Vytautas Kneitas
Keliavote su šiuo kelionės vadovu? Pasidalinkite įspūdžiais.
5 / 5.0
VIDA
Kelionė į Ispaniją. Poilsis Katalonijoje 10d.
Keliauta Birželio mėn. 2025
Gera kelionė, puikus vadovas Vytautas.Savo srities profas.
Kad daugiau tokių jaunų vadovų!
Šauni vairuotojų komanda, naujas autobusas ir grupės negebėjimas net pasidžiaugt įvažiavus į Lietuvą, padėkot šiam kelionėje lydėjusių , paslaugių vyriškių trejetukui.
4.8 / 5.0
9
5 / 5.0
Jei įmanoma,tai įvertinčiau ir 1000 žvaigždučių.Kelionė praėjo puikiai!Gidas Vytautas išmano savo darbą,bendrauja su žmonėmis lengvai-šaunuolis!Autobusas-laineris,o vairuotojai savo darbo asai-profesionalai.Įspūdingos ir gražios vietos!
5 / 5.0
Paprastai ir aiškiai-iš kelionės sugrįžome su dideliais įspudžiais,gidas Vytautas išmano savo darbą,kelionė pavyko be jokių nervų ir kličių,autobusas-laineris,o vairuotojai savo darbo asai.
5 / 5.0
Puiki kelionė, puikus maršrutas.Gidas Vytas labai bendraujantis, išmano savo darbą.Autobusas geras, vairuotojai kvalifikuoti.
4.6 / 5.0
Kelionė labai turininga, intensyvi. Didžiausias kelionės sėkmės garantas - kelionės vadovo Vytauto Kneito darbas. Stulbinantis šio vadovo pasiruošimas, didžiulis žinių bagažas, erudicija, puikus humoro jausmas, meilė savo darbui ir visiškas atsidavimas keliaujančiai grupei, už grupę ir dėl grupės. Manau, kad Grūda tokius žmones, kaip Vytautas, turėtų ypač branginti ir vertinti. Taip pat reikėtų pažymėti ir puikius profesionalius vairuotojus Saulių ir Darių, kurie visos ilgai trunkančios sudėtingos keliknės metu visuomet buvo geros nuotaikos, visada pasiryžę pagelbėti. Nuoširdus AČIŪ šiems žmonėms ir kitiems Grūdos žmonėms, prisidėjusiems prie kelionės organizavimo ir vykdymo.
5 / 5.0
Kelionės programa labai įdomi ir jos organizavimas labai geras. Patogus transportas, puikus vairuotojų darbas ir geri viešbučiai. Ypatingos padėkos nusipelno vadovas Vytautas už savo profesionalumą ir taktiškumą. Kelionė ilga, bet ji vertinga dėl patirtų įspūdžių.
5 / 5.0
Labai labai gera kelionė. Dėkojame nuostabiam vadovui Vytautui ir puikiems vairuotojams Dariui ir Sauliui. Ačiū ačiū ačiū!
5 / 5.0
Aciu visiems darbuotojams Gruda kelione buvo nuostabi gerai organizuota puikus vadovas Vytautas nuostabus zmogus aciu vairuotojams Sauliui ir Dariui viskas puiku aciu
5 / 5.0
Kelionė puikiai išdėstyta,labai smagu buvo keliauti su konfortabiliu autobusu ,profesionaliu gidu ,įvertinčiau 10 balų iš dešimties,labai paslaugiais vairuotojais.
Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę