(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Kelionė į Ukrainą. Poilsis Karpatų kalnuose 5d.

Jeremčia – Dovbušo uolos – Makovicos ir Požiževska viršūnės – Nesamovyte ežeras – Bukovelis – Lvovas
Programa
Kelionės privalumai
 • Įkopkite į Makovicos viršūnę ir pažvelkite į aukščiausias Karpatų viršunes Goverlą ir Petrosą.
 • Keliaukite tarp uolų pirštų, siaurais praėjimais besigrožint sukurtais gamtos tvariniais.
 • Sudalyvaukite vakaronėje, degustuokite nacionalinius patiekalus ir klausykitės guculų dainų.
 • Pasivaikščiokite po Lvovo senamiestį, užeikite į vieną iš jaukių jo kavinukių išgerti puodelį kavos, suvalgyti obuolių pyrago.

 

Karpatai – Žaliasis Ukrainos perlas. Nepaprastas kalnų grožis, apvalainos viršūnės, keteras dengiančios alpinės pievos, kuriose klajojantys piemenys nuo senų senovės gano gyvulius. Daugybė gamtos ir istorijos paminklų, mineralinių vandenų šaltiniai, jaunas Karpatų vynas, avių pieno sūriai, gardūs nacionaliniai patiekalai.

Žiūrėti didelį žemėlapį ir kelionės programą
Kelionės programa
1
diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas prie Lenkijos – Ukrainos sienos (išorinės ES sienos kirtimas gali užtrukti 3-4 val). Kelionė per Ukrainą. Vėlai vakare atvykimas į Karpatų kalnų kurortą. Nakvynė viešbutyje.

2
diena

Pusryčiai. Poilsis Karpatų kalnuose. Kelionė į Jeremčios kalnų kurortą – vadinamą „Karpatų perlu“. Vienas nuostabiausių Karpatų kampelių, įsikūręs 525-560 m aukštyje, Pruto upės slėnyje. Pažintis su kurortu: medinės architektūros šedevras – Jono Krikštytojo cerkvė, statyta 1663 m. ir restoranas „Guculščina“, didžiausias Karpatuose suvenyrų turgelis, kuriame galima susipažinti su guculų liaudies menu. Pruto upės slėnis, kur šniokščia vienas vandeningiausių „Proboi“ krioklių. Užburiantis didžiojo krioklio grožis. Kelionė pėsčiomis prie gamtos paminklo – Dovbušo *uolų. Dovbušas – ukrainiečių Robinas Hudas (1700 – 1745 m.), Karpatų kalnuose subūręs kovotojų už laisvę būrį. Keliaujate apžvalgos taku tarp uolų pirštų, siaurais praėjimais, besigrožint prieš 70 milijonų metų sukurtais gamtos tvariniais. Dovbušo uolos, tai lyg gamtos sukurta akmeninė tvirtovė su atskiromis skirtingos paskirties uolomis. Kai kuriose, kadaise gyveno vienuoliai. Žygis iki „Makovicos“ viršūnės (984 m), nuo kurios galima pamatyti ir aukščiausias Karpatų viršūnes Goverlą (2061 m), Petrosą (2020 m). Svaiginanti kalnų panorama. Esant galimybei piemenų trobelės lankymas. Sūrio „brinzos“ ir žolelių arbatos ragavimas. Vakare, pageidaujantiems siūlome guculišką *vakaronę – skambant guculiškai muzikai, su dainomis ir šokiais, ragaujant nacionalinių patiekalų. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3
diena

Pusryčiai. Poilsis Karpatų kalnuose. Kelionė į sporto bazę Zarosliak iš kur pradėsite dienos žygį (truks apie 7 val.) Karpatų *nacionaliniame parke iki Požiževska (1822 m) viršukalnės. Grožėsitės nepakartojamais kalnų ir slėnių kraštovaizdžiais, sustosite prie vieno aukščiausiai 1750 m. aukštyje, Karpatų kalnuose esančio  ežero  Nesamovyte. Karpatų kalnai, dar vadinami Žaliuoju Ukrainos perlu, žavės savo natūraliu grožiu, miškais, alpinėmis pievomis. Piknikas* kalnuose. Nepageidaujantys eiti į žygį gali likti kalnų kurorte poilsiui. Po žygio kelionė į vieną didžiausių Užkarpatės kalnų kurortų – Bukovelį, vakarietišką oazę Ukrainoje. Pageidaujantys galės aplankyti vandens parką „Voda day&night“. Čia galima pasimėgauti pirtimis, baseinais, sūkurinėmis voniomis, vandens čiuožyklomis ir daugeliu kitų pramogų. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4
diena

