(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Kelionė į Angliją. Karališkasis Londonas 7d.

Kelnas – Vindzoro pilis – Londonas – Briugė
Kaina nuo:
879 €
835.05 €
-5%
Visos datos ir kainos
Programa
Kelionės privalumai
 • Aplankykite Vindzoro pilį, britų nacionalinio identiteto įsikūnijimą ir labiausiai lankomą Anglijos istorinę vietovę
 • Londono muziejai yra kupini įvairiausių turtų iš viso pasaulio. Aplankykite jų kuo daugiau!
 • Daugelį savo turtingų tradicijų Londonas paveldėjo iš karalių gyvenimo. Pažiūrėkite prie D.Britanijos karalienės rezidencijos – Bekingemo rūmų vykstančią karališkosios sargybos pasikeitimo ceremoniją
 • Išgerkite pintą Guinness alaus angliškoje aludėje (pub) ir paragaukite tradicinio patiekalo „Fish and Chips“
Žiūrėti didelį žemėlapį ir kelionės programą
Kelionės programa
1
diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2
diena

Pusryčiai. Kelionė į Vokietiją. Atvykimas į vieną seniausių Vokietijoje *Kelno miestą, išaugusį iš kadaise romėnų įkurtos Colonia Agrippina gyvenvietės. Nuo V a. pab.  miestą valdė frankai, o Karolis Didysis čia įkūrė arkivyskupiją. Kelnas didžiuojasi 12 romaninių bažnyčių ir viena garsiausių katedrų Europoje. Pasivaikščiojimas Reino pakrante besigrožint didinga Kelno katedra, žymiausiu gotikiniu statiniu Vokietijoje, besiskiriančiu ne tik išskirtine prabanga, bet ir dydžiu. Tai trečia pagal aukštį bažnyčia pasaulyje. Išvykimas iš Kelno. Kelionė į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3
diena

Pusryčiai. Kelionė iš Kale į Doverį. Atvykimas į karališkąją *Vindzoro pilį. Prieš 900 m. Vindzoro pilį pastatė Vilhelmas užkariautojas, po to ji buvo ne kartą perstatyta ir išplėsta. Vindzoras yra viena iš karalienės rezidencijų. Ekskursija į karališkuosius apartamentus ir gotikinę Šv.Jurgio koplyčią. Išvykimas į Londoną – vieną gražiausių ir didingiausių pasaulio miestų, Jungtinės karalystės sostinę. Ekskursija po miestą pėsčiomis ir autobusu. Viktorijos laikų inžinerijos stebuklas – Tauerio tiltas. *Tauerio tvirtovė – viena iš labiausiai turistų lankomų vietų, buvusi karališkaisiais rūmais, kalėjimu, mirties bausmių vykdymo vieta, ginklų arsenalu, karūnos brangenybių saugykla. *Šv. Pauliaus katedra – sero Kristoferio Reno baroko architektūros šedevras. Nakvynė viešbutyje.

4
diena

Pusryčiai. Apžvalginės ekskursijos po Londoną tęsinys (pėsčiomis, miesto transportu): Didysis Benas – Parlamento rūmų laikrodis, Londono simbolis. *Vestminsterio abatija – Anglijos karalių karūnavimo ir laidojimo vieta, žymių Anglijos žmonių ir poetų panteonas. D.Britanijos karalienės rezidencija – Bekingemo rūmai, St.Džeimso parkas. Didžiausia ir populiariausia mieste Trafalgaro aikštė. Laisvas laikas. Siūlome aplankyti Nacionalinę Paveikslų galeriją, Tate galeriją, Britų muziejų, *Madam Tiuso muziejų pasirinktinai. Vakare siūlome pasigrožėti vakariniu miestu sukantis „Londono akies“ *panoraminiu ratu. Nakvynė viešbutyje.

