Viešbutis UPA Medical SPA Druskininkai 4* 3d.

Viešbutis „UPA Medical SPA“ įsikūręs idiliškoje, pušų ir ežero apsuptoje Druskininkų vietoje. Viešbučio sveikatingumo ir poilsio centre siūloma daugiau nei 100 terapinių ir SPA procedūrų. Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti pirčių zonoje ir baseine.
Kaina nuo:
220 €

Įkvėpkite pušų kvapo, užmerkite akis, išgirskite vandens tyvuliavimą… Tai mūsų „Upa“ – gamtos įkvėptas moderniausias sveikatingumo ir reabilitacijos centras Baltijos šalyse. Kūrėme jį tarsi savo namus – jaukius, šviesius, patogius ir saugius. Mūsų tikslas, kad už šių namų durų paliktumėte visus rūpesčius ir galėtumėte mėgautis poilsiu, ramybe bei pasirūpinti savo sveikata.

UPA Medical SPA centre rasite ne tik naujausią įrangą, unikalią ir tikslią diagnostiką, individualų gydymą, bet ir pažangias technologijas, tausojančias gamtos išteklius. „Upa“ naudoja sveiką patalpų klimatą užtikrinančią kapiliarinių kilimėlių šildymo ir vėsinimo sistemą, todėl galėjome visiškai atsisakyti kondicionierių! Šios ekologiškos technologijos dėka išvengiama dulkių judėjimo ore, triukšmo, oro srautų judėjimo. Pastatas šildomas ir vėsinamas atsinaujinančia grunto energija, o elektrą taupome išmanios pastato valdymo sistemos bei taupiųjų lempučių dėka. Gydymo ir apgyvendinimo paslaugas sukūrėme galvodami apie žmonių su negalia ar judėjimo sutrikimais patogumą. Rūpinamės ir mažaisiais mūsų lankytojais, kuriems įrengėme žaidimų kambarį.

 

  • POILSINĖ SVEIKATINGUMO PROGRAMA UPA 3d/2n  (1 suaugęs)  - 220 EUR
  • POILSINĖ SVEIKATINGUMO PROGRAMA UPA 3d/2n  (2 suaugę) - 330 EUR
  • POILSINĖ SVEIKATINGUMO PROGRAMA UPA 3d/2n  (2+1,  2 suaugę + vaikas  5-15 metų )  - 420 EUR

 

Įsigydami šią programą Jūs gaunate:

  • Apgyvendinimą jaukiame 4 žvaigždučių viešbučio kambaryje.
  • 3 kartų maitinimą (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) – švediškas stalas.
  • 3 procedūras svečiui per parą iš šio sąrašo:

 

I GRUPĖ (1 procedūra): gydomasis masažas (20 min.) arba galvos, sprando ir pečių juostos masažas  (20 min.), arba atpalaiduojantis nugaros masažas (20 min.), arba aparatinis limfodrenažinis masažas - kompresinė terapija (30 min).

II GRUPĖ (1 procedūra): gydomoji perlinė vonia (pušų, kadagių, melisos, jūros dumblių, jodo ir bromo, pilna, pusinė, rankoms, kojoms (15 min.)) arba parafino aplikacijos plaštakoms arba pėdoms (15 min.).

III GRUPĖ (1 procedūra): druskų kambarys (30 min.) arba inhaliacija (10 min.).

  • Neribotos trukmės apsilankymą baseino ir pirčių komplekse vieną kartą per dieną.

 

Papildoma informacija:

  • Erdviame kambaryje Jums paruošti chalatai, vienkartinės šlepetės, rankšluosčiai. Visuose kambariuose yra plokščiaekranis televizorius su kabelinės televizijos programomis, darbo stalas, dušo kabina, seifas, virdulys, plaukų džiovintuvas, bevielis interneto ryšys.
  • Automobilio vieta stovėjimo aikštelėje nemokama.
  • Druskininkų kurorto mokestis (1 € vienam asmeniui už vieną nakvynę) nėra įskaičiuotas.

Medikams, norintiems pasinaudoti šia galimybe, reikės pateikti galiojančios licencijos numerį arba išduotą vardinį turizmo paslaugų kuponą, asmens tapatybę patvirtinantį dokumento kopiją, užpildytą paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją, nurodant, jog šia priemone naudojamasi pirmą kartą.

Visus dokumentus siųsti el.paštu medikams@gruda.lt. Laiške nurodyti viešbučio pavadinimą, norimą poilsio datą.

Pastaba: visuomet galite užsisakyti ir daugiau nakvynių, iš anksto rezervuoti papildomas paslaugas (SPA, masažo procedūras ir kt.).


Prisidedame prie padėkos medikams – visi medikai ????, įsigiję "GRŪDOS" siūlomų poilsio paslaugų paketus, dalyvaus loterijoje, burtų keliu gruodžio mėn. bus išrinktas laimingasis ir apdovanotas kelione pasirinktai datai „Prabangus savaitgalis Varšuvoje“ su nakvyne 5* viešbutyje Varšuvos centre ???? !!!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Dėkojame, Jūs sėkmingai užsisakėte mūsų naujienlaiškį!
Kaina nuo:
220 €