Pusryčiai. Kelionė į Lvovą. Pažintis su didingu ant kalvų išsidėsčiusiu Ukrainos miestu – Lvovu. Jį 1256 m. įkūrė Volynės kunigaikščio Danilos sūnus Levas. Ekskursija pėsčiomis „Senasis Lvovas“, kurios metu susipažinsime su XIV – XXa. Lvovo architektūra: Šv.Petro ir Povilo jėzuitų *bažnyčia, turgaus aikšte ir ją supančiais pastatais, rotušė su bokštais, katedra, seniausia Lvove armėnų *bažnyčia, kurios interjere persipynę įvairūs architektūriniai stiliai, paminklai Ukrainos karaliui Danilai ir poetui A.Mickevičiui; baroko šedevras – Šv.Juro *katedra su Šv.Anufrijaus grota. Laisvės ir Ševčenkos prospektai, Operos rūmai, Bernardinų vienuolynas, Parako bokštas, Domininkonų bažnyčia ir vienuolynas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti jaukias kavines. Išgerti legendiniu būdu pateiktos kavos „Lvovo kavos šahtoje“, pasimėgauti šokoladu – šokolado manufaktūroje, paragauti obuolių štrudelio ir stebėti jo gamybą vienoje iš cukrainių, pajusti tikrą ukrainietišką skonį viename iš gausybės Lvovo restoranų: „Kumpel“, „Mėsa ir tiesa“, „Masonų ložė“, „Legendų namas“, „Kriivka“...  Nakvynė viešbutyje.

5
diena

Pusryčiai. Išvykimas iš Lvovo. Kelionė per Ukrainą. Atvykimas prie Ukrainos – Lenkijos sienos (išorinės ES sienos kirtimas gali užtrukti 3-4 val). Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare (naktį) grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama  ~ 2200 km.

Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose (iš jų 3 nakvynės kalnų kurorte, 1 nakvynė Lvove),
 • grupės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 45 EUR.
 • Papildoma vieta autobuse nuo 90 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 50 EUR.
Svarbi informacija
 • Programa vykdoma priklausomai nuo oro sąlygų, fizinio turistų pasirengimo ir keltuvų darbo laiko.
 • Rekomenduojame turėti maudymosi kostiumėlius ir rankšluosčius, drabužius ir avalynę, tinkamą keliauti po kalnus (batai turėtų būti su auliuku ir rantuotu padu, neslystančiu einant per akmenis ir sniegą), kuprinėlę, skraistę nuo lietaus, saulės akinius, apsauginį kremą nuo saulės, kepurę (detaliau – www.gruda.lt).
Papildoma informacija

LR pasas, galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „GRŪDA“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę Europos sveikatos draudimo kortelė negalioja. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti.

SVARBU! Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiami pusryčių paketai. Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.gruda.lt/isvykimo-vietos-ir-laikai.  Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

Vykstant į kelionę privaloma turėti galiojantį Covid19 sertifikatą skaitmeninėje laikmenoje arba atspausdintą ant popieriaus lapo.

Galimi kelionės programoje aprašomų šventinių renginių, pramogų apribojimai ir/ar pakitimai, papildomi saugumo reikalavimai dėl Covid-19 atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje.


Detalios informacijos kreiptis į maršruto operatorių
Apgyvendinimas

Apgyvendinimas

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Atsiliepimai (7)

Atsiliepimai

GRŪDA – vienas didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, jau trečią dešimtmetį kviečia kartu pažinti pasaulį. Augame ir tobulėjame kartu. Jūsų nuomonė – mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus. Maloniai prašome įvertinkite mūsų paslaugas pažymėdami žvaigždutes.

