Kelionės dataPastabosKaina nuo 
2017-04-08 - 2017-04-14 ADVENTUR akcija. Užsakant kelionę GRŪDOS biure, stende parodoje arba internetu. 364 € 485 € -25% Pirkti
2017-04-08 -2017-04-14 ADVENTUR akcija. Užsakant kelionę GRŪDOS biure, stende parodoje arba internetu. 364 € 485 € -25% Pirkti
2017-05-27 -2017-06-02 ADVENTUR akcija. Užsakant kelionę GRŪDOS biure, stende parodoje arba internetu. 364 € 485 € -25% Pirkti
2017-06-17 -2017-06-23 ADVENTUR akcija. Užsakant kelionę GRŪDOS biure, stende parodoje arba internetu. 386 € 515 € -25% Pirkti
2017-07-08 -2017-07-14 ADVENTUR akcija. Užsakant kelionę GRŪDOS biure, stende parodoje arba internetu. 386 € 515 € -25% Pirkti
2017-07-22 -2017-07-28 ADVENTUR akcija. Užsakant kelionę GRŪDOS biure, stende parodoje arba internetu. 386 € 515 € -25% Pirkti
2017-08-19 -2017-08-25 ADVENTUR akcija. Užsakant kelionę GRŪDOS biure, stende parodoje arba internetu. 386 € 515 € -25% Pirkti
2017-09-09 -2017-09-15 ADVENTUR akcija. Užsakant kelionę GRŪDOS biure, stende parodoje arba internetu. 364 € 485 € -25% Pirkti
Visos datos Visos kainos

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

ApgyvendinimasPeržiūrėti apgyvendinimą detaliau

TrukmėApgyvendinimasKaina 1 asm.
7 D/6NDvivietis kambarys su dvigule lova -25% 485 € 364 €
7 D/6NDvivietis kambarys su atskiromis lovomis -25% 485 € 364 €
7 D/6NVieta kambaryje 3-iam asmeniui -25% 485 € 364 €
7 D/6NVieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v) -25% 437 € 328 €
7 D/6NVienvietis kambarys -25% 630 € 473 €
 • Leisitės į atradimais viliojančią kelionę Žemutinės Frankonijos sostinėje Viurcburge
 • Grožėsitės viduramžių architektūros ir gamtos simfonija Šveicarijos Alpių papėdėje
 • Pasivaikščiosite po Šveicarijos miestelius, jums atskleisiančius senųjų amžių paveikslą
 • Pakilsite į aukščiausią Europoje geležinkelio ir pašto stotį Jungfraujoch
 • Mėgausitės fondiu – maisto ir bendravimo filosofija
 • Aplankysite stebuklingoje gamtos karalijoje įsikūrusią nykštukę – Lichtenšteino kunigaikštystę
 • Atgaivinkite atmintyje Šerloko Holmso nuotykius Meiringeno miestelyje
 • Patirsite Tirolio sostinės žavesį Insbruke
 • Žavėsitės Svarovskio krištolo pasauliu Vatene
Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą
Orai
Video
Šalies aprašymas

