(0-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Atsiliepimai

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.


5 / 5.0
Kelionė buvo ypatinga, sužavėjo jos metu aplankytos šalys, miestai ir sutikti žmonės. Pasisekė, kad Viduržemio jūros pakrantė mus pasitiko šiltai, kupina saulės ir pietietiškos šilumos. Kelionę praturtino mūsų vadovytės Ilmos pasakojimai, kupini istorinių žinių ir gyvenimiškų įžvalgų. Ačiū už gerai praleistą laiką ir iki kitų kelionių.
5 / 5.0
Puiki kelionė. Nepakartojama gidė Ilma ir nuostabūs, išmanantys savo darbą vairuotojai Linas ir Gintaras. Ačiū
5 / 5.0
Išvykos metu aplankėme nuostabiuosius Kanus, Nicą, Antibus, Monaco kunigaikštystę su sostine Monte Karlo, Lichtenšteiną, Niunbergą ir kt.. Žavėjomės Milano architektūriniais stebūklais, maudėmės šiltoje Ligūrijos jūroje. Visą kelionę mus lydėjo nuostabi vadovė Ilma ir puikūs vairuotojai Gintaras bei Linas. Vadovė Ilma visus stebino milžinišku žinių bagažu bei subtiliu jų perdavimu kelionės dalyviams. Didelė jos meilė savo darbui kėlė žavesį ir pagarbą. Man asmeniškai tai buvo gyvenimo kelionė, nes jau aplankiau 28 pasaulio šalis. Šios kelionės įspūdžiai yra nepakartojami ir nepamirštami. Už visa tai dėkingi kelionės vadovei Ilmai ir jos komandai. Sėkmės ir sveikatos jums Ilma, Gintarai ir Linai. Juozas
5 / 5.0
Kelionė labai patiko. Puikus maršrutas, geri viešbučiai. Aplankėme daug gražių miestų ir miestelių, pamatėme daug įspūdingų vaizdų. Ypač patiko Cinque Terre, Eze kaimelis, San Remas, Milanas, Genuja ir kitos aplankytos vietos. Kelionės vadovas Tadas pravedė įdomias ekskursijas, parodydamas gražiausias vietas ir suteikdamas daug informacijos. Viską puikiai planavo ir organizavo 👍 Ačiū vairuotojams už profesionalų darbą. Kelionės įspūdžiai išliks ilgam 😊
4.8 / 5.0
Nepakartojama ir nuostabi kelionė su pasakiškais ir kvapą gniaužiančiais gamtos bei miestų vaizdais. Aplankėme daug miestų, daug šalių. Viskas gerai ir tiksliai suplanuota. Tikrai profesionalas gidas Tadas, su įdomiais pasakojimais. Vairuotojai Šarūnas ir Ramūnas šaunuoliai-su šypsena ir tolimų kelių žinovai-profai. Tikrai daug pamatėm ir grįžom visi laimingi, pilni gerų emocijų pasikrovę dar ilgam!!! Būtina aplankyti.
5 / 5.0
Nuostabi kelionė - super. 100 % įvertinimas. Labai profesionalus vairuotojų darbas atskiras didelis AČIŪ jiems.
5 / 5.0
Ačiū, kelionė buvo puiki. Viskas sustyguota, apgalvota. Kelionėje nevargino net karštis, nors to bijojau. Gidė Monika puiki,vairuotojai profesionalūs.Ačiū dar kartą "Grūdai".
4.6 / 5.0
10 balų
4.6 / 5.0
Buvo labai šauni kelionė, tik mažoka laiko Milanui, Genujai pamatyti.
5 / 5.0
Idomi kelionė, daug gražiu vaizdų. Gydės Monikos darbas vertinčisu 100. Kadangi keliautojų amžius 50+,gerai būtų,kas pietus irgi užsakyti visai grupei,
Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.