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.
5 / 5.0
Kelionės programa
Transportas
Apgyvendinimas
Kelionės vadovo darbas
Vairuotojų darbas
5 / 5.0
Danguolė
Keliauta Liepa mėn. 2019
Rekomenduoju
Kelionės maršrutas tiko ir patiko. Vadovė ir vairuotojai savo darbą atliko su kaupu, buvo rūpestingi, paslaugūs, kultūringi. Daug keliauju su "Grūda" ir iki šiol dar tikrai neapvylė, todėl ir ateityje rinksiuosi šį kelionių organizatorių :)
5 / 5.0
Laura
Keliauta Liepa mėn. 2019
Rekomenduoju
Labai patiko pati kelionės vadovė Giedrė, jos gebėjimas aiškiai perteikti informaciją, palaikyti ryšį su keliautojais. Vadovė geba išlaikyti balansą tarp darbo, kuris kokybiškai atliekamas ir tarp malonaus bendravimo. Patiko, kad buvo nemažai laisvo laiko, bet tuo pačiu ir daug ką pamatėme bei sužinojome. Sekmės ir kitose kelionėse, tikiuosi, kad dar susitiksim.
5 / 5.0
Viktorija
Keliauta Geguže mėn. 2019
Rekomenduoju
Geras aptarnavimas, tvarkingas autobusas, vairuotojai puikiai išmano savo darbą. Gidė visada su šypsena, viską padarys, kad tik būtų sklandu . Tikrai ne paskutinė kelionė su šiuo kelionių organizatoriumi
5 / 5.0
Kristina
Keliauta Rugsėji mėn. 2019
Rekomenduoju
Buvo labai įdomu. Dėkojame už kelionę. Giedrė - super gidė, linkime jai sekmės darbe
5 / 5.0
Rusnė
Keliauta Birželi mėn. 2018
Rekomenduoju
Kelionė patiko, sužavėjo Karpatų kalnai. Gerai ir įdomiai praleidau laiką, sužinojau daug informacijos. Patiko apgyvendinimas.
Apie šalį


Ukraina

Ukrainos nuotraukos

Ukraina

Ukrainos vardas istorijoje minimas gana dažnai ir ne visada pačiais šviesiausiais atspalviais. Černobylio katastrofa, įtempta politinė padėtis gerokai pakenkė šalies įvaizdžiui, todėl keliautojai šią šalį linkę aplenkti. O visai be reikalo! Ukraina gali pasigirti nuostabiais senoviniais miestais, istoriniu ir architektūriniu palikimu, o ką jau kalbėti apie nuostabaus grožio gamtą ir vietinių gyventojų svetingumą, kuris ilgam įstringa atmintyje pačiais gražiausiais prisiminimais. (Visos kelionės į Ukrainą)

Apgyvendinimas

Ukrainoje nakvynės kaina prabangiame 4 – 5  žvaigždučių viešbutyje prasideda maždaug nuo 60  eurų ir kyla iki kelių šimtų, priklausomai nuo viešbučio teikiamų paslaugų ir keliautojo keliamų reikalavimų. Žemesnės klasės viešbutyje už nakvynę teks susimokėti 20 – 60 eurų, o svečių namuose – 6 eurus. Vykstantys su didesne draugų kompanija gali rinktis ir trumpalaikę butų nuomą. 2 miegamųjų buto nuomos kaina parai prasideda maždaug nuo 40  eurų. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Maistas

Ukrainos virtuvė dažniausiai asocijuojasi su barščiais ir Kijevo kotletais, tačiau nereiktų apsigauti, nes ukrainiečiai maloniai nustebins net ir išrankiausius naujų skonių ieškotojus. Šalyje itin mėgstami miltiniai gaminiai, mėsos, žuvies ir žvėrienos patiekalai, ypač daug liaupsių sulaukia tradicinis karpis su medumi, karosai su grietinės užpilu, troškinta kiškio koja, patiekiama su daržovėmis, grybais ir įvairiomis košėmis. Beje, košės Ukrainos virtuvėje užima labai svarbią vietą ir jos gaminamos ne tik iš trintų virtų bulvių, bet ir žirnių, moliūgų, troškintų kopūstų ir net uogų. Nacionalinis šalies pasididžiavimas – lašiniai, kuriuos ukrainiečiai valgo ne tik sūdytus ir su česnakais ar svogūnais, bet ir saldintus, pagardintus sirupu, virtus, keptus, rūkytus. Lašiniai dedami į daugelį ukrainietiškų patiekalų – kraujinę dešrą, mėsos troškinius, padažus, jais įdaromos daržovės. Šalyje populiarūs vaisių kompotai, medaus gėrimai, alus ir degtinė.