Kelionės programa

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į J.S.Bacho gimtąjį miestą Eizenachą. Ekskursija po senamiestį: Hercogų rūmai, J.S.Bacho namas-muziejus, M.Liuterio namas Turgaus aikštėje bei Šv.Jono bažnyčia, kurioje pamokslus skaitė M.Liuteris. Apsilankymas 1067 m. pastatytoje *Vartburgo pilyje. Tai viena geriausiai išlikusių Vokietijos viduramžių pilių su įspūdinga ir puošnia iškilmių sale, Šv.Elžbietos apartamentais, Landgrafų kambariais. Sakoma, kad čia vykdavo dainių varžybos, kurias R.Vagneris įamžino operoje „Tanhoizeris“. Kelionė tęsiama per Tiuringiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė į Šveicariją. Trumpas sustojimas prie Reino upės įsikūrusiame idiliškame Stein am Rhein miestelyje. Pažintis su senamiesčiu: pro Žemutinio bokšto vartus patenkama į pagrindinę Senamiesčio gatvelę, kurią puošia ištapyti pastatų fasadai su erkeriais, XVIa. statytas Rotušės pastatas, šv. Jurgio vienuolyno ir bažnyčios ansamblis. Kelionė palei Reiną vingiuojančiu keliu. Atvykimas į Šafhauzeną, sustojimas prie garsiųjų *Reino krioklių. Išvykimas į didžiausią Šveicarijos miestą Ciurichą. Pažintis su miestu: turtingoji Banhofštrasė, Ciuricho ežeras, Grossmunster katedra, Šagalo vitražais garsėjanti Fraumunster bažnyčia, miesto lopšys – Lindenhofo kalva. Kelionė į Liucerną. Ekskursija po miestą: XIVa. statytas koplyčios tiltas (seniausias dengtas medinis tiltas Europoje), Vandens bokštas, Katedra, Liūto aikštė – XVIIIa. Monumentas Šveicarijos gvardiečiams atminti, Rotušė, gynybinė siena. Grupės pageidavimu - *plaukiojimas laivu po keturių Kantonų ežerą, J.V.Gėtės pavadintą „gamtos žygdarbiu“. Besigėrint Sarner ir Lungern ežerais, įveikiant Briunig perėją (1008m) vykstama į Berno kantoną. Nakvynė viešbutyje.

 • Šveicarija. Liucernas. Šveicarija. Liucernas.
 • Šveicarija. Liucernas. Šveicarija. Liucernas.
 • Šveicarija. Liucernas. Šveicarija. Liucernas.
 • Šveicarija. Liucernas. Šveicarija. Liucernas.

4 diena

Pusryčiai. Pasikėlimas *kalnų traukiniu į uolų, ledo ir sniego karalystę. Po svaiginančios kelionės traukiniu per Alpių pievas ir kalnų šlaitus atvyksite į Jungfraujoch – aukščiausiai Europoje esančią geležinkelio ir pašto stotį (3500m). Požeminiuose ledyno koridoriuose pasitiks ledo skulptūros, o nuotraukų ekspozicija papasakos nelengvą stoties įrengimo istoriją. Pasikėlimas greituoju liftu į įspūdingą Sfinkso terasą, kur žvilgsnį traukia didingame kalnų masyve išryškėjančios aukščiausios viršūnės: Jungfrau (4158m), Mionch (4099m), Eiger (3970m), ilgiausias Europoje Alečo ledynas (22km ilgio). Turistų paslaugoms restoranas, kavinė, suvenyrų parduotuvės. Grįžimas traukiniu į kalnų papėdę. Išvyka į Lauterbruneno slėnį, garsėjantį kriokliais. Grožėsitės galingu *Trumelbacho krioklio srautu, pralaužusiu sau dvylikos pakopų kelią uoloje. Šviesos atspindžių žaismas suteikia kriokliams paslapties aurą.
Grupės pageidavimu vakare - *fondiu ritualas. Fondiu (pranc. fondre – ištirpti) – patiekalas, kuriuo mėgaujasi būrelis draugų, sąlyginai suartintų bendro indo. Fondiu – tai maisto ir bendravimo filosofija, kurią pažinti nesudėtinga visiems. Ji moko, jog svarbiausia – neskubėti, mėgautis maistu, vynu ir linksmais pašnekesiais su draugais. Nakvynė viešbutyje.

 

 • Šveicarija. Jungfraujoch. Šveicarija. Jungfraujoch.
 • Šveicarija. Jungfraujoch. Šveicarija. Jungfraujoch.
 • Šveicarija. Jungfraujoch. Šveicarija. Jungfraujoch.
 • Šveicarija. Jungfraujoch. Šveicarija. Jungfraujoch.

