Civetta

Slidinėjimo trasų žemėlapis
(norėdami padidinti paspauskite ant žemėlapio)

 

Civeta (Civetta) –  Veneto krašto slidinėjimo regionas, apdovanotas nuostabaus grožio kraštovaizdžiu, kuriame dera didingi kalnai su gražiausiomis dolomitinėmis viršukalnėmis, miškais apaugę slėniai ir jaukūs tradiciniai itališki kaimeliai. Civeta yra tarp Marmolados ir Kortina d‘Ampezo ir priklauso dvylikai Dolomitinių Alpių regionų, kuriuose galima slidinėti su bendru slidinėjimo abonementu Dolomiti Superskipass.
 
Civetos slidinėjimo regione yra 80 km trasų, tarp jų 30 km – lengvos (mėlynos), 42 km vidutinio sudėtingumo (raudonos) ir 8 km sudėtingos (juodos). Slidininkus kelia 25 keltuvai. Visas trasas sniegu papildo dirbtinio sniego patrankos. Slidinėjama 1000-2200 m aukštyje. Civetos regione veikia naktinio slidinėjimo trasos (5 km). Rgione yra apie 40 km lygumų slidinėjimo trasų.
 
Svarbiausi Civetos žiemos kurortai – Alleghe, Selva di Cadore, Zoldo ir Palafavera. Dauguma kurortų viešbučių tradiciškai priklauso šeimoms, todėl išsiskiria svetingumu, juose tvyro šilta ir jauki „namų“ atmosfera. Civetta regionas – tinkama vieta šeimų su vaikais aktyviam žiemos poilsiui.

 

   

 

Keltuvai

11 12 2 
Per val. perkelia 

 

Aukštis
Viršūnė: 3270m
Apačia: 1000m

 

Grūdos slidinėjimo kelionės į Italiją: www.gruda.lt/italija

 

* Daugiau informacijos: http://www.civetta.com/

* Interaktyvus žemėlapis: http://www.civetta.com/piste-map/