5
diena

Pusryčiai. Ekskursijos po Londoną tęsinys: Pietinis Kensingtonas – Gamtos Istorijos muziejus, Mokslo muziejus, Alberto ir Viktorijos muziejus, Harrods, Karališkoji Alberto koncertų salė, Kensingtono sodai, Alberto memorialas, Velingtono arka ir monumentas, Namas Nr.1, Haid parkas, Marmurinė arka. Visada jauna Pikadilio aikštė, niekada nemieganti Lesterio aikštė, spalvotas ir egzotiškas Kinų kvartalas. Kovent Garden, buvęs gėlių turgus, šiandien – vienas gyviausių miesto rajonų su teatrais, alaus barais, mažomis krautuvėlėmis. Išvykimas iš Londono. Kelionė iš Doverio į Kalė. Nakvynė viešbutyje.

6
diena

Pusryčiai. Atvykimas į *Briugę. Ekskursija po miestą pėsčiomis: XIIIa. gotikinė Dievo motinos katedra, kurioje yra Mikelandželo sukurta „Dievo motinos su kūdikiu“ skulptūra. Šv. Jono ligoninė – seniausia ligoninė Belgijoje. Miesto širdis – Centrinė aikštė, *Varpinės bokštas, iš kurio balkono būdavo skelbiami įstatymai. Laisvu laiku galėsite užkopti 366 laiptelius ir į Briugę pažvelgti iš Varpinės aukštumų. Nedidelė, kukliai pasislėpusi Švento kraujo bazilika – viena svarbiausių Flandrijos bažnyčių. Seniausia Belgijoje *miesto Rotušė. Išvykimas iš Briugės. Kelionė per Belgiją, Vokietiją į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

7
diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4800km.

Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Kelionė autobusu,
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • kelto per Lamanšą arba Eurotunelio bilietai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • ** Garsinis gidas visos kelionės metu - 10 EUR.
 • **„Geriausios kainos garantija“  paslauga – 10 €/asm.
 • ** Siūlomas papildomas mokamas paslaugas būtina užsisakyti ir apmokėti iš anksto perkant kelionę internetu arba agentūroje. Prieš kelionę tokios galimybės gali nebūti, kaina gali kisti.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 199 EUR.
 • Papildoma vieta autobuse nuo 150 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 30 EUR, nuo ~120 GBP – 185 GBP (D. Britanijos svarų).
Svarbi informacija
 • Planuojant viešbučiuose naudotis savais elektros prietaisais, reikia turėti adapterį („tarpininką“ – elektros srovės suderintuvą - keitiklį).
 • Keičiantis valiutų kursui, kaina gali kisti.
Papildoma informacija

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje. Vaikui, laikinai vykstančiam į užsienio valstybę, nepriklausančią Šengeno erdvei, su bent vienu iš tėvų, kito rašytinio sutikimo nereikia. Jei vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas vyksta, pavarde, LR pasienio pareigūnai gali pareikalauti pateikti vaiko gimimo liudijimą. Vaikui į užsienio valstybę vykstant vienam ar su lydinčiu asmeniu, reikalingas bent vieno iš tėvų rašytinis notariškai patvirtintas sutikimas.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Kauno Grūda“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Pasikeitus keltų grafikui, kelionės data gali keistis. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių, renginių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti.

SVARBU! Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiami pusryčių paketai. Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.gruda.lt/isvykimo-vietos-ir-laikai.  Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

Galimi kelionės programoje aprašomų šventinių renginių, pramogų apribojimai ir/ar pakitimai.

Nuolaidos

Keliaujantiems 2-ą kartą                                                       -5 %

Keliaujantiems 3-ą kartą ir daugiau                                   -10 %

Vaikams iki 12m. (galioja tik 2+1 apgyvendinimui)          -10 %

Senjorams (nuo 65m. ir daugiau)                                        -10 %

Jaunavedžiam                                                                        -7 %

4-ąjam asmeniui                                                                    -10 %

6-ąjam asmeniui                                                                    -25 %

8-ąjam asmeniui                                                                    -50 %

10-ąjam asmeniui                                                                  -90 %

Nuolaidos taikomos nuo bazinės kelionės kainos. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionių priemokoms. Nuolaida pastoviems keliautojams skaičiuojama ir taikoma padarytiems užsakymams nuo 2012m.Detalios informacijos kreiptis į maršruto operatorių
Datos ir kainos
Kelionės datos ir kainos
Apgyvendinimas

Apgyvendinimas.

