(0-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Atsiliepimai

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.


4.2 / 5.0
Jaučiuosi kaip sapne. Ekskursijos išdėstytos apgalvotai, gidė įdomiai supažindino su šalies istorija, vairuotojai paslaugūs ir jautrūs. Aš džiaugiuosi įspūdžiais, oru, draugais. Linkiu sėkmės!
4.6 / 5.0
Gintaras

Keliauta Birželio mėn. 2013
Rekomenduoju
Dėkojame Jūsų firmai už puikią kelionę į Latviją, į kurią vykome šį savaitgalį. Ačiū pačiai nuostabiausiai gidei Laimai už taktiškumą, nuoširdų bendravimą, didelį žinių bagažą, didelis ačiū pačiam šauniausiam vairuotojui Arvydui. Pasiryžę ir toliau keliauti su Jūsų firma. Ačiū! Vilniečių grupė.
4.4 / 5.0
Lina

Keliauta Birželio mėn. 2013
Rekomenduoju
Kelionė labai smagi. Gerai, kad viduryje kelionės buvo kelios dienos su mažiau važiavimo bei galimybė vieną kitą dieną ilsėtis prie jūros. Labai šauni gidė, sugeba sudominti. Viešbučiai ir apartamentai geri. Vairuotojai važiuoja pakankamai greitai. Gidės dėka kelionė per Lenkija neprailgsta.
4.6 / 5.0
Nijolė

Keliauta Birželio mėn. 2013
Rekomenduoju
Kelionės maršrutas gerai organizuotas, profesionali "Grūdos" darbuotojų komanda.Labai gera kelionės vadovė Lina, daug išsamios ir įdomios informacijos, puikūs paslaugūs vairuotojai Algis ir Gintas . Visai komandai - didelis Ačiū.
4.4 / 5.0
Lina

