Prenumeruok kelionių naujienlaiškį ir laimėk kelionę į Kroatiją

1. Organizatorius

1.1. Kauno GRŪDA, UAB, juridinio asmens kodas 133217699, buveinės adresas K.Donelaičio g. 48 / A.Mickevičiaus g. 50 , Kaunas (toliau – „Organizatorius") organizuoja akciją „Prenumeruok kelionių naujienlaiškį ir laimėk kelionę į Kroatiją" (toliau – Akcija).

2.  Akcijos sąlygos ir laikotarpis

2.1. Akcija vyks nuo 2018 m. lapkričio 08 d. iki 2019 m. sausio 25 d.

2.2. Norėdamas laimėti prizą, dalyvis turi prenumeruoti www.gruda.lt portalo naujienlaiškį (registracijos formoje dalyvis privalo nurodyti savo el. pašto adresą, kad laimėjimo atveju organizatorius galėtų su juo susisiekti).

2.3. Vienas laimėtojas bus nustatytas atsitiktine tvarka, su juo bus susisiekta nurodytu el. pašto adresu iki 2019 m. sausio 31 d.

3.  Prizo paketą sudaro:

3.1. Aštuonių dienų kelionė į Kroatiją vienam keliautojui.

3.2. Kelionės programa:

https://www.gruda.lt/keliones-autobusu/kroatija-poilsis-prie-adrijos-juros-centrines-kroatijos-rivjeroje-8d 

4.  Prizo galiojimas

4.1. Prizas galioja vienai kelionei vienam asmeniui 2019 m. sezonui.

5.  Asmens duomenų apsauga

5.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius.

5.2. Akcijos metu surinkti akcijos dalyvių asmens duomenys bus naudojami akcijos organizavimo, įskaitant laimėtojų atranką ir jų tiesioginį informavimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.

5.3. Akcijos dalyviai dalyvaudami akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose taisyklėse nustatyta tvarka.

5.4. Daugiau apie privatumo politiką galite rasti: https://www.gruda.lt/privatumo-politika  

5.5. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti, kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.

5.6. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 3 (trejus) metus nuo akcijos pabaigos.

6.  Kitos sąlygos

6.1. Akcijos dalyviai, registruodamiesi šiose taisyklėse nustatyta tvarka, patvirtina savo sutikimą dalyvauti.

6.2. Akcijos dalyviai, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.

6.3. Visus šiose taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklėse neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.

6.4. Prizai į pinigus ir kitus daiktus nėra keičiami. Už nepanaudotus prizus dalyviams nėra atlyginama.

6.5. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktų esminis šių taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.gruda.lt.

6.6. Kilus klausimams galite kreiptis šiuo pagalbos telefonu 8 603 23614.

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Dėkojame, Jūs sėkmingai užsisakėte mūsų naujienlaiškį!