Kronplatz

Slidinėjimo trasų žemėlapis
(norėdami padidinti paspauskite ant žemėlapio)

 

Kronplacas (ital. Plan des Corones) - viena iš mėgstamiausių slidininkų žiemos atostogų vietų Italijos Alpėse. Kronplaco slidinėjimo centras priklauso garsiajam Dolomiti Superski regionui. Aukščiausia viršukalnė – Konkordia, kurios aukštis siekia 2275 m. Į didžiausią kalną kelia 31 keltuvas.Kronplaco slidinėjimo  kurortai – vieni iš saulėčiausių Alpių kurortų. Kronplaco slidinėjimo trasos (trasų ilgis - 100 km.) laikomos geriausiomis Italijoje pagal paruošimą bei priežiūrą. Slidinėjimo sezonas čia prasideda lapkričio mėn., o baigiasi balandžio antroje pusėje. Ilgą slidinėjimo sezoną garantuoja moderni dirtinio sniego sistema. Kronplatzo regione yra 30 kurortinių miestelių, iš kurių labai patogu pasiekti Kronplaco trasas. Sudėtingos, vidutinio sudėtingumo ir lengvos trasos patenkins ir patyrusių slidininkų, ir vaikų bei besimokančių slidinėti poreikius. Taip pat yra 700 metrų ilgio rogučių trasa. Klasikinio slidinėjimo mėgėjams įrengta 200km ilgio apvali trasa, veikia biatlono centras. Viena iš siūlomų papildomų pramogų – pasivaikščiojimas specialia avalyne po kalnus. Slėnyje rasite daug žirgynų, kavinių, užeigų ir restoranų.

Populiariausias nakvynės būdas Kronplaco apylinkėse – nedideli 2 – 4 žv. viešbučiai su maitinimu ir apartamentai (butai) privačiuose namuose (viena šeima valdo po kelis tokius apartamentinius namus). Skirtingai nuo kitų Italijos slidinėjimo regionų, apartamentai čia aukšto lygio, tvarkingi ir jaukūs.

Kronplacokurortuose gausu kavinių, užeigų ir restoranų. Čia siūloma pasimėgauti puikiais itališkais patiekalais. Kurortuose gausu čiuožyklų, ledo takelių didesniems vaikams, pirčių ir baseinų visai šeimai, veikia diskotekos.

 

   

 

Keltuvai

5 6 20 
Per val. perkelia 56000

 

Aukštis
Viršūnė: 2775m
Apačia: 835m

 

Grūdos slidinėjimo kelionės į Italiją: www.gruda.lt/italija

 

* Daugiau informacijos: http://www.kronplatz.com/en/

* Interaktyvus žemėlapis: http://www.kronplatz.com/en/piste-map/