Kelionės dataPastabosKaina nuo 
2017-05-04 - 2017-05-19 liko 10 vietų 839 € 999 € -16% Pirkti
2017-05-04 -2017-05-19 liko 10 vietų 839 € 999 € -16% Pirkti
2017-09-07 -2017-09-22 grupė renkama 923 € 1099 € -16% Pirkti
Visos datos Visos kainos

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

ApgyvendinimasPeržiūrėti apgyvendinimą detaliau

TrukmėApgyvendinimasKaina 1 asm.
16 D/15NDvivietis kambarys su dvigule lova -16% 999 € 839 €
16 D/15NDvivietis kambarys su atskiromis lovomis -16% 999 € 839 €
16 D/15NVieta kambaryje 3-iam asmeniui -16% 999 € 839 €
16 D/15NVieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v) -16% 899 € 755 €
16 D/15NVienvietis kambarys -16% 1398 € 1174 €
 • Išsamus, dinamiškas, gyvas ir kontrastingas kelionės maršrutas, sudėliojantis spalvingą Portugalijos, Ispanijos ir Maroko pažinimo mozaiką (gamta, istorija, kultūra, religija, politika).
 • Porto – kontrastų miestas, saldus portveino kvapas...
 • Lisabona – magiškas miestas, kuriame susimaišę tūkstantmetės Europos, Afrikos, Pietų Amerikos kultūros, jų prabanga ir skurdas, nesibaigianti šventė ir tyli kasdienybė.
 • Andalūzijos sostinė Sevilija – karščio, tradicijų ir temperamento miestas.
 • Marokas – tai šalis, kurioje susipina Afrika ir Artimieji Rytai.
 • Mauriškosios architektūros šedevras – Alhambros rūmai.
 • Barselona – aistringa Katalonijos sostinė, viliojanti apsilankyti čia vėl ir vėl! 

KELIALAPIO KAINA

2017 05 04 - 999 Eur;

2017 09 07 - 999 Eur– jei grupę sudaro ne mažiau kaip 35 asm., 1099 Eur – jei grupę sudaro ne mažiau kaip 25 asm.

Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Kelionės programa

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykimas į žavų Žemutinės Saksonijos *Hamelno miestą, dar vadinamą „pelių miestu“, kurį išgarsino Brolių Grimų pasaka apie žiurkių gaudytoją iš Hamelno. Senamiestyje gausu Vėzerio renesanso architektūros perlų. Į pagrindinę senamiesčio Pferdemarkt aikštę veda žavios mažos gatvelės su kavinėmis, jaukiomis užeigomis ir mažomis parduotuvėlėmis. Turistus lydi tūkstančiai žiurkių atvaizdų miesto grindinyje. Tolesnė pažintis su senamiesčiu: žiurkių gaudytojo namas – vienas gražiausių renesanso statinių Hamelne, vestuvių namas, skulptūra “Šokanti žiurkė”, Šv.Bonifacijaus katedra, Šv.Mikalojaus turgaus bažnyčia. Išvykimas iš Hamelno. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

 • Vokietija. Hamelnas. Vokietija. Hamelnas.
 • Vokietija. Hamelnas. Vokietija. Hamelnas.
 • Vokietija. Hamelnas. Vokietija. Hamelnas.
 • Vokietija. Hamelnas. Vokietija. Hamelnas.

3 diena

Pusryčiai. Išvykimas į karališkąjį Luaros slėnį. Luara – ilgiausia Prancūzijos upė. Dėl gausybės pilių, statytų XV-XVIIIa., ir ramaus gyvenimo būdo, derlingi šios upės slėniai vadinami „Prancūzijos sodu“. Atvykimas į Blua – vieną žavingiausių Luaros slėnio miestų, kuriame iki šiol išliko senoviniai pastatai, aikštės bei išskirtinė atmosfera. Lankome *Blua pilį, pagrindinę karaliaus rezidenciją iki dvarui persikeliant į Paryžių. Pažintis su pilies menėmis, apstatytomis autentiškais baldais, nukabinėtomis paveikslais, atspindinčiais audringą ir kruviną šios pilies praeitį. Išvykimas iš Blua. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje.

 • Prancūzija. Blua. Blua pilis. Prancūzija. Blua. Blua pilis.
 • Prancūzija. Blua. Blua pilis. Prancūzija. Blua. Blua pilis.
 • Prancūzija. Blua. Prancūzija. Blua.
 • Prancūzija. Blua. Blua pilis. Prancūzija. Blua. Blua pilis.