Ukrainietiška virtuvė

Transportas

Ukrainos miestuose patogukeliauti autobusais, tramvajais, Kijeve puikiai išvystyta metro sistema. Viešojo transporto bilietai parduodami spaudos kioskuose, autobusų ir metro stotyse. Norint nusigauti iš vieno miesto į kitą, galima autobusais, kurie yra pritaikyti ilgoms kelionėms, senais, ne itin patogiais, bet labai punktualiais ir pigiais traukiniais ar išsinuomoti automobilį. Pastaruoju atveju reiktų atminti, kad šalyje kelio ženklai yra žymimi kirilica, todėl gali būti sudėtinga susigaudyti, o ir keliavimo sąlygos bus sudėtingos, pasirinkus mažiau naudojamus kelius. Neturint daug laiko, vertėtų rinktis gana pigius vietinius skrydžius. Visą informaciją apie lėktuvo bilietus galite rasti čia.

GRŪDOS ekspertų patarimai: TOP 10 lankytinų vietų

 • Kijevas. Tai kultūrinis, politinis ir ekonominis Ukrainos centras, dažnai vadinamas visos slavų kultūros sostine. Mieste gausu muziejų, įspūdingų statinių: Šv. Sofijos soboras, Šv. Mikalojaus soboras, Aukso vartai ir Kijevo-Pečioros lavros vienuolynas.
 • Lvovas. Vienas seniausių Ukrainos miestų keliautojus nekelia bent kelis dešimtmečius atgal, tačiau, nepaisant senų namų, kuriems verkiant reiktų renovacijos, Lvovas stebina įspūdingu grožiu. Atvykstantys čia ras įspūdingą operos teatrą, senas bažnyčias, autentišką ukrainiečių turgų ir nuostabų Lvovo senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
 • Odesa. Šalies uostamiestis, dažnai vadinamas Juodosios jūros perlu, vilioja keliautojus ir turistus iš viso pasaulio savo saulėtais paplūdimiais, puikiu klimatu ir draugiškomis kainomis. Odesoje vertėtų netik mėgautis saule ir jūra, bet ir aplankyti Potiomkino laiptus, Tolstojaus rūmus bei Odesos katakombas.
 • Auksiniai vartai Kijeve. Vienas iš miesto simbolių buvo pastatytas dar XI Tuo metu tai buvo vieni iš pagrindinių vartų į Kijevą. Įspūdingas statinys!
 • Andrejevski Spusk gatvė. Ukrainos Monmartru vadinama gatvė vilioja bohemiška atmosfera, čia gausu gatvės menininkų, muzikantų, jaukių kavinių. Kadaise šioje gatvėje gyveno garsus rusų rašytojas M. Bulgakovas.
 • Šv.Sofijos soboras. XI a. pastatytas soboras iki šių dienų yra laikomas vienu seniausių ir svarbiausių stačiatikių religijos centru pasaulyje. Nuostabaus grožio statinys yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.
 • Nepriklausomybės aikštė. Pagrindinė Kijevo aikštė dar 2004 m. tapo Oranžinės revoliucijos centru. Aikštės viduryje stovinti didinga balta kolona simbolizuoja šalies nepriklausomybę.
 • Sopievkos parkas. Čerkaso priemiestyje driekiasi beveik 155 hektarų Sopievskos parkas – muziejus po atviru dangumi. Čia gausu architektūrinių paminklų, skulptūrų ir pasakiško grožio kraštovaizdžių. Tikra atgaiva ir kūnui, ir sielai.
 • Michailovskio auksinių kupolų soboras. Įspūdingų formų prabangus statinys buvo visiškai sunaikintas 1935 m., tačiau šiandien Kijevo svečiai turi galimybę vėl pasivaikščioti preciziškai atkurtomis puošniomis salėmis ir pasigėrėti ištaigingu soboro fasadu.
 • Boimų koplyčia. Šis statinys laikomas pasaulinio lygioarchitektūros šedevru. 1615 m. iš juodo akmens pastatyta koplyčia atrodo nepakartojamai ir yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Ukrainos Top vietos

Kada geriausia keliauti į Ukrainą?

Vasaros Ukrainoje karštos, termometro stulpelis dažnai pakyla gerokai aukščiau +30 laipsnių karščio, todėl nemėgstantys tokios kaitros kelionę turėtų planuoti gegužės – birželio mėnesiais ir rudens  pradžioje, kai vyrauja šilti ir saulėti orai.  Ruduo šalyje lietingas, o žiemos šaltos ir tamsios, oro temperatūra vidutiniškai nukrenta iki -15 laipsnių šalčio.