5 diena

Pusryčiai. Išvyka į kalnus – nepakartojamo grožio Šveicarijos Alpės, snieguotos viršūnės, žavingi miesteliai, nuostabūs ežerai ir tarpekliai. Kelionė link Meiringeno miestelio, kurį išgarsino ne tik saldumynai „morengai“, bet labiausiai - rašytojas A.K.Doilis. Funikulieriumi pasikeliama prie Reichenbacho krioklio, šalia kurio, pasak A.K.Doilio apsakymo, žymusis seklys Šerlokas Holmsas susigrūmė lemtingoje dvikovoje su profesoriumi Mariarčiu. Reichenbacho krioklio apžiūrėjimas. Atvykimas prie Arės upės. Pasivaikščiojimas *Arės upės tarpekliu. Tai kvapą gniaužiantis gamtos ir žmogaus rankų sukurtas šedevras. Keliautojus pakeri kabančios uolos ir tiltai, po jais šniokščiantys kriokliai ir pulsuojantis žydro vandens srautas. Išvykimas link Lichtenšteino. Trumpas sustojimas nykštukinės valstybės sostinėje Vaduce. Esant galimybei, apžvalginė ekskursija turistiniu *traukinuku po Lichtenšteino sostinę. Išvykimas iš Lichtenšteino. Kelionė į Austriją. Nakvynė viešbutyje.

 • Šveicarija. Alpės. Šveicarija. Alpės.
 • Šveicarija. Alpės. Šveicarija. Alpės.
 • Šveicarija. Alpės. Šveicarija. Alpės.
 • Šveicarija. Alpės. Šveicarija. Alpės.

6 diena

Pusryčiai. Atvykimas į Insbruką. Insbrukas – Tirolio sostinė, kuri buvo žinoma jau XIIIa. Tai menininkų ir laikrodininkų miestas, o taip pat – vienas iš legendinių šalies slidinėjimo kurortų. Visame pasaulyje žiemos sporto sostine vadinamas miestas traukia ne tik slidininkus puikiai paruoštomis trąsomis, bet ir žingeidžius keliautojus senovės dvelksmu bei įspūdingu kultūriniu paveldu. Ekskursija po miestą: *Imperatoriaus rūmai; XVI a. rūmų katedra *Hofkirche, kurios kriptoje ilsisi Imperatoriaus Maksimiliano I-ojo palaikai; miesto bokštas; „Auksinio stogelio“ namas. *Pasikėlimas funikulieriumi į Olimpinio stadiono apžvalgos aikštelę, iš paukščio skrydžio atveriančią Tirolio sostinės ir ją supančių kalnų vaizdą. Laisvas laikas senamiestyje. Kelionė tęsiama į šalia Insbruko esantį *Krištolinį Svarovskio pasaulio muziejų. Muziejus žavi originalumu, savitą pasaulį sukuriančiais veidrodžiais, aliuzija į stebuklų šalį. Čia eksponuojami mažiausias ir didžiausias Svarovskio kristalai, šviesos ir muzikos pagalba kuriamas nuostabus kristalų pasaulis. Išvykimas į nakvynės vietą. Kelionė per Austriją, Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

 • Austrija. Insbrukas. Austrija. Insbrukas.
 • Austrija. Insbrukas. Austrija. Insbrukas.
 • Austrija. Insbrukas. Austrija. Insbrukas.
 • Austrija. Insbrukas. Austrija. Insbrukas.

7 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4600 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė patogiu autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra),
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, miesto transporto bilietai, vietinių gidų paslaugos, pietūs, vakarienės, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 25 EUR, 200 CHF (Šveicarijos frankų).

 

Svarbu

Daugiau garantuotų išvykimų datų ieškokite www.gruda.lt. Kauno GRŪDA įsipareigoja vykdyti visas keliones, pažymėtas garantuoto išvykimo ženklu. Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.gruda.lt  prieš dvi dienas iki kelionės.  Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

Papildoma informacija

DOKUMENTAI

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Kauno Grūda“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus - www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

PASTABOS

Rekomenduojame turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama. Keliantis į Jungfraujoch viršūnę rekomenduojame turėti kepurę, striukę, pirštines, šaliką, avalynę, tinkamą vaikščioti po sniegą, mūvėti ilgas kelnes, turėti kuprinę, termosą, saulės akinius.