4 diena

Pusryčiai. Atvykimas į Ispanijos kurortą San Sebastijaną, įsikūrusį ant kriauklės formos įlankos kranto. *Santa Kruz de la Mota pilis ant Urguli kalno, iškilusi virš senamiesčio, miesto ir įlankos panorama. Pažintis su miestu, aplankant miesto širdį – Konstitucijos aikštę. Išvykimas į Kantabrijos sostinę, pajūrio kurortą - Santanderį, įsikūrusį prie Biskajos įlankos. Pažintis su miesto centru, kuris buvo atstatytas po 1941m. sugriovimų. Gotikos stiliaus *katedra. Grupės pageidavimu (esant galimybei) lankomi *Magdalenos vasaros rūmai, statyti 1912m. Alfonsui III ir bylojantys apie tai, kad tuo metu karališkoji šeima šį kurortą labai mėgo. Kelionė tęsiama vaizdinga Atlanto vandenyno pakrante. Nakvynė viešbutyje.

 • Ispanija. San Sebastijanas. Ispanija. San Sebastijanas.
 • Ispanija. San Sebastijanas. Ispanija. San Sebastijanas.
 • Ispanija. Santanderis. Ispanija. Santanderis.
 • Ispanija. Santanderis. Ispanija. Santanderis.

5 diena

Pusryčiai. Atvykimas į Santjago de Kompostelą, vieną svarbiausių krikščionių piligrimų vietų po Jeruzalės ir Romos. Ekskursija po miestą aplankant *Šv.Jokūbo katedrą, kurią popiežius Jonas Paulius II yra pavadinęs „dvasine Europos širdimi“, vieną gražiausių Ispanijoje Obradoiro aikštę, apsuptą istorinių pastatų, elegantiškąją Kvitana aikštę. Išvykimas į Portugaliją, į šiaurės Portugalijos sostinę Portą. Tai antras pagal dydį šalies miestas. Porto regionas visame pasaulyje garsėja savo vynais. Pažintis su miestu: *Pranciškonų bažnyčia, žymi nuostabiu interjeru, dekoruota paauksuoto medžio raižiniais, Biržos rūmai, paminklas Jūrų keliautojui Henrikui. Esant galimybei, garsiausio Portugalijos vyno – *portveino degustavimas arba romantiškas *plaukimas Duero upe grožintis nuostabia miesto panorama. Išvykimas link Nazare. Nakvynė viešbutyje.

 • Portugalija. Portas. Portugalija. Portas.
 • Ispanija. Santjago de Komposteli. Šv.Jokūbo katedra. Ispanija. Santjago de Komposteli. Šv.Jokūbo katedra.
 • Ispanija. Santjago de Komposteli. Šv.Jokūbo katedra. Ispanija. Santjago de Komposteli. Šv.Jokūbo katedra.
 • Ispanija. Santjago de Komposteli. Ispanija. Santjago de Komposteli.

6 diena

Pusryčiai. Dienos ekskursija vietos transportu Nazare – Koimbra – Tomar – Fatima – Batalija – Nazare. Ekskursija po senąją Portugalijos sostinę Koimbrą: XIIa. romaninio stiliaus *katedra, *Universitetas, įkurtas XIII amžiuje ir iki šiol išlaikęs savo akademines tradicijas. Išvykimas į Tomar. Buvusio Tamplierių ir *Kristaus ordino vienuolyno lankymas. Atvykimas į pasaulio piligrimų centrą Fatimą – Šv. Mergelės Marijos apsireiškimo vietą. Apžiūrime *Šv.Mergelės Marijos baziliką, kurios aikštė talpina 300000 maldininkų. Išvykimas į Bataliją, kur apžiūrime įspūdingąjį *Šv. Mergelės Marijos Vitorijos vienuolyną – portugalų gotikos perlą. Kelionė į Nazare – tipišką žvejų miestelį. Dar ir šiandien čia žmonės dėvi tradicinius šio pajūrio kaimelio drabužius. Esant galimybei, *tradicinio portugalų žuvies patiekalo „Caldeirada“ ragavimas. Vakarą siūlome praleisti tavernoje klausantis *fado muzikos (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

 • Portugalija. Tomar. Kristaus ordino vienuolynas. Portugalija. Tomar. Kristaus ordino vienuolynas.
 • Portugalija. Koimbra. Portugalija. Koimbra.
 • Portugalija. Koimbra. Senoji katedra. Portugalija. Koimbra. Senoji katedra.
 • Portugalija. Fatima. Šv.Mergelės Marijos bazilika. Portugalija. Fatima. Šv.Mergelės Marijos bazilika.

