Kelionės dataPastabosKaina nuo 
2017-06-14 - 2017-06-24 grupė renkama 562 € 669 € -16% Pirkti
2017-05-17 -2017-05-27 ADVENTUR akcija. Užsakant kelionę GRŪDOS biure, stende parodoje arba internetu. 479 € 639 € -25% Pirkti
2017-06-14 -2017-06-24 grupė renkama 562 € 669 € -16% Pirkti
2017-07-12 -2017-07-22 grupė renkama 587 € 699 € -16% Pirkti
2017-08-02 -2017-08-12 grupė renkama. Reikalinga pavienė moteris 587 € 699 € -16% Pirkti
Visos datos Visos kainos

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

ApgyvendinimasPeržiūrėti apgyvendinimą detaliau

TrukmėApgyvendinimasKaina 1 asm.
11 D/10NDvivietis kambarys su dvigule lova -16% 669 € 562 €
11 D/10NDvivietis kambarys su atskiromis lovomis -16% 669 € 562 €
11 D/10NVieta kambaryje 3-iam asmeniui -16% 669 € 562 €
11 D/10NVieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v) -16% 602 € 506 €
11 D/10NVienvietis kambarys -16% 888 € 746 €
 • Rėgensburgas – Viduramžių metropolis, imperatorių ir karalių miestas.
 • Milanas – mados, dizaino ir kultūros sostinė.
 • Genuja – jūrų miestas, Kristupo Kolumbo ir Nikolo Paganinio gimtinė.
 • Itališkoji grožio oazė – „penkios žemės“ – spalvingieji Cinque Terre miesteliai.
 • Nica – amžinos šventės miestas, legendinis kurortas, alsuojantis tikra prabanga.
 • Grasas (Ezze) – kvapų magija, vieta, kur pinasi legendos ir tikrovė.
 • Nykštukinis Monakas – Viduržemio jūros perlas, menų ir sodų karalystė.
 • Dolceacqua – nuostabaus grožio kaimelis, prieš šimtmetį sužavėjęs dailininką Klodą Mone.
 • Gyvenimo džiaugsmas – tai menas, kurio galime išmokti Italijoje: atverkime savo jusles. Ligūrijos kvapų ir skonių pasauliui – ragaukime, mėgaukimės…
 • Keliautojų pageidavimu – dar daugiau poilsio dienų!
 • 5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis kurorte prie Ligūrijos jūros!

 

Viduržemio jūros dalis Ligūrijos jūra – krištolo tyrumo vanduo ir paplūdimiai kiekvieno skoniui: nuo smėlėtų, pereinančių į smulkius akmenukus iki stačių uolų, skalaujamų bangų mūšos. Čia visus metus lepina švelnus Viduržemio jūros klimatas, todėl jau nuo ankstyvo pavasario galima mėgautis saulės ir jūros teikiamais malonumais, nepakartojamais kurortinių Ligūrijos jūros pakrantės miestelių peizažais, aromatais ir spalvomis. Ne veltui Ligūrija vadinama Gėlių Rivjera. Ši pakrantė taip pat garsėja įspūdingu kultūros paveldu, gurmanišku maistu ir aktyvaus poilsio galimybėmis.

Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Kelionės programa

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją. Atvykimas į Rėgensburgą, vieną iš senosios Vokietijos architektūros perlų. Miesto pasididžiavimas – XII a. pastatytas akmeninis tiltas, jungiantis Dunojaus krantus. Perėję per tiltą patenkate į kreivų senamiesčio gatvelių voratinklį, kuriame amžiams sustingę 1200 architektūros paminklų: Šv.Petro katedra su unikaliais vitražais, pilies stiliumi pastatyti Patricijų namai, istorinė „Adler“ vaistinė, Rotušės ir Haid aikštės. Laisvas laikas, kurio metu siūlome užsukti į seniausią pasaulyje dešrelių užkandinę „Wurstkuchl“. Išvykimas iš Rėgensburgo. Kelionė per Vokietiją, Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje.

 • Vokietija. Rėgensburgas. Vokietija. Rėgensburgas.
 • Vokietija. Rėgensburgas. Vokietija. Rėgensburgas.
 • Vokietija. Rėgensburgas. Vokietija. Rėgensburgas.
 • Vokietija. Rėgensburgas. Vokietija. Rėgensburgas.