Keliauta Birželio mėn. 2013
Rekomenduoju
Mums (Linai, Marijai ir Ignui) 2013 metų birželio 15 dieną nusišypsojo didelė laimė išvykti į nepamirštamą kelionę su turbūt pačia energingiausia gide Lina, pačiais greičiausiai vairuotojais ir gausia turistų grupe, atsparia ne tik 36 laipsnių karščiui, bet ir nesuskaičiuojamai daugybei įspūdžių. Turbūt neverta kartoti visų turistinės programos objektų. Vietoj to, viena akimi peržvelgdama fotoaparato užfiksuotas akimirkas, pasidalinsiu kai kuriomis iš jų. Ir iš karto užbėgdama už akių pasakysiu, kad jos visos vertos daugiau nei penkių žvaigždučių, t.y. daugiau nei penkių šypsenų. Jau pirmąją dieną Egeryje laisvu laiku pasisekė aplankyti astronomijos muziejų ir susipažinti Camera Obscura. Ši įdomi „veidrodžių kamine“ sistema leido uždaroje patalpoje ant apvalaus balto stalo pamatyti miesto fragmentus su judančiomis mašinomis ir žmonėmis. O darbuotoja, naudodamasi svirčių pagalba, mums leido pamatyti tiek daug, kiek apibėgti tikrai būtume nespėję. :) Tuo tarpu vieną iš paskutinių dienų gidė mums parodė ir programoje neesamą objektą – „ale“ Monmarto gatvelę Belgrade. Piešiniai ant sienų, kuriuose jaukiai žaliuoja nupiešti medžiai ir nupieštos langinės dangsto langus nuo saulės. Nutapyti vaizdai ant jau nebedirbusio turgelio prekystalių. Ir žilais vietinis menininkas ir jo drožinių „ekspozicija“ ant tilto atramų. Be proto paprasta, bet be proto gražu. :) O berods trečiąją dieną Budvoje laisvu laiku besislėpdamos nuo kaitros viename jaukiame restoranėlyje buvome priverstos nušypsoti sulaukę nepaprastai skanaus (kaip vėliau paaiškėjo) pyrago, šalia kurio buvo išraityta šokoladinė nata. :) Tiesa, reikia paminėti, kad ir apsistoję buvome ypač jaukioje vietoje, pas Petrą prie jūros (Petrovac na moru). Gyvenome vieno namo „kampe“ ir rytais bei vakarais galėjome mėgautis jaukiu sodeliu su vynuogėmis bei vidiniu kiemeliu kivių paunksmėje , į kurį buvo galima patekti per mūsų kaimynų apartamentus, kurių durys mums ir kitiems bendrakeleiviams beje buvo atviros. :) Beveik ranka nuo apartamentų buvo pasiekiama ir jūra. Šilta. Skaidri. Švelniai banguota. Visgi remiantis prietarais į ją teko bristi apsiavus, bet ne todėl, kad kojų nesušlaptume, o todėl, kad vengėme jūros ežių, kuriuos mūsų bendrakeleiviui pavyko įamžinti ir trumpoje video juostoje. :) Ežerų mylėtojams neabejotinai turėjo patikti galimybė įšokti į Skadaro ežero, skiriančio Juodkalniją ir Albaniją, vidurį. Beje, jei gerai prisimenu, Juodkalnijoje jis vadinamas Skadaro, o Albanijoje Škoderio. Atrodo. :) Reikia pastebėti, kad nors įsiminti labai daug nepavyko, tačiau tai visai nesutrukdė mūsų gidei praskaidrinti visų nuotaiką kolektyviniu žinių patikrinimu Lenkijos keliais skubant namų link. Taipogi netikėtais dainavimo pratimais, patarlėmis ir kitais žaidimais. Turbūt iš kokių aštuonių važiavimų skersai Lenkiją, tai buvo pirmoji kelionė, kai važiavimas man neprailgo. :) Na o jei pasisekė perskaityt iki galo, tai tenka prisipažinti, kad iš tikrųjų pasidalinau tik maža maža dalele to, ką praėjus mėnesiui vis dar labai labai gera prisiminti.  Tuos laukus su didelėmis didelėmis aguonomis, tas be proto ryškias gėlių spalvas, tą nepaprastai mėlynai žalią vandenį, tą kaitrų kaitrų orą, tą jaukią juodkalnietišką netvarką, galų gale tas grilyje keptas dešreles ir kepsnius pas Petrą prie jūros Po Vynuogės lapu (Pod Lozom). Ek... :) :) :) :) :)
4.4 / 5.0
N.Kiudienė

Keliauta Birželio mėn. 2013
Rekomenduoju
Kelionė puiki, vadovas labai šiltas žmogus, neformaliai atliekantis savo darbą. Vairuotojai patyrę, saugiai vežė, autobusas švarus.
4.8 / 5.0
Rūta Š.

Keliauta Birželio mėn. 2013
Rekomenduoju
Apie kelionės organizavimą galiu atsiliepti tik labai gerai. Labai nuostabi, profesionali vadovė Neringa, vairuotojai super paslaugūs, mandagūs.
4.6 / 5.0
x

Keliauta Birželio mėn. 2013
Rekomenduoju
Labai puiki kelionė, kurios kokybę kelia puiki vadovė Neringa - tai tikra savo srities profesionalė. Paslaugūs vairuotojai Saulius ir Juozas.
4.4 / 5.0
Virginija

Keliauta Birželio mėn. 2013
Rekomenduoju
Kelionę vertinu labai gerai, puikiai organizuotas maršrutas, lydintis personalas nuoširdus, paslaugus. Labai sužavėjo gidės Neringos didelis žinių bagažas, bendravimas, nuoširdumas.
4.6 / 5.0
S. Augėnas

Keliauta Birželio mėn. 2013
Rekomenduoju
Kelionė labai gera. Aukščiausios klasės vadovė Neringa, kvalifikuoti vairuotojai, apgalvotas maršrutas, puiki nakvynė ir maitinimas.
Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.