BEST BALTIC Panemunės pilis 2d.

Viešbutis-restoranas BEST BALTIC „Panemunės pilis“ – šimtmečių dvasia, prabanga ir komfortas. Įkurtas daugiau nei 400 metų istoriją skaičiuojančioje Panemunės pilyje.
Kaina nuo:
200 €

Viešbutis įrengtas laikantis griežtų kultūros paveldo reikalavimų, iš jo atsiveria nuostabūs Nemuno kranto vaizdai, o senieji pilies parko tvenkiniai ir istorinė šios vietos didybė svečius žavi visais metų laikais. „Best Baltic Panemunės pilis“ idealiai tinka ieškantiems poilsio gamtos apsuptyje ir išskirtinės atmosferos.

 

  • VIENA NAKVYNĖ DVIEMS ASMENIMS PILYJE: su pusryčiais, pietumis, vakariene bei ekskursija - 2d/1n (2 suaugę) - 200 EUR
     

Su šiuo pasiūlymu Jūsų lauks:

  • 1 nakvynė 2 asmenims tikroje pilyje, antikvariniais baldais įrengtuose kambariuose;
  • Pusryčiai, 2 asmenims;
  • Ekskurija po pilies bokštą, istorinę virtuvę, „Karcerį“ bei patį viešbutį;
  • Karališki pietūs 2 asmenims:

 

Meniu: sriuba, bajoriška baravykų sriuba arba „Pilies“ žuvienė. Karšti patiekalai: kiaulienos išpjovos kepsnys, marinuotas su garstyčiomis, tiekiamas su keptomis bulvių skiltelėmis, salotų puokštele ir vyno padažu arba Anties krūtinėlė pagal kunigą Petraitį, mirkyta obuolių sultyse su rozmarinais, tiekiama vaisių „patale“, bulvių rutuliukais, sezamų sėklomis ir „Pilies“ obuoliukais. Desertas: ledisimo  mango – kokoso skonio arba Dvigubo šokolado torto gabalėlis. Gėrimai: kava arba arbata, stalo vanduo.

  • Prabangi trijų patiekalų bajoriška vakarienė 2 asmenims:

Meniu: užkandis, vytinta jautienos išpjova su konservuotomis kriaušėmis ir salotomis, pagaminta pagal garsųjį bajorų Eperješų receptą arba LDK sargybininkaitės Onos Klaros mėgstamos salotos su vištiena. Karšti patiekalai: veršienos nugarinė su ypatingu burokėlių ir sūrio pagardu arba Mėgstamiausia grafų putpelė, apjuosta šonine, su paukštienos ir džiovintų obuolių įdaru, tiekiama su keptomis kriaušėmis. Desertas: barono Igelštromo saldėsis arba Karamelinis „Rūmų maršalkos“ saldėsis. Gėrimai: kava arba arbata, stalo vanduo

  • Nemokamas automobilio parkavimas.

Papildoma informacja:

  • Pasiūlymas galioja nuo 2020 09 01 – 2020 11 30;

Būtina išankstinė registracija viešbučio/restorano paslaugoms.


Medikams, norintiems pasinaudoti šia galimybe, reikės pateikti galiojančios licencijos numerį arba išduotą vardinį turizmo paslaugų kuponą, asmens tapatybę patvirtinantį dokumento kopiją, užpildytą paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją, nurodant, jog šia priemone naudojamasi pirmą kartą.

Visus dokumentus siųsti el.paštu medikams@gruda.lt. Laiške nurodyti viešbučio pavadinimą, norimą poilsio datą.

Pastaba: visuomet galite užsisakyti ir daugiau nakvynių, iš anskto rezervuoti papildomas paslaugas (SPA, masažo procedūras ir kt.).


Prisidedame prie padėkos medikams – visi medikai ????, įsigiję "GRŪDOS" siūlomų poilsio paslaugų paketus, dalyvaus loterijoje, burtų keliu gruodžio mėn. bus išrinktas laimingasis ir apdovanotas kelione pasirinktai datai „Prabangus savaitgalis Varšuvoje“ su nakvyne 5* viešbutyje Varšuvos centre ???? !!!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Dėkojame, Jūs sėkmingai užsisakėte mūsų naujienlaiškį!
Kaina nuo:
200 €