7 diena

Pusryčiai. Išvykimas į nedidelį, bet nuostabų miestelį Sintrą, kuriame pagal galimybę lankome *Karalių rūmus. Trumpas sustojimas vakariausiame Europos taške Cabo da Roca (Uolos kyšulyje). Nepakartojama Atlanto vandenyno panorama nuo kyšulio krašto. Išvyka į Portugalijos sostinę Lisaboną: *Šv.Jurgio pilis, Rossio aikštė, *Belemo sargybos bokštas – švyturys, gotikinis *Šv. Jeronimo vienuolynas, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, paminklas Jūrų užkariautojams. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 • Portugalija. Lisabona. Belemo bokštas. Portugalija. Lisabona. Belemo bokštas.
 • Portugalija. Cabo da Roca. Portugalija. Cabo da Roca.
 • Portugalija. Lisabona. Šv.Jurgio pilis. Portugalija. Lisabona. Šv.Jurgio pilis.
 • Portugalija. Cabo da Roca. Portugalija. Cabo da Roca.

8 diena

Pusryčiai. Anksti ryte išvykimas į Seviliją – Andalūzijos provincijos sostinę. Trumpa pažintis su miestu: aukso bokštas, maurų palikimas gotikinė *Sevilijos katedra – viena didžiausių gotikinių bažnyčių Europoje, La Giraldos bokštas – varpinė, nuostabus mudecharų amatininkų kūrybos, karališkosios didybės ir dekoratyvinės sodininkystės derinys – *karališkieji Alkazaro rūmai ir sodai, romantiškiausia Sevilijos vieta – Santa Kruz kvartalas su siaurų baltų gatvelių ir kiemų labirintu. Išvykimas iš Sevilijos. Kelionė link Gibraltaro. Nakvynė viešbutyje.

 • Ispanija. Sevilija. Santa Kruz kvartalas. Ispanija. Sevilija. Santa Kruz kvartalas.
 • Ispanija. Sevilija. Miesto panorama. Ispanija. Sevilija. Miesto panorama.
 • Ispanija. Sevilija. Alkazaro rūmai. Ispanija. Sevilija. Alkazaro rūmai.
 • Ispanija. Sevilija. La Giraldos bokštas. Ispanija. Sevilija. La Giraldos bokštas.

9 diena

Pusryčiai. Anksti ryte kelionė **keltu per Gibraltaro sąsiaurį iš Ispanijos į Maroką. Šiandien pradėsite pažintį su Maroku - tūkstančio ir vienos nakties šalimi, pasak rašytojo T.Shaho, nuostabia magiška karalyste kultūrų kryžkelėje. Netrukus patirsite, kad Maroke viskas kitaip: kitos tradicijos, kiti papročiai, kitoks laiko suvokimas ir žmonių elgesys. Kelionė į Volubilį (įkurtą IIIa.) – vieną geriausiai išsilaikiusių romėnų miestų ne tik Maroke (UNESCO kultūros paveldas nuo 1997m.), bet ir visoje Šiaurės Afrikoje. Apžiūrėsite Forumo aikštę, Baziliką, romėniškų vilų fragmentus su labai gerai išlikusiomis mozaikomis. Iš Volubilio vyksite į Moulay Idriss (Šventąjį miestą), svarbią Šiaurės Afrikos piligrimystės vietą. Moulay Idriss centras lyg skruzdėlynas aplipęs mažyčiais kvadratiniais bestogiais namais. Trumpa pažintis su miestu. Išvykimas į Fesą – vieną iš geriausiai pasaulyje išlikusių arabų miestų, pirmąją arabų dinastijos sostinę, turintį unikalų senamiestį. Pažintis su miestu: Fes el Bali medina (senamiestis – UNESCO paveldas nuo 1981m.) - tikras gatvelių, kurių priskaičiuojama iki 9000, labirintas; Karaliaus rūmai, statyti XIII – XIVa. Merenidų dinastijos valdymo laikais; XIVa. įkurtas seniausias Maroko istorinis žydų rajonas – mellah. Esant galimybei lankysite Bou Inania medresę, gražiausią Merenidų epochos paminklą, pastatytą XIVa.; pamatysite Moulay Idriss II mauzoliejų ir Kairaouine mečetę; El-Attarine medresę; Nejjarine mozaikinių sienų fontaną. Fesas garsėja savo amatais. Visos gatvelės vėliau ar anksčiau atveda į žymiausią medinos vietą - odų raugyklą. Čia dirba tik vyrai, odos vis dar atgabenamos asiliukais, o kvapas riečia nosį kaip ir prieš šimtą metų. Iš marokietiškos odos gaminami aukščiausios kokybės dirbiniai. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 • Marokas. Rabatas. Marokas. Rabatas.
 • Marokas. Tandžeras. Rytietiškas turgus. Marokas. Tandžeras. Rytietiškas turgus.
 • Marokas. Rabatas. Mohamedo V mauzoliejus. Marokas. Rabatas. Mohamedo V mauzoliejus.
 • Gibraltaras. Gibraltaras.