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Atsiliepimai (4)

Atsiliepimai

GRŪDA – vienas didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, jau ketvirtą dešimtmetį kviečia kartu pažinti pasaulį. Augame ir tobulėjame kartu. Jūsų nuomonė – mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus. Maloniai prašome įvertinkite mūsų paslaugas pažymėdami žvaigždutes.

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.
4.7 / 5.0
Kelionės programa
Transportas
Apgyvendinimas
Kelionės vadovo darbas
Vairuotojų darbas
5 / 5.0
Ingrida
Keliauta Gegužės mėn. 2019
Rekomenduoju
Labai puiki kelionė. Profesionalus gido darbas, jis labai išsamiai viską pasakojo bei rūpinosi visų keliautojų norais ir patogumu. Ačiū jam :)
5 / 5.0
Judita
Keliauta Rugpjūčio mėn. 2019
Rekomenduoju
Kelionė labai patiko, aplankytos vietos žavios ir įdomios, gidė Lina suteikė daug naujų žinių, įdomių ir negirdėtų faktų. Džiaugiuosi išvykusi. Ačiū :)
4.2 / 5.0
Vanda
Keliauta Liepos mėn. 2015
Rekomenduoju
Labai norime padėkoti už nuostabią kelionę į Angliją, puikią vadovę ir nepakartojamus įspūdžius.
4.6 / 5.0
Rasa
Keliauta Liepos mėn. 2015
Rekomenduoju
Kelionė į Londoną buvo nuostabi. Tą įspūdį sustiprino vadovės Danguolės profesionalumas ir nuoširdumas. Danguolė ne tik turi daug žinių ir patirties, bet skubanti padėti kiekvienam jos atsakomybėje esančiam keliautojui. Dar tokios vadovės neteko sutikti keliaujant po užsienį. Vairuotojų profesionalumas teikė saugumo jausmą, o mandagumas ir gera nuotaika džiugino.Gaila, nežinau vairuotojų vardų, bet Jūs tikrai suprasite apie kuriuos aš kalbu. Kelionė organizuota puikiai, daug pamačiau ir sužinojau. Gaila, kad visiems norimiems objektams nuodugniai apžiūrėti trūko laiko. Čia jau idėjos man ką galima pamatyti ir sužinoti keliaujant individualiai. Turiu pastabų dėl maitinimo viešbučiuose. Norėčiau pasiūlyti viešbučiuose užsakyti turtingesnius pusryčius, nes arbatos arba prastos kavos su bandele ir džemu galiu suvalgyti ir viešbučio kambaryje. Norisi ryte pavalgyti sočiai visavertį maistą nes diena būna įtempta ir aktyvi. Mieste tikrai nėra laiko pavalgyti. Turėjau nesklandumų dėl adapterio. Kelionei reikalingų daiktų sąraše buvo paminėtas adapteris. Klaidingai supratau kas tai yra ir nepasiėmiau į kelionę. Laimei Danguolė pagelbėjo ir šioje situacijoje.Manyčiau,kad reikėtų plačiau paaiškinti kas yra tas adapteris ir kam jo reikia, nes draugų tarpe niekas nėra buvęs Anglijoje ir negalėjo perspėti apie šio daikčiuko būtinybę. Man įspūdį kelionėje paliko viskas. Dukra ( 14m.) labiausiai džiaugėsi pamačiusi Big Beną ir Tauerio tiltą. Ši kelionė uždegė svajonę mano vaiko širdyje. Noriu Jums padėkoti už nuostabiai organizuotą kelionę. Linkiu sėkmės toliau įgyvendinant mūsų, t.y. pretenzingųjų keliautojų svajones. P.S. Vadovė Danguolė nusipelno vadovų ypatingo dėmesio ir premijos. Saugokite tokią nuostabią darbuotoją.
Apie šalį


