijos dvasia, prisotinta viduramžių istorijos. Kelionė į Tintangelį -  šiaurinėje Kornvalio pakrantėje įsikūrusį miestelį, garsų legendomis apie karalių Artūrą ir jo Apvaliojo Stalo riterius. Ant stataus šlaito stūkso gimtoji XIII a. karaliaus Artūro *pilis, iš kurios burtininkas Merlinas naujagimį paslapčia išvežė. Vėliau šiose vietovėse vystėsi garsusis meilės trikampis tarp karaliaus Marko, jo žmonos Izoldos ir Tristano. Kasmet vaizdingus pilies griuvėsius aplanko 200 tūkstančių, legendų apie karalių Artūrą, gerbėjų. Šiuo metu pilis priklauso Kornvalio hercogams ir yra dalis istorinio Anglijos paveldo. Nakvynė viešbutyje.

7
diena

Pusryčiai. Kelionė į Stounhendžą – svarbiausią priešistorinį (2800 m.pr.Kr.) paminklą visoje Britanijoje. Jis unikalus, nes panašaus nėra visame pasaulyje. Ši **akmenų šventykla nuo neatmenamų laikų kelia pagarbią baimę kiekvienam čia apsilankančiam. Trumpas sustojimas Solsberyje, įsikūrusiame penkių upių santakoje. Apžiūrėsite Solsberio *katedrą, pastatytą XIIIa. ir turinčią aukščiausią bokšto smailę Jungtinėje karalystėje (123m). Joje saugomas vienas iš keturių išlikusių Magna Carta (1215m.) egzempliorių ir seniausias Europoje veikiantis laikrodis, valandas skaičiuojantis nuo 1386 metų. Išvykimas į Braitoną – vieną lankomiausių Anglijos kurortinių miestelių Sasekso grafystėje. Laisva popietė spalvingoje Braitono pakrantėje su vienu seniausių ir ilgiausių molų visame pasaulyje, jo ilgis siekia kiek daugiau nei puskilometrį. Esant galimybei, pageidaujantys gali apsilankyti *Karalių Rūmuose. Rūmų architektas – garsusis Džordžas Nešas – pastatė juos panašius į indų šventyklą ar maurų statinius. Juose persipynę indų, islamo bei kinietiško stiliaus elementai, iš kurių nė vienas nėra vyraujantis. Tviskantys balti kupolai, minaretai, stačiakampiais ornamentais išpuošti balkonai ir arkados bei kreminės spalvos sienos iš pirmo žvilgsnio primena rytietiško spektaklio dekoraciją. Išvykimas į Londoną. Nakvynė viešbutyje.

8
diena

Pusryčiai. Apžvalginės ekskursijos po *Londoną pėsčiomis ir autobusu tęsinys: Didysis Benas – Parlamento rūmų laikrodis, Londono simbolis; *Vestminsterio abatija – Anglijos karalių karūnavimo ir laidojimo vieta, žymių Anglijos žmonių ir poetų panteonas. D.Britanijos karalienės rezidencija – Bekingemo rūmai, St.Džeimso parkas. Didžiausia ir populiariausia mieste Trafalgaro aikštė. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti (pasirinktinai) Nacionalinę Paveikslų galeriją, Tate galeriją, Britų muziejų, *Madam Tiuso muziejų. Po pietų pervežimas į oro uostą. Skrydis Londonas – Vilnius/Kaunas.

Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Kaunas – Londonas – Vilnius/Kaunas,
 • 1 × mažas rankinis krepšys lėktuvo salone (40 x 20 x 25 cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
 • kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės viešbučiuose dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • lėktuvų bilietų registracija ir administravimas.
Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – kaina nuo 100 EUR asmeniui (pirmyn-atgal), papildomas registruojamas 20 kg  svorio bagažas – kaina nuo 140 EUR, standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 46 Eur asmeniui (pirmyn-atgal), papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • ** Garsinis gidas visos kelionės metu - 15 EUR.
 • **„Geriausios kainos garantija“  paslauga – 10 €/asm.
 • ** Blenheimo rūmai ~44 Eur (suaug.); 42 Eur (senj.); 37 Eur (17-25 m. jaun.); 26 Eur (3-16 m. vaik.).
 • ** „Bitlų istorijos” muziejus ~23 Eur (suaug.); 17 Eur (senj. virš 65m.); 13 Eur (5-16 m. vaik.).
 • ** Snoudonijos traukinukas ~ 45 Eur (suaug); 32 Eur (3-15 m. vaik.).
 • ** Stounhendžo akmenų šventykla ~30 Eur (suaug.); 27 Eur (senj. virš 65m.); 20 Eur (5-17 m. vaik.).
 • **Siūlomas papildomas mokamas paslaugas (pvz.: bagažas, ausinukai, mokami objektai, pramogas) bei išvykas būtina užsisakyti ir apmokėti iš anksto perkant kelionę internetu arba agentūroje. Prieš kelionę tokios galimybės gali nebūti, kaina gali kisti.
 • Priemoka už vienvietį nuo 599 EUR.
 • * MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~150 GBP - 350 GBP.
Svarbi informacija
 • Kelionės išvykimo atmintinę (skrydžio laikai, atstovo kontaktinis telefono numeris ir kt.) atsiųsime el.paštu ne anksčiau kaip 1 sav. iki kelionės pradžios.
 • Lėktuvų bilietai: juos Jums įteiks GRŪDOS kelionių atstovas oro uoste prie keleivių registracijos vietos skrydžiui.
 • Planuojant viešbučiuose naudotis savais elektros prietaisais, reikia turėti adapterį („tarpininką“ – elektros srovės suderintuvą - keitiklį).
 • Keičiantis valiutų kursui, kaina gali kisti.
 • Keičiantis lėktuvo bilietų kainoms, kelionės kaina gali keistis.
 • Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas už papildomą mokestį.
 • ** Gali būti keičiamas programos eiliškumas dėl skrydžių grafiko ir laiko.
Papildoma informacija

LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Kauno Grūda“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vaikui, laikinai vykstančiam į užsienio valstybę, nepriklausančią Šengeno erdvei, su bent vienu iš tėvų, kito rašytinio sutikimo nereikia. Jei vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas vyksta, pavarde, LR pasienio pareigūnai gali pareikalauti pateikti vaiko gimimo liudijimą. Vaikui į užsienio valstybę vykstant vienam ar su lydinčiu asmeniu, reikalingas bent vieno iš tėvų rašytinis notariškai patvirtintas sutikimas.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21 d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

SVARBU! Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiami pusryčių paketai. Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.gruda.lt/isvykimo-vietos-ir-laikai.  Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

Galimi kelionės programoje aprašomų šventinių renginių, pramogų apribojimai ir/ar pakitimai.

Nuolaidos

Keliaujantiems 2-ą kartą                                                       -3 %

Keliaujantiems 3-ą kartą ir daugiau                                   -5 %

Senjorams (nuo 65m. ir daugiau)                                        -5 %

Nuolaidos taikomos tik keliavus su "GRŪDOS" organizuojamomis kelionėmis lėktuvu. Nuolaidos taikomos nuo bazinės kelionės kainos. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionių priemokoms. NNuolaida pastoviems keliautojams skaičiuojama ir taikoma padarytiems užsakymams nuo 2012m.Detalios informacijos kreiptis į maršruto operatorių
Datos ir kainos
Kelionės datos ir kainos
Apgyvendinimas

Apgyvendinimas.

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

GRŪDA – vienas didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, jau ketvirtą dešimtmetį kviečia kartu pažinti pasaulį. Augame ir tobulėjame kartu. Jūsų nuomonė – mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus. Maloniai prašome įvertinkite mūsų paslaugas pažymėdami žvaigždutes.

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.
Apie šalį


Anglija (lėktuvu)
Patarimai


Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems autobusu
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems lėktuvu į Europos šalis
Alternatyvus ginčo sprendimas
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems į tolimus kraštus
Standartinės informacijos teikimo forma
Padėsime užsisakyti
Padėsime užsisakyti
Skambinkite
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 
Kaunas: (8-37) 32 44 54
Vilnius: (8-5) 215 00 77
Klaipėda: (8-46) 31 17 43
Mažeikiai: (8-44) 32 53 00
Buhalterija: (8-37) 40 41 67
Grupėms: (8-37) 40 41 73

Jums taip pat patiks!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.
Kaina nuo::
1649 €
1616.02 €