Alta Badia

Slidinėjimo trasų žemėlapis
(norėdami padidinti paspauskite ant žemėlapio)

 

Alta Badia slidinėjimo regionas apima tokius kurortus kaip Corvara, Colfosco, La Villa/Stern, San Cassiano ir La Val. Visi šie kurortai tarpusavyje susieti. 
Alta Badia yra Dolomitinėse Alpėse pačiame Sella kalnų masyvo kampe, aplink kurį praeina garsusis žiedinis maršrutas Sella Ronda, kurį apjungia keltuvų sistema su iš jos išeinančiais ne mažiau garsiais Gardena ir Fassa slėniais. Alta Badia supa daug viršukalnių, kurių kiekviena turi unikalų, tačiau charakteringą Dolomitinėms Alpėms išvaizdą. Tai apnuogintų viršūnių karalystė, kurios saulei leidžiantis žaidža visais rožiniais ir raudonais saulėlydžio atspalviais, sukuriančiais stebuklo ir burtų pojūtį.
Corvara (1 568 m) – vienas iš stambiausių Alta Badia kurortų ir vienas iš pačių judriausių. Čia daug restoranų, barų ir viešbučių. Corvara tinka vidutinio lygio ir pradedantiesiems slidininkams. Deja, kaip ir visuose mažiau žinomuose kurortuose, užsienio kalbos nėra labai gerbiamos, todėl gali būti sunkumų su slidinėjimo instruktoriais.
La Villa (1 433 m) – simpatiškas miestelis, vaizdingai įsikūręs slėnyje, pačiame Alta Badia centre, Gardenazza papėdėje. Daugiau nei 15 metų trasoje Gran Risa vyksta Kalnų slidinėjimo pasaulio čempionatai. San Cassiano (1 537 m) įsikūręs Conturines, La Varella, Settsass uolų papėdėje. Kurorte daug 4* kategorijos viešbučių.
Pedraces (1 324 m) įsikūręs  Sasso S. Croce kalno papėdėje, kuri saulėlydyje šviečia rožine šviesa. Tai mažas, romantiškas, žavingas miestelis tylaus šeimyninio poilsio mėgėjams.
Colfosco (1 645 m), įsikūrusi pačiuose Nacionalinio Puez – Odle parko pietuose, yra pati aukščiausia gyvenvietė. Čia yra garsi gotikinė bažnyčia, kurią pamatysite daugelyje Dolomitinių Alpių fotografijų.

 

 

   

 

Keltuvai

13 31 8  1
Per val. perkelia 84950

 

Aukštis
Viršūnė: 2778m
Apačia: 1324m

 

Grūdos slidinėjimo kelionės į Italiją: www.gruda.lt/italija

 

* Daugiau informacijos: http://www.altabadia.org/

* Interaktyvus žemėlapis: http://www.altabadia.org/piste-map/