Anglija (autobusu)

Anglijos nuotraukos

Anglija (Didžioji Britanija)

Kam keliauti kažkur kitur, jei gyveni Didžiojoje Britanijoje? Tokį klausimą gyvenime sau yra uždavęs beveik kiekvienas britas. Taip, geroji senoji Anglija – tai šalis kupina istorijos, tradicijų, nuostabaus grožio unikalių vietų ir neišsemiamų galimybių keliautojams. (Visos kelionės į Angliją)

Apgyvendinimas

Viešbučių kainos Didžiojoje Britanijoje labai skiriasi, priklausomai nuo miesto, į kurį ketinate apsistoti. Londone vidutinė nakvynės kaina 4 – 5 viešbutyje prasideda maždaug nuo 100  eurų ir kyla iki kelių šimtų, Mančesteryje, Liverpulyje ar Birmingeme už nakvynę viešbutyje teks sumokėti apie 60 – 90  eurų. Panaši situacija ir su žemesnės klasės viešbučiais, jei nakvynė Londone kainuoja vidutiniškai apie 80  eurų, tai mažesniuose miestuose – apie 60 eurų. Nenorintys per daug išlaidauti gali apsistoti svečių namuose, kuriuose lova parai kainuoja apie 15 – 20 eurų. Trumpalaikė būtų nuoma pravers keliaujantiems su didesne kompanija. Dviejų kambarių buto nuomos kaina parai prasideda maždaug nuo 130 eurų.  Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Anglijoje

Maistas

Tradicinei Didžiosios Britanijos virtuvei daugiausiai įtakos turėjo dirbančioji klasė, todėl čia vyrauja nesudėtingi ir greitai paruošiami patiekalai. Šalies virtuvės pagrindą sudaro mėsa, ypač mėgstama aviena bei paukštiena, ir jos konservai, įvairūs paštetai, žuvų plokštainiai, sumuštiniai, sklindžiai, ragu, pudingai, įvairios bandelės bei gausiai glajumi aplieti tortai. Svečiuojantis Anglijoje privaloma paragauti garsiųjų angliškų pusryčių – omletas, patiekiamas su kepta šonine, pupelėmis, grybais, keptais pomidorais,skrudinta duona, kartais dar pridedami ir keli kraujinės dešros gabalėliai. Labai sotu ir gardu. Lengvesnis angliškų pusryčių variantas – kava su sviestainiu. Didžioji Britanija taip pat gali didžiuotis nuostabaus skonio susmulkintos mėsos pyragais, bulvių pyragais su svogūnais ir mėsa,  veršiukų inkstų apkepėlė ir tešloje keptu bifšteksu. Mėsos ir žuvies patiekalai dažniausiai patiekiami su bulvėmis ir daržovių salotomis. Tradicinėje virtuvėje naudojama mažai prieskonių, todėl kartais angliška virtuvė apibūdinama kaip nuobodi, tačiau ne veltui sakoma kad dėl grožio ir skonio nesiginčijama.

 Angliška virtuvė

Transportas

Didžioji Britanija – didelė šalis, todėl kelionės automobiliu, nepaisant puikių kelių, kurie šalyje yra nemokami, gali varginti. Be to, reiktų atminti, kad Anglijoje eismas vyksta kairiąją kelio puse, o tai tikrai sukels papildomų nepatogų, tačiau nėra padėties be išeities. Šalyje puikiai išvystyta viešojo transporto sistema. Traukiniais galima gana greitai ir patogiai nusigauti praktiškai į bet kurį miestą, o miestuose nepakeičiama susisiekimo priemonė – autobusai. Tiesa, Londone nuolatos kursuoja metro, tramvajai, vandens transportas, populiarūs dviračiai.  Viešojo transporto bilietai parduodami automatizuotose kasose, autobusų ir traukinių stotyse, informacijos centuose. O štai greičiausias ir patogiausias būdas nusigauti iš vieno šalies galo į kitą – lėktuvai. Visą informaciją apie lėktuvo bilietus galite rasti čia.