3 diena

Pusryčiai. Išvykimas į *Milaną – antrą pagal dydį Italijos miestą, Lombardijos provincijos sostinę, dar vadinamą aukštosios mados sostine. Apžvalginė ekskursija po miestą: didinga penkianavė, viena gražiausių Italijoje Milano katedra, statyta ištisus penkis šimtmečius ir išlaikiusi pirminį projekto stilių. Vieną didžiausių pasaulyje katedrų puošia net 3400 skulptūrų, o jos stogą – 135 smailės. Siūlome pakilti į *katedros terasą ir iš arti apžiūrėti šventyklą puošiančias skulptūras bei pasigėrėti Milano panorama. Karališkoji Viktoro Emanuelio II galerija – prekybinė arkada su įspūdingu stiklo ir metalo stogu. Operos šventovė La Scala – didžiausias Italijoje ir vienas garsiausių pasaulyje operos teatrų. Sforcų pilis, statyta XIVa. Viskoci pilies vietoje. Architektūrinį ansamblį sudaro rūmai, juosiami sienos su kampiniais bokšteliais, pagrindiniai vartai, vidaus kiemeliai. Tai viena prabangiausių Italijos pilių. Rūmuose saugomas paskutinis nebaigtas Mikelandželo kūrinys – „Pieta Rondanini“. Laisvas laikas, kurio metu siūlome išgerti puodelį kavos ar atsigaivinti itališkųjų ledų (gelato) porcija. Išvykimas į *Genują. Pažintis su N.Paganinio ir K.Kolumbo gimtuoju miestu – uostu, kurį italai vadina „išdidžiuoju“. Apžiūrime Šv. Lorenzo katedrą, buvusius Genujos dožų rūmus, centrinę aikštę, Operos teatrą, K.Kolumbo namą. Pageidaujantiems laisvu laiku – Genujos *jūrų muziejaus – akvariumo lankymas. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

 • Italija. Milanas. Italija. Milanas.
 • Italija. Milanas. Italija. Milanas.
 • Italija. Milanas. Italija. Milanas.
 • Italija. Milanas. Italija. Milanas.

4 diena

Pusryčiai. Nemokama visos dienos išvyka į Portovenere ir penkių žemių kraštą – *Cingue Terre nacionalinį parką. Atvykimas į Portovenere, vieną romantiškiausių Ligūrijos jūros pakrantės kaimelių, kur siauros gatvelės juosia pastelinių spalvų namus. Apžiūrime šv. Lorenco bažnyčią, ant kalkakmenio iškyšulio stovinčią šv. Petro bažnytėlę. Iš Portovenere laiveliu *plauksime (priklauso nuo oro sąlygų, esant blogoms oro sąlygoms keliaujame traukiniu) iki Riomaggiore, kur pradėsime pažintį su penkių žemių kraštu - Cinque Terre nacionaliniu parku. Cinque Terre – įspūdingas uolingų pakrančių ruožas Ligūrijos regione, laikomas vienu gražiausių Šiaurės Italijos, o gal ir visos šalies kampelių. Cinque Terre – Ligūrijos jūros pakrantės uolingame Rivjera di Levante ruože vienas paskui kitą išsidėstę penki viduramžius menantys žvejų kaimai – Riomaggiore, Manarola, Corniglia, Vernazza, Monterosso al Mare. Keliaujant kalnų šlaitais atsiveria neįtikėtino grožio „vaizdai – atvirukai“, kuriuose matyti jūra, uolos, kalnai, į viršų kylantys terasiniai vynuogynai, vienas prie kito prigludę ryškių spalvų namai. Riomaggiore kaimelyje, įsikūrusiame ant stačių uolų, gatves ir gatveles pakeičia laiptai ir laipteliai. Čia galima išvysti daugybę į viršų kylančių senovinių namukų, nudažytų geltona ar oranžine spalva su žaliomis langinėmis - kaip būdinga visam Ligūrijos regionui. Kelionė į Manarolą, dar vieną iš penkių žvejų kaimelių, kuriame apžiūrime didžiausią pasaulyje apšviestą Betliejų. Sėdę į laivelį plaukiame (priklauso nuo oro sąlygų, esant blogoms oro sąlygoms keliaujame traukiniu) į Vernazzos kaimelį, kurio namų stogai supa nediduką uostą ir šlaitu kyla į Castello Doria, XI a. pilį, iš kurios bokšto atsiveria puiki panorama. Vernazzos centras – aikštė prie uosto, kurioje gausu barų ir restoranų. Kelionė į Monterosso al Mare. Senąją kaimelio dalį vagojančios „caruggi“ („siauros gatvelės“) užburia savo žavesiu. Esant galimybei, maudynės Monterosso al Mare paplūdimyje ir pažintis su vietos virtuve. Ilgą laiką atokioje ir sunkiai prieinamoje vietoje buvę miestukai išlaikė daug autentiškumo, ypatingai tradicinių patiekalų atžvilgiu. Šiam regionui būdinga Focaccia duona, čia nuo seno paplitę žuvies ir jūros gėrybių patiekalai. Seniausias iš penkių Cinque Terre miestelių – Monterosso garsėja ančiuviais. Tipinis ant skardžio pakibęs Corniglia saldumynas – tai medaus skonio ledai. Cinque Terre regioną daugiausia raižo pakrantės skardžiai, o juose įrengtose terasose noksta vynuogynai ir žaliuoja šimtamečiai alyvmedžiai. Nuo seno čia gaminamas vietinis vynas - Cinque Terre ir Sciachetra. Taip pat tradiciškai gaminama vynuogių degtinė grappa ir citrinų likeris Limoncello. Pajuskime medaus skonį ragaujant ledus, nunokusių vynuogių aromatą vyno taurėje, jūros kvapą ančiuviuose ar jūros gėrybėse. Atvykimas į kurortą prie Ligūrijos jūros. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 • Italija. Riomaggiore. Italija. Riomaggiore.
 • Italija. Riomaggiore. Italija. Riomaggiore.
 • Italija. Cinque Terre. Italija. Cinque Terre.
 • Italija. Portovenere. Miesto panorama. Italija. Portovenere. Miesto panorama.