Naudingi patarimai

Leistinas alkoholio kiekis Ukrainoje – 0 promilių.

Ukrainos valiuta – Ukrainos grivina (UAH). 1 EUR = 29 UAH

Straipsnis parengtas pagal Tripadvisor.com, Traveltoukraine.org informaciją.

Informacija paskelbta: 2017.12.05

Transportas


Į keliones vykstama dviejų kategorijų – 16-66 sėdimų vietų turistinės klasės ir mikro autobusais, kuriuose yra garso ir vaizdo grotuvai, karšto vandens aparatas (naudojamas tik sustojimų metu, vandens kiekis ribotas), tualetas, vėdinimo sistema, sėdynės pusiau atsilenkia. Mažuose autobusuose (16vt.) yra garso ir vaizdo grotuvai, vėdinimo sistema.

Į keliones pirmumo tvarka vyksta UAB „GRŪDOS autobusai“ priklausančios transporto priemonės (sąrašas apačioje). Sezono metu organizatorius papildomai samdo kitų transporto bendrovių turistinės klasės autobusus ir mikroautobusus.

Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiami www.gruda.lt/isvykimo-vietos-ir-laikai 2-3 dienos prieš kelionę.

DE LUXE NEOPLAN N1216 Cityliner
Autobuso valstybinis nr.: HNR 861
Vietų skaičius: 44+1+1
Bako talpa: 550 ltr

Navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

Žr. sėdėjimo vietų išdėstymą

DE LUXE NEOPLAN N1216 Cityliner
Autobuso valstybinis nr.: HNR 860
Vietų skaičius: 49+1+1
Bako talpa: 550 ltr
Privalumai: navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

DE LUXE NEOPLAN N516 SHDH Starliner
Autobuso valstybinis nr.: HAH 516
Vietų skaičius: 50+1+1
Bako talpa: 550 ltr
Privalumai: navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

DE LUXE NEOPLAN N1216 Cityliner
Autobuso valstybinis nr.: JBH 862
Vietų skaičius: 49+1+1
Bako talpa: 550 ltr

Navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

Žr. sėdėjimo vietų išdėstymą

DE LUXE NEOPLAN N516 SHDH Starliner
Autobuso valstybinis nr.: GNV 516
Vietų skaičius: 50+1+1
Bako talpa: 550 ltr
Privalumai: navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

DE LUXE NEOPLAN N516 SHDH Starliner
Autobuso valstybinis nr.: GHJ 516
Vietų skaičius: 50+1+1
Bako talpa: 550 ltr
Privalumai: navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

DE LUXE NEOPLAN N516 DH Starliner
Autobuso valstybinis nr.: FUN 674
Vietų skaičius: 46+1+1
Bako talpa: 550 ltr
Privalumai: navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

NEOPLAN N1116
Autobuso valstybinis nr.: FUN 390
Vietų skaičius: 46+1+1
Bako talpa: 550 ltr
Privalumai: navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

DE LUXE NEOPLAN N1216 Cityliner
Autobuso valstybinis nr.: JMR 863
Vietų skaičius: 50+1+1
Bako talpa: 550 ltr
Privalumai: navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

DE LUXE NEOPLAN N1216 Cityliner
Autobuso valstybinis nr.: KFC 864
Vietų skaičius: 44+1+1
Bako talpa: 550 ltr

Privalumai: navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.


Žr. sėdėjimo vietų išdėstymą

DE LUXE NEOPLAN N1216 Cityliner
Autobuso valstybinis nr.: KFH 865
Vietų skaičius: 44+1+1
Bako talpa: 550 ltr

Privalumai: navigacinė sistema, oro kondicionierius, vaizdo/garso sistema (DVD), mikrofonas, WC. Patogios sėdynės (platinamos į šonus, atsilenkia atgal, atramos rankoms ir kojoms), dideli tarpai tarp sėdynių.

Žr. sėdėjimo vietų išdėstymą


Padėsime užsisakyti
Padėsime užsisakyti
Skambinkite
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 
Kaunas: (8-37) 32 44 54
Vilnius: (8-5) 215 00 77
Klaipėda: (8-46) 31 17 43
Mažeikiai: (8-44) 32 53 00
Buhalterija: (8-37) 40 41 67
Grupėms: (8-37) 40 41 73

Jums taip pat patiks!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.