GRŪDOS ekspertų patarimai: TOP 10 lankytinų vietų

 • Londonas. Didžiosios Britanijos sostinė – milžiniškas kosmopolitinis miestas, kuriame modernus pasaulis darniai susilieja su istoriniu Anglijos palikimu ir stebina savo karališkąja didybe. Pažinti Londoną tikrai neužteks vienos dienos, nes šis miestas – tai muziejus po atviru dangumi, kuris nepalieka abejingų.
 • Vindzoro pilis. Netoli Londono stūksanti nuostabaus grožio pilis – seniausia karališkoji rezidencija Jungtinėje Karalystėje ir didžiausia gyvenama pilis pasaulyje. Skaičiuojama, kad pilyje yra apie tūkstantis puošnių kambarių ir neapsakomo grožio pokylių salių.
 • Bigbenas. Didysis Benas – Parlamento rūmų laikrodžio bokštas ir aukščiausias tokio tipo statinys pasaulyje dar nuo 1858 m. Bigbenas laikomas vienu iš Londono simbolių ir traukos taškų.
 • Tauerio tiltas. 1894 m. pastatytas tiltas – tikras šedevras ir dar vienas Londono simbolių, kuris stebina savo didybe ir puošniais architektūriniais sprendimais.
 • Oksfordas. Palyginti nedidelis miestelis pakeri subtilia ir unikalia architektūra, o Pitt-Rivers muziejus primena tuos didingus laikus, kai britų imperija buvo užkariavusi beveik pusę pasaulio. Oksforde nuolatos šurmuliuoja studentai ir jauni žmonės, kurie čia organizuoja įvairius renginius, susibūrimus ir kitas atrakcijas.
 • Stonehenge. Legendomis ir mitais apipintas Stonehenge iki šiol kelia daugybę klausimų ir diskusijų. Mokslininkai mano, kad tai 5 tūkstančių metų senumo sakralinė vieta, kuri atliko Saulės bei Mėnulio kalendoriaus funkciją. Įdomu tai, kad beveik 50 tonų sveriantys luitai buvo atgabenti iš kitos vietos ir nepriekaištingai sustatyti inžineriniu bei astronominiu požiūriu.
 • Vestminsterio abatija. Puošniosios abatijos statybos truko beveik 800 metų. nuo 1066 m. čia karūnuojami Didžiosios Britanijos karaliai ir karalienės. Be to, amžino poilsio abatijoje atgulė garsūs mokslininkai, menininkai bei monarchai.
 • Madam Tiuso muziejus. Neįtikėtinai realistiškų vaškinių skulptūrų muziejuje galima išvysti pasaulinio lygio muzikantų, aktorių, politikų, rašytojų ir kitų įžymybių figūras.
 • Kornvalio paplūdimiai. Tai geriausi ir švariausi paplūdimiai visoje Didžiojoje Britanijoje. Juos itin mėgsta banglentininkai, jėgos aitvarų ir vandens pramogų mėgėjai. Puiki vieta pasimėgauti saule ir nuostabia gamta su šeima ar draugais.
 • Česteris. Dar romėnų įkurtas miestelis vilioja senovinėmis grįstomis gatvelėmis, autentiškais XIII a. namais, kurių fasadai dekoruoti juodomis ir baltomis juostomis, o Česterio senamiestį juosia neblogai išsilaikiusi gynybinė siena, kurios viršuje yra įrengtas pasivaikščiojimo takas. Mieste taip pat galima apsilankyti Karo muziejuje, zoologijos sode, romėnų amfiteatre, pasigrožėti Česterio katedra, laikrodžio bokštu.

 

Anglijos Top vietos

Kada geriausia keliauti į Didžiąją Britaniją?

