Kaip pirkti internetu?

Pirk GRŪDOS kelionę internetu ir gauk papildomą 2% nuolaidą*!

 

Sąlygos (*):

  • Nuolaidos taikomos kelionių organizatoriaus "GRŪDA" organizuojamoms kelionėms autobusu ir pažintinėms kelionėms lėktuvu į Europos šalis su vadovu iš Lietuvos.
  • Pritaikius 2% pirkimo nuolaidą, kitos papildomos nuolaidos netaikomos.
  • Akcija negalioja kelionėms į tolimus kraštus, slidinėjimo ir kitoms kelionėms lėktuvu.

 

1. Išsirinkite patikusios kelionės reikiamą datą ir paspauskite mygtuką "Pirkti".

 

2. Atsidariusiame lange įveskite prašomą informaciją: keliautojų skaičių, tikslius keliautojų (-jo) kontaktinius bei asmens duomenis, pageidaujamas papildomas paslaugas.

 

3. Susipažinkite su turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygomis, bei informacija ir patarimais keliaujantiems (sutarties priedais).

 

4. Spauskite mygtuką "Tęsti". Jei duomenys įvesti teisingai, pereisite į sekantį langą. *

* Jeigu duomenys suvesti neteisingai, koreguotini laukeliai bus pažymėti raudonai. Įrašykite trūkstamą informaciją ir dar kartą spauskite mygtuką "Tęsti".

 

5. Atsidariusiame lange pasirinkite pageidaujamas sėdėjimo vietas kelionei numatomo autobuso plane (galioja tik kelionėms autobusu)*.

* Dėl objektyvių iš anksto negalimų numatyti aplinkybių, pvz. pakeitus autobuso modelį, pasirinkta vieta autobuse gali keistis.

 

6. Įsitikinkite, kad visa dešinėje lango pusėje nurodyta informacija teisinga: keliautojų duomenys, kelionės maršrutas, kelionės data, kaina asmeniui, papildomos paslaugos, bendra užsakymo kaina.

 

7. Pasirinkite vieną iš tame pačiame lange žemiau nurodytų bankų ir spauskite nuorodą "Apmokėti ir pabaigti užsakymą". Pasirinkite mokėjimo sumą (visa kelionės kaina arba dalis kelionės kainos). Paspaudę mygtuką, būsite nukreipti į pasirinkto banko mokėjimų sistemą. *

* Rezervacijos apmokėjimui turėsite 15min. Neapmokėjus per nurodytą laiką, kelionės rezervacija bus panaikinta.

 

8. Teisingai atlikę kelionės užsakymą, savo nurodytu elektroninio pašto adresu* gausite laišką su nuorodomis į kelionės sutarties sąlygas, keliautojo atmintinę, kelionių organizatoriaus kontaktinius duomenis, kelionės statusą.

* Svarbu! Registracijoje teisingai nurodykite el. pašto adresą, į kurį gausite visus kelionės dokumentus ir kitą su kelionės rezervacija susijusią informaciją.

 

9. Kuomet kelionė bus patvirtinta ir pilnai ją apmokėsite, savo nurodytu elektroninio pašto adresu gausite išvykimo dokumentus.Jeigu turite klausimų ar pastebėjimų, lauksime Jūsų laiško el. paštu konsultacijos@gruda.lt

Atnaujinta: 2016.04.20

Save

Save

Save

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Dėkojame, Jūs sėkmingai užsisakėte mūsų naujienlaiškį!