Mairhofenas (Mayrhofen)

 

 Kurorto aprašymas

 

Zillertal slėnis seniai jau žinomas sporto arenoje, kaip puikus Alpių sportinis kurortinis centras. Daugiau nei 150 metų čia aktyviai vystosi turizmo industrija: statomi nauji aukštos klasės viešbučiai, sporto centrai, baseinai, restoranai ir diskotekos.

Mayrhofenas įeina į populiariausių Austrijos kalnų slidinėjimo kurortų sąrašą. Šis sporto ir kultūros centras  orientuojasi į kalnų slidinėjimo mėgėjus: čia susijungia keturi siauri slėniai, iš kurių žymiausias – Tuxertal su savo garsiuoju Hintertux. Būtent čia, ant ledyno, 1968 m. buvo atidarytas pirmasis Tirolio vasaros kalnų slidinėjimo rajonas. Žiemą Mayrhofen siūlo slidinėjimą trijuose pagrindiniuose regionuose: Ahorn (pradedantiesiems slidininkams), Penken (vidutinio lygio slidininkams) ir Hintertux ledyną (pažengusiems slidininkams).

Kerintys kalnų peizažai, apaugusios eglėmis nuokalnės, prižiūrėti takai pėsčiųjų pasivaikščiojimui teikia tikrą malonumą Alpių gamtos mylėtojams. Čia Jūsų laukia bet kokio sudėtingumo ir ilgio slidinėjimo trasos, o kai kurie keltuvai yra visiškai šalia viešbučių. Laisvu nuo slidinėjimo laiku galima apsilankyti „nuotykių baseine“: vandens parke su kriokliais, kaskadomis ir vandens sūkuriais.

 

Keltuvai

16 17 6 2
   
Per val. perkelia

 

Aukštis
Viršūnė: 2500m
Apačia: 630m

 

  

 

Slidinėjimo trasų žemėlapis
(norėdami padidinti paspauskite ant žemėlapio)

 

 

Grūdos slidinėjimo kelionės į Austriją: www.gruda.lt/austrija

 

* Daugiau informacijos: http://www.mayrhofen.at/en 

* Interaktyvus žemėlapis: http://www.Mayrhofen.com/piste-map/

 

Papildoma informacija.

Vykstantiems individualiai, padedame užsakyti apgyvendinimą. Dėl apgyvendinimo pasiūlymų teiraukitės mūsų biuruose...