Didžiojoje Britanijoje beveik 200 dienų per metus lyja ir vyrauja ūkanoti ir vėsūs orai, todėl lagamine turi atsirasti vietos skėčiui, net ir tada, jei kelionę planuojate vasarą, kai oro temperatūra pakyla iki +18 laipsnių šilumos. Žiemos šalyje gana šiltos, vyrauja +5 laipsnių šiluma, tačiau drėgnos, todėl būtina tinkama apranga.

Naudingi patarimai

Leistinas alkoholio kiekis Didžiojoje Britanijoje – 0,8 promilės.

Didžiosios Britanijos valiuta – svaras sterlingų (GBP). 1 GBP = 1,12 EUR

Straipsnis parengtas pagal Tripadvisor.com, Visitbritain.com informaciją.

Informacija paskelbta: 2017.12.01

Patarimai


Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems autobusu
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems lėktuvu į Europos šalis
Alternatyvus ginčo sprendimas
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems į tolimus kraštus
Standartinės informacijos teikimo forma
Transportas


Į keliones vykstama dviejų kategorijų – 16-66 sėdimų vietų turistinės klasės ir mikro autobusais, kuriuose yra garso ir vaizdo grotuvai, karšto vandens aparatas (naudojamas tik sustojimų metu, vandens kiekis ribotas), tualetas, vėdinimo sistema, sėdynės pusiau atsilenkia. Mažuose autobusuose (16vt.) yra garso ir vaizdo grotuvai, vėdinimo sistema.

Į keliones pirmumo tvarka vyksta UAB „GRŪDOS autobusai“ priklausančios transporto priemonės (sąrašas apačioje). Sezono metu organizatorius papildomai samdo kitų transporto bendrovių turistinės klasės autobusus ir mikroautobusus.

Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami www.gruda.lt/isvykimo-vietos-ir-laikai 2-3 dienos prieš kelionę.

DE LUXE NEOPLAN N1216 Cityliner
Autobuso valstybinis nr.: HNR 861
Vietų skaičius: 44+1+1
Bako talpa: 550 ltr

Navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

Žr. sėdėjimo vietų išdėstymą

DE LUXE NEOPLAN N1216 Cityliner
Autobuso valstybinis nr.: HNR 860
Vietų skaičius: 49+1+1
Bako talpa: 550 ltr
Privalumai: navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

DE LUXE NEOPLAN N516 SHDH Starliner
Autobuso valstybinis nr.: HAH 516
Vietų skaičius: 50+1+1
Bako talpa: 550 ltr
Privalumai: navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

DE LUXE NEOPLAN N1216 Cityliner
Autobuso valstybinis nr.: JBH 862
Vietų skaičius: 49+1+1
Bako talpa: 550 ltr

Navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

Žr. sėdėjimo vietų išdėstymą

DE LUXE NEOPLAN N516 SHDH Starliner
Autobuso valstybinis nr.: GNV 516
Vietų skaičius: 50+1+1
Bako talpa: 550 ltr
Privalumai: navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

DE LUXE NEOPLAN N516 DH Starliner
Autobuso valstybinis nr.: FUN 674
Vietų skaičius: 46+1+1
Bako talpa: 550 ltr
Privalumai: navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

DE LUXE NEOPLAN N1216 Cityliner
Autobuso valstybinis nr.: JMR 863
Vietų skaičius: 50+1+1
Bako talpa: 550 ltr
Privalumai: navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

DE LUXE NEOPLAN N1216 Cityliner
Autobuso valstybinis nr.: KFH 865
Vietų skaičius: 44+1+1
Bako talpa: 550 ltr

Privalumai: navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

Žr. sėdėjimo vietų išdėstymą


Padėsime užsisakyti
Padėsime užsisakyti
Skambinkite
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 
Kaunas: (8-37) 32 44 54
Vilnius: (8-5) 215 00 77
Klaipėda: (8-46) 31 17 43
Mažeikiai: (8-44) 32 53 00
Buhalterija: (8-37) 40 41 67
Grupėms: (8-37) 40 41 73

Jums taip pat patiks!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.
Kaina nuo::
879 €
835.05 €