Informacija dėl kuro mokesčio

Gerb. Klientai - Keliautojai,

Dėkojame Jums, kad savo kelionių partneriu pasirinkote kelionių organizatorių „GRŪDA“. Šis pasitikėjimas mums yra itin svarbus.

Pamažu įveikęs pandemijos sukeltus iššūkius, turizmo sektorius susiduria su nauja sunkia situacija – stipriu kuro kainų augimu visame pasaulyje. Akivaizdu, kad degalų kainų augimo tendencija išliks ir ateityje.

Kelionių organizatoriaus „GRŪDA“ komanda įdėjome visas pastangas, kad kainų pokyčius Jūs, mieli keliautojai, jaustumėte kaip įmanoma mažiau. Tačiau drastiškas kainų augimas verčia mus peržiūrėti kelionių autobusu bei lėktuvu kainodarą.

GRŪDOS kelionėms autobusu, įsigytoms iki 2022 m. balandžio 3 d., bus taikomas kuro mokestis.

Mokesčius apskaičiavome atsižvelgdami į šiuo metu fiksuojamą dyzelinio kuro kainos augimą, laikydamiesi aukščiausių sąžiningumo standartų ir turistinės kelionės sutarties sąlygų. Pagal 3.2. sutarties punktą, kelionių organizatorius turi teisę likus iki kelionės pradžios ne mažiau kaip 20 dienų, padidinti kelionės kainą dėl to, kad pasikeičia vežimo išlaidos, įskaitant išlaidas degalams, privalomiems mokesčiams ir rinkliavoms, taip pat pasikeitus su kelione susijusios valiutos keitimo kursui. Kelionių organizatorius likus ne mažiau kaip 20 dienų iki kelionės pradžios nurodo turistui kainos padidėjimo priežastis ir kaip buvo apskaičiuotas kainos padidėjimas. Jeigu kelionės kainos padidinimas viršija 8 procentus galutinės kelionės kainos, turistas turi teisę nutraukti sutartį ar pasirinkti kelionių organizatoriaus siūlomą alternatyvią kelionę.

Tikimės, kad papildomos išlaidos kelionei nepakeis Jūsų planų. Pažymime, kad Jums nesutikus su sutarties kainos padidinimu, Jūs turite teisę nutraukti sutartį, vadovaujantis sutarties nutraukimo sąlygomis.

„GRŪDOS“ komanda

 

Paskelbta 2022 04 04

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Dėkojame, Jūs sėkmingai užsisakėte mūsų naujienlaiškį!