5 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba nemokama visos dienos išvyka į Prancūzijos Rivjerą – Žydrąjį krantą. Atvykimas į Nicą. Pasivaikštome po Žydrojo kranto sostinės senamiestį: žemutinis miestas su siauromis gatvėmis, pasažais, Garibaldžio aikštė, Katedra, Laskario ir Teisingumo rūmai, Opera, Rotušė, miesto širdis – Masenos aikštė. Pakylame į Pilies kalvą su dirbtinėmis kaskadomis, parku, Belandos bokštu, Nyčės terasa, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama į Angelų įlanką, miestą ir Anglų bulvarą. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paragauti Viduržemio jūros gėrybių arba garsiųjų Nicos salotų vienoje iš senamiesčio užeigų. Kelionė į nykštukinę Monako kunigaikštystę, įsikūrusią ant uolos ir azartinių lošimų sostinę Monte Karlą. Nuostabi gamta, modernios vilos ir restoranai, prabangūs automobiliai, prieplaukoje baltuojančios jachtos, smėlėtas paplūdimys, žalsvai melsva Viduržemio jūra – tai tik maža dalis to, ką galima išvysti apsilankius šioje nykštukinėje valstybėje. Ekskursija į *egzotiškąjį sodą, garsėjantį didžiausia pasaulyje kaktusinių augalų kolekcija. Nuo jo stačių terasų atsiveria puikiausias Monako kunigaikštystės vaizdas. Pažintis su senąja Monako dalimi: *Monako kunigaikščio rūmai, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra. Atvykimas į Monte Karlą – garsusis *kazino, „Paryžiaus“ viešbutis. Išvykimas iš Monako. Grįžimas į kurortą prie Ligūrijos jūros. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 • Prancūzija. Nica. Masenos aikštė. Prancūzija. Nica. Masenos aikštė.
 • Prancūzija. Nica. Miesto panorama. Prancūzija. Nica. Miesto panorama.
 • Monakas. Monte Karlas. Egzotiškasis parkas. Monakas. Monte Karlas. Egzotiškasis parkas.
 • Monakas. Monte Karlas. Miesto panorama. Monakas. Monte Karlas. Miesto panorama.

6 diena

Pusryčiai. Poilsis prie Ligūrijos jūros. Mėgausitės stebinančiai skaidria žydra jūra, saulės spinduliais, kvėpuosite pušų ir levandų aromatu prisotintu oru. Gurmanai galės paragauti šio krašto patiekalų, pasimėgauti jūros gėrybėmis, vynais, sūriais ir kitais delikatesais. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba (esant galimybei!!!) **mokama gurmaniška išvyka į Dolceacqua kaimelį. Ligūrijos vynų bei patiekalų degustacija.

