Saalbach ir Hinterglemm

Slidinėjimo trasų žemėlapis
(norėdami padidinti paspauskite ant žemėlapio)

 

Populiariausi kalnų slidinėjimo kurortai Saalbach ir Hinterglemm slėnyje dėl plataus puikiai įrengtų ir tarpusavyje sujungtų trasų įvairumo yra tikra piligrimystės vieta įvairaus pasiruošimo lygio kalnų slidžių mėgėjams. Pats regiono pavadinimas – „Kalnų slidinėjimo cirkas“ – atspindi svaiginančias super aktyvaus poilsio galimybes.
Kalnų slidinėjimo Pasaulio Čempionatas, vykęs čia 1991 metais ir kalnų slidinėjimo Pasaulio Taurės etapai tik dar labiau išgarsino šį kurortą.
Slidinėjimą geriausia pradėti nuo šiaurinio kalnų slidinėjimo cirko šlaito (nes būtent jis nuo saulėtekio iki saulėlydžio yra tiesiogiai veikiamas saulės spindulių) ir, judant į vakarus Hinterglemm pusėn pereiti į pietinį šlaitą, kuris yra šešėlyje. Šiaurinis šlaitas (Spieleckkogel – 1998 m) – saulėčiausias Glemmtal slėnyje. Viršutinės miškais neapaugusios šlaitų aikštelės kartais netgi šaltomis dienomis „džiugina“ tirpstančiais gabalais ir „koše“. Iš Saalbacho centro - Bernkogel Lift (pats populiariausis trivietis krėslas- būna eilių). Iš Hinterglemmo – Reiterkogel (kabininis). Unikali šio regiono ypatybė yra ilgos mėlynosios trasos.
Pietinis šlaitas (Schattberg West – 2096 m) – komfortabiliausias ir klasiškiausias Glemmtal slėnio šlaitas.
Ekstremali Nordabfahrt trasa eina tiesiai į Hinterglemm, pritaikyta ekspertams, pavojinga, bet labai graži. Snieglentės
Trasos snieglentėms (12 km). Half-pipe Saalbache: pasaulinis sporto standartas (Bernkogel-Mittelstation) 80 m. Apšviestas Fan-parkas, tramplinai šuoliams prie Unterschwarzach lifto. Plačios Leogang trasos, šalia Nr62. ir Nr84. trasos, mogulinės trasos šalia Poltenlift ir trasa Nr85. Apšviesta trasa į Leogang, Hintreglemm (Unterschwarzach liftas).
Regione yra 9 kalnų slidinėjimo mokyklos (200 instruktorių), Saalbache – 5 mokyklos. Kalnų slidinėjimo vaikų darželis (vaikams nuo 3 metų), vaikų kalnų slidinėjimo mokykla.

 

   

 

Keltuvai

21 18 16 0
   
   
Per val. perkelia

 

Aukštis
Viršūnė: 2096m
Apačia: 1003m

 

Grūdos slidinėjimo kelionės į Austriją: www.gruda.lt/austrija

 

* Daugiau informacijos: http://www.saalbach.com/en/winter.html

* Interaktyvus žemėlapis: http://www.Saalbach.com/piste-map/