10 diena

Pusryčiai. Tęsiate kelionę po Maroką. Vykstate į Meknesą, vadinamą „Maroko Versaliu“. Tai vienas iš keturių svarbiausių karališkųjų miestų, įsikūrusių šiaurės Atlaso kalnų plynaukštėje. Trumpa pažintis su Mekneso senamiesčiu. Išvykimas į šalies sostinę, antrą pagal dydį Maroko miestą - Rabatą, dar vadinamą kupolų ir minaretų miestu. Eskursijos po miestą metu pravažiuosite impozantiškus Karališkuosius rūmus, kuriuos puošia ištaigingi Bab Rouah “vėjo vartai“. Apžiūrėsite 44m aukščio Hasano bokštą - nebaigtos statyti mečetės. Vėliau lankysite moderniosios architektūros šedevrą Mahometo V mauzoliejų (karaliaus ir jo dviejų sūnų kapavietes), Udajo tvirtovę (kasbą), kurios besikartojančių palmių lapų motyvu dekoruoti vartai yra laikomi vieni gražiausių visame islamo pasaulyje, o skendinčiame gėlėse Andalūzijos stiliaus sode, mėgsta laiką leisti Rabato moterys. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 • Marokas. Maknesas. Marokas. Maknesas.
 • Marokas. Fesas. Marokas. Fesas.
 • Marokas. Fesas. Marokas. Fesas.
 • Marokas. Fesas. Bou Inania medrasa. Marokas. Fesas. Bou Inania medrasa.

11 diena

Pusryčiai. Išvykimas iš Rabato. Kelionė Atlanto vandenyno pakrante į Tandžerą. Esant galimybei trumpas sustojimas prie šiaurės vakarinio Afrikos taško „Cap Spartel“. Atvykimas į Tandžerą – daugiakalbį, daugiakultūrinį miestą, kuriame dar ir šiandien alsuoja maurų palikimo dvasia. Pažintis su miestu: šiuolaikinio, modernaus miesto dalis – Ville Nouve, Maroko karaliaus vasaros rezidencija, senoji miesto dalis Medina su siauromis gatvelėmis, rytietiškas turgus, berberų vaistinė. Kelionė keltu per Gibraltaro sąsiaurį iš Maroko į Ispaniją, kelionė link Granados. Esant galimybei, vakarą siūlome praleisti ispaniškoje tavernoje, kurioje rodoma *flamenko šou programa (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

 • Marokas. Tandžeras. Marokas. Tandžeras.
 • Marokas. Tandžeras. Marokas. Tandžeras.
 • Marokas. Tandžeras. Marokas. Tandžeras.
 • Marokas. Tandžeras. Marokas. Tandžeras.

12 diena

Pusryčiai. Išvyka į šalia Granados įsikūrusią maurų šventovę. ***Alhambra – buvęs maurų valdovų rūmų kompleksas ir Nasridų karalių užmiesčio dvaras – Generalifės sodai. Čia Nasridų dinastijos kalifai kūrė visagalės valdžios įvaizdį ir taip įgyvendino savo žemiškojo rojaus idėją. Kelionė link Barselonos. Nakvynė viešbutyje.

 • Ispanija. Alhambra. Ispanija. Alhambra.
 • Ispanija. Alhambra. Ispanija. Alhambra.
 • Ispanija. Alhambra. Generalifės sodai. Ispanija. Alhambra. Generalifės sodai.
 • Ispanija. Alhambra. Ispanija. Alhambra.

13 diena

Pusryčiai. Kelionė Viduržemio jūros pakrante. Atvykimas į vieną judriausių Viduržemio jūros uostų – Barseloną. Pažintis su miestu: architekto A.Gaudi šedevrai – vienas įspūdingiausių Katalonijos sostinės pastatų, pradėta, bet nebaigta statyti *„Šventosios šeimynos“ bažnyčia, spalvingasis *Guelio parkas. Montžuiko kalnas, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Katalonijos aikštė, judrioji La Rambla gatvė, apie kurią sakoma, kad būtent čia galima pajusti Barselonos charakterį. Gotikinis kvartalas su žymiąja Barselonos *katedra ir senoviniais *karalių rūmais. Laisvas laikas. Kelionė per Ispaniją į Prancūziją. Nakvynė viešbutyje.