Trumpas sustojimas ir ekskursija Gėlių pakrantės sostinėje – San Reme, garsėjančiame tarptautiniais muzikos festivaliais. Vingiuojančios į kalvą senamiesčio gatvelės, garsieji festivalių rūmai, A. Nobelio vila. Kelionė į Dolceacqua – nuostabaus grožio kaimelį, kuris prieš šimtmetį sužavėjo dailininką Klodą Mone. Čia Mone ne sykį lankėsi ir tapė paveikslus. Siaurutėse viduramžių gatvelėse vasarą vyksta spektakliai, akį traukia įvairiaspalvių gėlių kompozicijos. Po ekskursijos aplankysime vyno rūsius, ragausime vietinių vynų bei patiekalų. Ką tik iškepta duona, mėsos pjausniai, fokača (Ligūrijos paplotis), tartaletės su alyvmedžių, kaparėlių, artišokų užtepėlėmis, makaronai su pesto padažu ir aliejumi, spaustu iš Ligūrijos alyvuogių – visa tai suteiks malonumo ne tik skrandžiui, bet ir sielai. Skanausite saulėje džiovintų pomidorų, įvairių rūšių alyvuogių, aitriųjų pipirų ir dar daug įvairių gardėsių. Papietavę degustuosite vynus: dviejų rūšių rožinius "Rossese di Dolceacqua“, baltąjį Ligūrijos „Vermentino“, raudonąjį, baltąjį ir rožinį stalo vynus. Likeriai: citrininis – žymusis Limoncello, mandarininis, melioninis, avietinis, gervuoginis. Degustacijos pabaigoje ragausite vietinės gamybos grappos. Grįžimas į kurortą prie Ligūrijos jūros. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 • Italija. Dolceacqua. Italija. Dolceacqua.
 • Italija. Dolceacqua. Italija. Dolceacqua.
 • Italija. Dolceacqua. Italija. Dolceacqua.
 • Italija. Dolceacqua. Italija. Dolceacqua.

8 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba **mokama dienos išvyka į impresionistų pamėgtus Antibus, kino festivalių miestą Kanus, parfumerijos sostinę Grassą arba Ezze. Ekskursija po Antibus: romantiškasis Revely rajonas – siauros gatvelės, viduramžiški namai, arkos, pasažai, Šv. Marijos katedra, Masenos aikštė su provansiškuoju turgumi, Antibų pasididžiavimas – ant uolos pastatyta žvaigždės formos tvirtovė, jachtų uostas. Kanai – prabangiausias ir garsiausias Prancūzijos Rivjeros kurortas. Miesto apžvalga nuo Ševalje de Siuke kalvos: alėjos, uostas, Kruazetės bulvaras, Kanų įlanka. Senojo miesto fragmentai: Notr Dame d‘Esperance katedra, varpinė, miesto įtvirtinimų liekanos. Garsusis 2,5 km ilgio Kruazetės bulvaras: Festivalių rūmai, prašmatnūs Hiltono, Interkontinentalio ir kiti viešbučiai, parduotuvės, palmės ir auksinis pakrantės smėlis. Grupės pageidavimu vykstame į pasaulio parfumerijos sostinę Grassą arba Ezze, kur aplankome parfumerijos gamyklą ir parduotuvę (galimybė nusipirkti kvepalų). Grįžimas į kurortą prie Ligūrijos jūros. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 • Prancūzija. Kanai. Prancūzija. Kanai.
 • Prancūzija. Kanai. Prancūzija. Kanai.
 • Prancūzija. Antibai. Prancūzija. Antibai.
 • Prancūzija. Antibai. Prancūzija. Antibai.

9 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Šveicariją. Atvykimas į Luganą, didžiausią Tičino kantono miestą, dažnai vadinamą „Mažąja Neapolio kopija“. Grupės pageidavimu *plaukimas Lugano ežeru grožintis nuostabia Lugano miesto ir snieguotų Alpių kalnų panorama. Kelionę tęsiame per itališkuosius Graubiundeno ir Tičino kantonus. Jūsų laukia nepakartojami įspūdžiai – vaismedžių sodai ir vynuogynai Reino ir Tičino upių slėniuose, tamsios bedugnės, aukšti kalnai, snieguotos viršūnės... Kelionė gėrintis kerinčio grožio Šveicarijos kraštovaizdžiu. Priklausomai nuo oro sąlygų vykstama per San Gotardo perėją arba Via Mala keliu. Pravažiuojame nykštukinę valstybę Lichtenšteiną. Esant galimybei apžvalginė ekskursija turistiniu *traukinuku po Lichtenšteino sostinę Vaducą. Išvykimas į Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

 • Šveicarija. Lugano ežeras. Šveicarija. Lugano ežeras.
 • Šveicarija. Lugano ežeras. Šveicarija. Lugano ežeras.
 • Šveicarija. Luganas. Miesto panorama. Šveicarija. Luganas. Miesto panorama.
 • Lichtenšteinas. Vaducas. Lichtenšteinas. Vaducas.

