Hintertuksas (Hintertux)

 

 

Kurorto aprašymas

 

Tux. Hintertux yra ant Tux slėnio ribų, iš trijų pusių. Viešbučiai ir nedideli svečių namai čia yra ir pačiame kaime ir toliau, keltuvų srityje, vos už 15 minučių kelio. Čia yra vienas iš geriausių ledynų pasaulyje, kur geriausios kelių šalių slidinėjimo rinktinės rengia vasaros treniruotes. Žiemą čia visada geras sniegas, net kai žemiau esančiuose Mayrhofen ir Zillertale reikalai būna prasti. Pats kaimelis mažas, pramogų praktiškai nėra. Geresni nakvynės variantai – Madzeit ir Juns miesteliuose. Puikios sąlygos poilsiui Lanersbache.

Šlaitai aplink Hintertux yra platūs, bet, gana sudėtingi. Pagrindinis keltuvas per 4 persėdimus pakelia į rytinį ledyno dalį. Aukšti šiauriniai šlaitai visada turi pakankamai storą sniego dangą. Hintertuxe kur kas daugiau trasų geriems slidininkams, nei kituose kurortuose su ledyninėmis slidinėjimo zonomis. Įdomus ir ledyno rajonas – čia yra keli išties sunkūs „juodieji“ nusileidimai ir staigūs įdomūs šlaitai. Nuo Gefrorene Wand ir Kaserer yra gan neprastos ir ilgos trasos. Hintertux – kurortas skirtas patyrusiems vidutinio lygio slidininkams. Pradedantiesiems gali tikti žemesni slėnio šlaitai Madzeite ir June.

Eilių praktiškai nėra, jei tik į Hintertux neatvyksta slidininkai iš žemutinių kurortų. Hintertux regionas garsus  geromis slidinėjimo mokyklomis. Vyksta užsiėmimai vaikams. Lanersbache veika vaikų darželis.

 

Keltuvai

10 5 6 0
Per val. perkelia

 

Aukštis
Viršūnė: 3250m
Apačia: 1500m

 

  

 

Slidinėjimo trasų žemėlapis
(norėdami padidinti paspauskite ant žemėlapio)

 

 

Grūdos slidinėjimo kelionės į Austriją: www.gruda.lt/austrija

 

* Daugiau informacijos: http://www.hintertux.com

* Interaktyvus žemėlapis: http://www.hintertuxmap.com

 

Papildoma informacija.

Vykstantiems individualiai, padedame užsakyti apgyvendinimą. Dėl apgyvendinimo pasiūlymų teiraukitės mūsų biuruose...