 • Ispanija. Barselona. Ispanija. Barselona.
 • Ispanija. Barselona. Šventosios šeimynos bažnyčia. Ispanija. Barselona. Šventosios šeimynos bažnyčia.
 • Ispanija. Barselona. Guelio parkas. Ispanija. Barselona. Guelio parkas.
 • Ispanija. Barselona. Citadelės parkas. Ispanija. Barselona. Citadelės parkas.

14 diena

Pusryčiai. Kelionė per Prancūziją, Šveicariją. Atvykimas į Fribūrą. Pažintis su žaviu senamiesčiu, kuris driekiasi nuo Šv. Mikalojaus katedros iki Sarine upės kilpos. Bažnyčios, gatvelės, miestelėnų namai ir nedidelės aikštės skendi viduramžių nostalgijoje. Amžių pėdsakų paženklinti Burg ir Auge kvartalai – įdomi vieta pasivaikščiojimui. Nuo 48m aukščio Zaringen tilto atsiveria gražus reginys į senamiestį. Kelionė per Šveicariją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

 • Šveicarija. Fribūras. Zaringen tiltas. Šveicarija. Fribūras. Zaringen tiltas.
 • Šveicarija. Fribūras. Šveicarija. Fribūras.
 • Šveicarija. Fribūras. Miesto panorama. Šveicarija. Fribūras. Miesto panorama.
 • Šveicarija. Fribūras. Miesto rotušė. Šveicarija. Fribūras. Miesto rotušė.

15 diena

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į gimtąjį J. S. Bacho miestą Eizenachą. Ekskursija po senamiestį, kurios metu apžiūrėsite Hercogų rūmus, J. S. Bacho namą-muziejų, M.Liuterio namą Turgaus aikštėje bei Šv. Jono bažnyčią, kurioje pamokslus skaitė M. Liuteris. Lankysite 1067 m. pastatytą *Vartburgo pilį. Tai viena iš geriausiai išlikusių Vokietijos viduramžių pilių su įspūdinga ir puošnia iškilmių sale, Šv. Elžbietos apartamentais, Landgrafų kambariais. Sakoma, kad čia vykdavo dainių varžybos, kurias R. Vagneris įamžino operoje „Tanhoizeris“. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

 • Vokietija. Veimaras. Vokietija. Veimaras.
 • Vokietija. Veimaras. Gėtės namas. Vokietija. Veimaras. Gėtės namas.
 • Vokietija. Veimaras. Miesto rotušė. Vokietija. Veimaras. Miesto rotušė.
 • Vokietija. Veimaras. Turgaus aikštė. Vokietija. Veimaras. Turgaus aikštė.

16 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Atstumas Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 11000 km

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu,
 • 15 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais,
 • 2 vakarienės Maroke,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, miesto transporto bilietai, vietinių gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: nuo ~230 EUR + **Kelto į Maroką bilietai ~ 80 EUR;
 • ***Alhambros rūmai (įėjimo bilietas, ekskursija su vietiniu gidu) – 40 Eur - UŽSISAKYTI IR APMOKĖTI UŽ KELTĄ Į MAROKĄ BEI ALHAMBROS RŪMUS - KELIONĖS REZERVAVIMO (SUTARTIES SUDARYMO) METU, SAVO AGENTŪROJE.

Svarbu

KELIALAPIO KAINA

2017 05 04 - 999 Eur;

2017 09 07 - 999 Eur– jei grupę sudaro ne mažiau kaip 35 asm., 1099 Eur – jei grupę sudaro ne mažiau kaip 25 asm.

 

Daugiau garantuotų išvykimų datų ieškokite www.gruda.lt. Kauno GRŪDA įsipareigoja vykdyti visas keliones, pažymėtas garantuoto išvykimo ženklu. Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.gruda.lt. prieš dvi dienas iki kelionės.  Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

Papildoma informacija

DOKUMENTAI

LR piliečio pasas, galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Vykstant už Europos sąjungos ir Šengeno erdvės ribų, vaikui reikalingas tėvo/motinos/globėjo raštiškas sutikimas, patvirtintas notaro. Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Kauno Grūda“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

REKOMENDUOJAMA

Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama; turėti maudymosi kostiumą ir rankšluostį, patogią avalynę ir aprangą.