10 diena

Pusryčiai. Kelionė į Vokietijos miestą *Bambergą. Kaip ir senovės Roma, ant septynių kalvų įsikūręs Bambergo miestas didžiuojasi puikiai išsilaikiusiu senamiesčiu: Maksimilijano aikštė, Šv. Martyno bažnyčia, barokiniai patricijų namai, Neptūno fontanas, senoji miesto rotušė, “Mažoji Venecija” Pegnico upės pakrantėje, katedra, Vyskupų rezidencijos rūmai, Šv. Mykolo benediktinų vienuolynas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome apsilankyti žvejų namelių kvartale, kuriame galėsite paragauti dūminio alaus. Išvykimas iš Bambergo. Kelionė per Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

 • Vokietija. Bambergas. Vokietija. Bambergas.
 • Vokietija. Bambergas. Mažoji Venecija. Vokietija. Bambergas. Mažoji Venecija.
 • Vokietija. Bambergas. Katedra. Vokietija. Bambergas. Katedra.
 • Vokietija. Bambergas. Miesto Rotušė. Vokietija. Bambergas. Miesto Rotušė.

11 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 5500 km

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu,
 • 10 nakvynių su pusryčiais viešbučiuose (5 nakvynės kurorte prie Ligūrijos jūros),
 • 5 vakarienės Italijos kurorte,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, vietinių gidų paslaugos Milane, Genujoje, Cinque Terre nacionaliniame parke, įvažiavimas į Cinque Terre nacionalinį parką, Bamberge, bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos, kurorto mokestis -  11 EUR asmeniui.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 100 EUR.

Svarbu

 • AKCIJA! Pirkdami dvi išvykas sutaupysite 15 Eur. dviejų išvykų kaina – 110 Eur 125 Eur. užsakyti reikia agentūroje iš anksto.
 • ** Gurmaniška dienos išvyka į Dolceacqua kaimelį. Ligūrijos vynų bei patiekalų degustacija ~ 80 EUR (susirinkus ne mažiau kaip 15 asmenų grupei; sezono metu kaina gali kisti).
 • ** Dienos išvyka į Antibus, Kanus ir Grassą arba Ezze ~ 45 EUR (susirinkus ne mažiau kaip 15 asmenų grupei; sezono metu kaina gali kisti).
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.

 

Dugiau garantuotų išvykimų datų ieškokite www.gruda.lt. Kauno GRŪDA įsipareigoja vykdyti visas keliones, pažymėtas garantuoto išvykimo ženklu. Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. Į bažnyčias neįleidžiami turistai apnuogintais pečiais ir(ar) mūvintys šortus. SVARBU! Esant ankstyvam išvykimui/vėlyvam atvykimui į viešbutį gali būti pateikiami pusryčių paketai/ šalta vakarienė. Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.gruda.lt/isvykimo_vietos_ir_laikai likus 2 dienoms iki kelionės pradžios. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

Papildoma informacija

APGYVENDINIMAS

Vieta: viename iš kurortų Ligūrijos jūros pakrantėje.

Kambariai: dviviečiai, dviviečiai su pristatoma lova. Vienvietis - už papildomą mokestį.

Kambariuose: dušas arba vonia, WC, oro kondicionierius (pagal užklausimą esant galimybei, už papildomą mokestį. Mokama nuvykus).

Šaldytuvų kambariuose nėra.

Viešbučio paslaugos: baras, restoranas.

Paplūdimys: gultai ir skėčiai - už papildomą mokestį.

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės.

Galimi maitinimo tipai: „kontinentiniai pusryčiai“ – kava arba arbata, bandelė, sviestas, džemas arba „pagerinti kontinentiniai pusryčiai“ – kava arba arbata, bandelė, sviestas, džemas, sūris, dešra arba kumpis. Daugelyje viešbučių pusryčiams patiekiamos sultys, vanduo.

Vakarienėms Italijoje dažniausiai patiekiami 3 patiekalai (pasta, antras mėsos patiekalas bei desertas arba vaisiai). Gėrimai vakarienių metu į maitinimo kainą neįskaičiuoti.

Konkrečią maitinimo paslaugų teikimo tvarką, laiką, patiekalų ir gėrimų pasirinkimo įvairovę nustato viešbučio administracija priklausomai nuo šalies specifikos, viešbučio kategorijos.

 

DOKUMENTAI

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Kauno Grūda“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21 d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

REKOMENDUOJAMA

Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama, patogią avalynę.